Kafar Dix37 tłumaczy dlaczego zasłania twarz

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-17 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Znakiem charakterystycznym Kafara od początku kariery jest zasłanianie przez niego twarzy, przez co wizerunek artysty nie jest tak rozpoznawalny. Raper podczas ostatniego live'a w RapNews Studio opowiedział, jaki jest powód zakładania przez niego bandan czy kominiarek. Oprócz tego, poznaliśmy ciekawą anegdotkę dotyczącą anonimowości członka ekipy Dixon37.

"Za dzieciaka robiliśmy dużo różnych głupich akcji i nie było mi wtedy potrzebne być rozpoznawanym, czy to na ulicy, czy gdziekolwiek indziej. W tej chwili po prostu jest mi tak wygodnie. Generalnie nie mam parcia na szkło i to, że mogę iść z żoną na kolację i nie być zaczepianym, jest dla mnie okej." - mówi Kafar.

Poza tym, raper podzielił się zabawną koncertową anegdotką, zdradzając, że wśród znajomych jego druga ksywka to Kodak.

"Mam ksywkę Kodak. Ludzie podjeżdżają z telefonami i pytają: 'czy może mi pan zrobić zdjęcie z Restem'? Oczywiście robię zdjęcie i odchodzę sobie. Później wchodzę na scenę i specjalnie schodzę, żeby się przywitać, zrobić zdjęcia, podpisać płyty. Za każdym razem schodzę, żeby była ta interakcja. Przed koncertem nikt nie wie, kim jestem, generalnie ksywka Kodak i 'czy może mi pan zrobić zdjęcie z Restem'?" - opowiada Kafar.

Tagi: 

Papa G
RIP Black Rob
Noreaga
Marzenie każdego zdjęcie z Kafarem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>