Kafar Dix37 ocenia wersy Sentino, Friza, Białasa czy rip scotty'ego

Reprezentant ulicznej sceny był gościem najnowszego odcinka z serii #OceńWersy. Raper ocenił m.in. wersy Białasa, z którym beefował się w przeszłości czy Sentino, który był celem dissów reprezentantów Step Records, z którymi związany jest Kafar. Oprócz tego, członek Dixon37 dostał do oceny linijki Friza, Sokoła czy Kaliego.

Kafar oceniał wersy Białasa z numeru "Street Credit". Początkowo po ich przeczytaniu przyznał im "trójkę", ale po usłyszeniu ksywy zmienił na "dwójkę". Inaczej sytuacja wyglądała z Sentino. Kafar dał jego linijkom z kawałka "Pistolet" "czwórkę", a po poznaniu tożsamości ich autora raper zareagował szczerym "No nie pie*dol. Co ty gadasz?".

Raper ocenił również linijki Friza z numeru Ekipy "Zaebiście", który tak jak inne numery youtubowego zespołu bije rekordy popularności. Kafar dał im "dwójkę" oraz przyznał, że to nie jego bajka.

Dobre oceny otrzymały za to m.in. wersy Sokoła z numeru WWO "Nie pisz czarnych scenariuszy" czy rip scotty'ego z finałowego numeru Młodych Wilków "Gdy zapada zmrok".

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

GRUBY_pawZ
PIĘKNA KOMPROMITACJA DIPSONÓW MARECZKU RĘCE OPADAJĄ TA WASZA EKIPA TO KOMEDIA
JJ
Co do tego całego friza to ja na miejscu Kafara Dix37 to bym dał pełne 0 na 5 k...a co za chłam teraz leci na tym YouTube no nie wszystko rzecz jasna.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>