Kafar o Młodych Wilkach, Szpaku czy ulubionych raperach

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-08 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Członek ekipy Dixon37 przygotowuje się do wydania swojej "23 minuty po pólnocy", która ukaże się już w ten piątek. Z tej okazji raper odpowiedział na parę pytań fanów, wypowiadając się m.in. na temat Młodych Wilków i Szpaka oraz wskazując top 3 swoich ulubionych MC.

"Czekam na resztę i opór trzymam kciuki!" - pisze Kafar o naszej akcji.

Raper zapytany o możliwość powstania numeru ze Szpakiem, przyznał, że nie rozumie hejtu na szefa GUGU: "Szpaku dobry choć latamy w zupełnie innych ekipach. Nie rozumiem hejtu. Wszedł, rozjebał, pozamiatał."

Jeden z fanów zapytał się członka Step Records, jakie jest jego top 3 raperów. Kafar odpowiedział, że teraz jest zbyt dużo dobrych zawodników, by mógł wymieniać, jednak wskazał MC, którymi kiedyś najbardziej się jarał. W jego top 3 znaleźli się Sokół, Pono i Wilku WDZ.

Poniżej załączamy całe Q&A, z którego dowiecie się m.in. czy Kafar pracował kiedyś na etacie oraz jaka jest szansa na jego wspólną płytę z TPS-em.

Galeria

Tagi: 

Eastzzzz
Dziękuje wam popkiller za dopełnienie mojego dochodzenia socjologicznego. Tak sobie wczoraj odpaliłem instagrany raperów z ciekawością sprawdzenia ilu się będzie podłączało pod sukces Błachowicza w celu atencji, promocji itp. Żaden z raperów, który wydaje się wpisywać w ww. ramy nie udostępnił niczego podobnego, przykładowo: Paluch, Peja, itp. Jedynym wyjątkiem był Pjus, ale z racji tego iż śledzę jego aktywność internetową, to wspierał JB od dawien dawna. No i w ten piękny poniedziałkowy poranek, dnia 08.03 odpalam waszą stronę, patrzę na pierwszy News, ktory traktuje o Katarze i myśle sobie; „O, jego jeszcze nie sprawdziłem, idę o zakład że coś wrzucał dla atencji”. Jakże prawdziwe okazały się moje przypuszczenia. Trudno byłoby jednak poprzestać na jednym z panów zrzeszonych w grupie Dixon, przeskoczyłem na profil jego kamrata, który swojego czasu zebrał bęcki od tancerza, znowu trafność przypuszczeń w 100 procentach. Morał tej historii niech sobie każdy odczyta na swoj sposób.
Das Efx
Pih też coś wrzucił, ale czy dla promocji? Nie mi to oceniać. MC dobry, ale wydawanie płyt w digipacku to brak szacunku dla fana. Może w gazetę zawińcie cd jak za komuny mięso
To już norma
Każdy każdemu wchodzi w tyłek. Co szpaku pozamiatał? Pop scenę
HH Fanatyk 1973
Ja pierdolę co w tym kraju się dzieje Kafar pisze o szpaku pozytyw Wszedł, rozjebał, pozamiatał ale się pytam Kafar co rozjebał i co pozamiatał rozjebał swoje miasto a pozamiatał swoją wytwórnię z śmieci bez komentarza.
Anonim
Ok boomer
19:40 29
STARE

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>