Bonus RPK

Bonus RPK

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-11 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Dziś zapadła decyzja sądu w sprawie odroczenia wyroku Bonusa RPK, niestety niekorzystna. Oznacza to, że raper musi jak najszybciej stawić się w zakładzie karnym, inaczej będzie ścigany listem gończym.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-01 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

3 dni przed premierą "Bloków Rezydenta", Bonus wypuszcza klip do kawałka "DOBRY TOWAR", w którym gościnnie udzielił się Żaku PPS. Produkcją utworu zajął się Flame, a skreczami DJ Gondek.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-28 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Bonus ostatnio poinformował swoich fanów o stanie zdrowia oraz o operacji, którą musiał przejść. Z tego powodu również nie stawił się w areszcie w celu odbycia kary. Wczoraj wolski sąd w informacji prasowej opublikował datę posiedzenia, na którym podejmie decyzję w sprawie odroczenia kary w związku z stanem zdrowotnym skazanego.

Tagi:
dodano: 2019-09-25 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Na początku tego miesiąca Bonus miał stawić się w więzieniu w celu odbycia kary 5,5 lat pozbawienia wolności za handel narkotykami. Za pomocą swoich social mediów raper poinformował, że przeszedł poważną operację, co było powodem niestawienia się w zakładzie karnym. Jak poinformował czeka również na posiedzenie w sprawie odroczenia kary.

Tagi:
video
dodano: 2019-09-19 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Bonus promuje swój nadchodzący album, gościnnie w utworze wystąpili Reto i Czerwin TWM. Jest to przedostatnia gościnna zwrotka tego pierwszego przed długą przerwą od udzielania takich występów. Za podkład odpowiadają WOWO i Newlight$.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-03 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wczoraj Bonus RPK stawić miał się w zakładzie karnym, w celu odbycia odsiadki - chwilę przed tym wypuścił bardzo mocny singiel "Poprawa prawa", wystosował także do fanów obszerne oświadczenie, w którym nie brak ostrych słów...

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-02 14:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Bonus RPK zgodnie z tym, co wspominał w ubiegłym tygodniu musi dziś stawić się w zakładzie karnym. Równocześnie właśnie na dziś zaplanował publikację najnowszego utworu, który określił "bombą atomową na patologię polskiego prawa" oraz najmocniejszym singlem z nowego albumu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-28 17:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 38)

Złe wieści w sprawie Bonusa RPK - raper poinformował, że już za kilka dni stawić się będzie musiał w areszcie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-17 18:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po bardzo dobrze przyjętym albumie Bonusa RPK "TECHNIK PASJONAT", niecały rok później przychodzi moment na kolejny projekt, który nosi nazwę "BLOKÓW REZYDENT". Powyższy album jest połączeniem dwóch światów, oldschoolu oraz nowoczesnego brzmienia, także nie zabraknie na nim klasycznych numerów jak i świeżych trapowych produkcji.

Za warstwę muzyczną w/w płyty odpowiada szereg znakomitych producentów takich jak m.in.: WOWO, Małach, Newlight$, Flame i Worek. Nie zabraknie też kooperacji z takimi artystami jak: Paluch, Kaczy, Kękę, ReTo, Nizioł oraz Onar. Jednak oprócz wielu raperów z mainstremu, na płycie będzie można posłuchać graczy z podziemnej sceny.

Cały materiał owiewa poważne życiowe tematy, jak i bengery, które z pewnością będą towarzyszyć Wam na nie jednym grubym melanżu. Każdy kto śledzi dotychczasową twórczość Bonusa RPK, na pewno nie zawiedzie się stylistyką oraz brzmieniem tego albumu. Stary dobry Bonus idący z duchem czasu, przygotował dla Was kilkanaście utworów, których nie może zabraknąć w Waszych sprzętach audio.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-03 16:00 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 4)

Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok Bonusa RPK o którym możecie przeczytaj więcej tutaj . W związku z karą pieniężną która została nałożona na rapera - 500 tysięcy złotych, komitet poprawy prawa zorganizował zbiórkę która ma pomóc rodzinie rapera

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-21 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Nie milkną echa wczorajszego wyroku sądu apelacyjnego, który utrzymał wyrok w sprawie Bonusa RPK. Wczoraj pisaliśmy Wam, że sprawę skomentowali już Sokół i Mes, teraz mamy obszerne komentarze Peji oraz samego Bonusa.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-20 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Dziś sąd apelacyjny przychylił się do wcześniejszego wyroku w sprawie Bonusa RPK. Na sali raperowi towarzyszyli Ten Typ Mes czy Małolat, a wsparcie i swoje zdanie o wyroku wyraził też już Sokół:

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-20 19:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dziś miała miejsce kolejna rozprawa Bonusa RPK - sąd apelacyjny zdecydował się podtrzymać ubiegłoroczną decyzję sądu niższej instancji...

Tagi:
dodano: 2019-05-02 10:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Kizo feat. Bonus RPK - JACUZZI NA 42 (prod.Oil Beatz)

Świeżo po wydaniu nowego albumu "Pegaz", Kizo prezentuje nam najnowszy teledysk, który zrealizowano do utworu "Jacuzzi na 42", gdzie gościnnie udzielił się Bonus RPK.

Tagi:
video
dodano: 2019-03-27 01:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jongmen - "La Vida Loca" ft. BONUS RPK, KIZO (prod. Newlight$+ Rutkovsky)

SHOTGUNTV & Jongmen prezentują
klip "La Vida Loca" ft. BONUS RPK, KIZO
prod. Newlight$ & Rutkovsky.
To pierwszy singiel promujący płytę "SHOTGUN" datowaną na koniec kwietnia 2019.
Płyta ukaże się nakładem SHOTGUN Label
za dystrybucje będzie odpowiadać MYMUSIC.

Strony