Kaz Bałagane

Kaz Bałagane

video
dodano: 2021-06-22 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Blueface" to kolejny singiel Kaza wraz z którym ruszył preorder jego następnego wydawnictwa "Cock.Oz.Mixtape". W numerze na westcoastowym, minimalistycznym podkładzie Sher7ocka gościnnie udzielił się członek Hewry, Młody Dron.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-07 15:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Kaz i Belmondo razem stawiali pierwsze kroki na naszej scenie, wypuszczajac m.in. wspólny mixtape "Sos, ciuchy i borciuchy". Z czasem jednak drogi raperów się rozeszły, a ich stosunki znacznie się ochłodziły. Wczoraj z kanału youtubowego Bałagana zniknęło większość wspólnych tracków z Młodym G, jak się okazało za sprawą byłego członka Mobbyn.

video
dodano: 2021-05-10 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Mimo, że Kaz gościł na najnowszej płycie PRO8L3M-u, to gościnne występy duetu ze względu na swoją rzadkość zawsze budzą zainteresowanie. Nie inaczej jest i tym razem - Książę Nieporządek zaprosił duo do nostalgicznego, nawiązującego do czasów młodości numeru "Szafa".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-01 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Czyżby szykowała nam się kolejna supergrupa po OIO i WRR? Rychu Peja podczas ostatniego Q&A zdradził, że chętnie stworzyłby album z Kazem Bałagane i Young Igim.

video
dodano: 2021-04-13 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Utwór „GeForce”, w którym ze zwrotkami goszczą Kaz Bałagane i Szpaku nie mógł nie doczekać się adekwatnego obrazka. Szalony, trapowy hołd dla pokolenia wychowanego na grach komputerowych, które nie jedną dobę spędziło bez odrywania się od konsoli ilustruje równie nieposkromiony wizualnie klip będący połączeniem animacji 3D i footage z archiwalnych gier video.

video
dodano: 2021-02-24 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do sieci trafił najnowszy klip Kaza do kawałka "Narodowy Fundusz Zdrowia". W teledysku nakręconym przez Marathon Films raper wciela się w rolę farmaceuty, a sama tematyka numeru nawiązuje do pandemii czy obecnej władzy.

video
dodano: 2021-01-21 09:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Rest zaskakuje w drugim singlu z "WNM3" doborem trapowego podkładu. "Ktoś się gapi" to numer na bicie 101 Decybeli z gościnnym udziałem Kabe i Kaza Bałagane. Klip to dzieło ekipy Marathon Films.

video
dodano: 2020-12-05 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

"Ghetto Playboy" to trzeci singiel Smolastego promujący album o tym samym tytule. Gościnnie w numerze pojawiają się Kaz Bałagane oraz Kabe, a za produkcję odpowiada Pedro. Dziś startuje również sprzedaż limitowanego preorderu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-14 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Belmondo całą swoją karierę prowadził u boku raperów i producentów, z którymi koniec końców zawsze popadał w konflikty. Teraz Młody G wyraził chęć pogodzenia się ze skonfliktowanymi i zostawienia wszystkich zniesnasek za sobą.

kategorie:
dodano: 2020-10-10 20:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Istotą nowego solowego projektu Kaza Bałagane jest to, że zdecydowana część płyty jest wyprodukowana przez producentów, którzy nie mieli okazji jeszcze współpracować z warszawskim raperem. Na płycie również pojawią sie goście, których nie mieliśmy jeszcze okazji słyszeć u Kaza. Pokaźna liczba storytellingów przy niejednokrotnym akompaniamencie brzmień elektronicznych oraz melodyjne refreny to istota brzmieniaalbumu "Digital Scale Music".

Jest to najbogatsze dotychczasowe wydanie Kaza Bałagane, dodatkowo wzbogacone o drugą płytę z instrumentalami, książeczkę z tekstami oraz bonusy. Ponad to, jedynie w tej wersji wydaniowej każdy nabywca otrzymuję 4 dodatkowe utwory.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-08-26 20:23 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 1)

Jeden z najbardziej zapracowanych i charyzmatycznych aktualnie raperów w kraju, czyli Kaz Bałagane ujawnił nowe informacje o swoim nadchodzącym krążku. "Digital Scale Music", bo taki tytuł dostało nowe dzieło Kaza - trafi do nas 23 października.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-25 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kaz Bałagane postanowił odpowiedzieć wczoraj na serię pytań od fanów - zahaczył tam sporo ciekawych tematów.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-05 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Kaz Bałagane znany jest z tego, że rzadko udziela wywiadów, często natomiast na jego Instagramie można się spotkać z odpowiedziami na różne pytania fanów. Tym razem w obszernym Q&A, Kaz odpowiedział m.in. co sądzi o sytuacji Tomba, spropsował część polskiej sceny oraz skrytykował w dużej mierze amerykańską. Dowiedzieliśmy się również paru faktów o nadchodzącej muzyce rapera.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-16 21:55 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Kaz Bałagane odpowiedział na serię pytań od fanów - a wśród nich pytania o poszczególne wersy, ikoniczność "Do następnego", śledzenie (lub nie) polskiej sceny czy stosunki z Malikiem Montaną, KaeNem czy Białasem.

kategorie:
dodano: 2019-12-06 05:18 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pierwszy album Kaza po opuszczeniu aresztu, nagrany wspólnie z producentem APmg. Teksty Kaza na nowej płycie zachowują swoją bezczelność i oryginalność, a produkcje APmg oparte częściowo na starej bibliotece sampli rapera dopełniają lirykę Warszawiaka, Wśród gości znajdziemy m.in. Palucha, Szpaka czy Bersona.

Strony