Young Multi

Young Multi

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-11 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Zima w polskim rapie jest naprawdę gorąca - zarówno pod względem premier jak i tarć na scenie. Głośno było ostatnio o ostrych słowach Palucha w stronę Young Multiego a także wymianie zdań na linii Paluch-Peja. Teraz szef B.O.R. wytłumaczył dokładniej obie sprawy w najnowszym wywiadzie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-08 11:00 przez: Kontakt (komentarze: 29)

Wczoraj otrzymaliśmy numer Young Multiego, w którym odniósł się m.in. do mocnej krytyki płynącej ze strony Palucha. Poznański raper nawiązał do tego na swoim Instagramie, przy okazji posta o optymistycznych informacjach dotyczących pierwszych raportów sprzedaży "Czerwonego Dywanu"...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-08 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wczoraj Young Multi odniósł się do płynącej w jego stronę krytyki publikując numer "List Otwarty". Bedoes podał go dalej i uzupełnił specjalnym osobistym komentarzem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-07 17:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 33)

Burza wokół Young Multiego nie maleje - ostatnio na jego temat wypowiedzieli się m.in. Bonson, Włodi, Bilon a Paluch mocno zaatakował go na koncercie. Teraz otrzymujemy studyjną odpowiedź na wszystkie zarzuty.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-05 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 23)

Głośno w ostatnich dniach o wzroście napięcia na linii Paluch-Young Multi. Poznański raper ostro zaatakował Multiego na warszawskim koncercie, dodając potem, że regularnie komentuje na koncertach to, co mu się nie podoba. Do sporu odniósł się Bedoes w ostatniej transmisji na instagramie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-02 19:30 przez: Kontakt (komentarze: 26)

Na wczorajszym koncercie w Warszawie Paluch w ostry sposób nawiązał do ostatniej dyskusji i wypowiedzi Young Multiego w CGM'ie o otwarciu głów przez starą szkołę.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-29 20:03 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Sporym echem odbiła się ostatnio wypowiedź Young Multiego, który na łamach CGM'u zaapelował do starej szkoły o otwarcie głów. Zdecydowanie zareagowali na to Bonson czy Włodi, Multiego bronił za to Peja. Teraz o odniesienie się do tych słów poproszony został Bilon...

video
kategorie: Teledyski, Video
dodano: 2018-11-23 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

YOUNG MULTI - High Life (prod. ChrizBeatz)

W dniu premiery albumu "Trapstar" Young Multi prezentuje najnowszy teledysk do numeru "High Life".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-23 14:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Dzisiejsza premiera płyty "Trapstar" a na niej numeru "Podziały" nagranego przez Young Multiego i Peję sprawiły, że poznański raper postanowił wystosować jeszcze jeden obszerny komentarz odnośnie tej nieoczekiwanej kooperacji.

video
dodano: 2018-11-23 12:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Kontrowersje wokół Young Multiego nie maleją, a jego drugi legalny album trafia dziś na półki. Z autorem "Trapstar" porozmawialiśmy o początkach jego zajawki rapem i tym kogo słuchał na początku, o zarzutach sporej części rapowego środowiska nazywającej go fejkiem, produktem i kopią Ameryki, a także o kulisach numeru z Peją, przemianie Scarlxrda z youtubera w muzyka czy o... ciuchach Juicy J'a.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-22 18:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 25)

Nie milkną echa wobec apelu Young Multiego o "otwarcie głów" starej szkoły (w rozmowie z CGM'em), w reakcji na co Bonson kazał mu "zamknąć dupę". Teraz do tematu odniósł się Włodi zapytany przez Rasa o swoje podejście do tematu rapujących youtuberów i sytuacji na scenie rapowej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-19 18:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 31)

W ostatnich dniach Young Multi odbył mały press-tour w związku z premierą płyty. Nasz wywiad pojawi się w piątek, w minioną sobotę otrzymaliście wypowiedź odnośnie kulisów wspólnego numeru z Peją, natomiast wczoraj swoją zapowiedź opublikował CGM - był nią apel Multiego do starej szkoły.

video
dodano: 2018-11-17 14:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

To jedna z najbardziej niespodziewanych kooperacji tego roku - na nowym albumie Young Multiego pojawi się Peja. Dopytaliśmy autora "Trapstar" o kulisy i genezę tej współpracy - sprawdźcie jak doszło do nagrania tego niecodziennego duetu!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-16 22:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

YOUNG MULTI - Jeden dzień (prod. Hennedy)

Po dwóch poważniejszych singlach "Skrzydła" i "Plan" Young Multi postanowił uderzyć bangerowo.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-14 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Premiera numeru Peji z Young Igim czy zapowiedzi kooperacji z Young Multim i Beteo wywołały burzę komentarzy. O opinię na temat tych niecodziennych muzycznych zderzeń zapytany został przez jednego z fanów Bonus RPK, który również dopiero co zaskoczył listą gości na swojej płycie.

Strony