Bonus RPK

Bonus RPK

video
dodano: 2018-06-12 16:12 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Ciemna Strefa prezentuje najnowszy klip Bonusa RPK do numeru „Aktualizuje Dane”. Gościnnie w numerze usłyszymy Gedza oraz reprezentanta składu TROYA - Kizo. Produkcją numeru zajął się niezawodny - WOWO. Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa Digital Damage. Singiel „Aktualizuje Dane” zapowiada nowy solowy album Bonusa RPK "Technik Pasjonat", którego premiera zaplanowana jest na jesień 2018 - za dystrybucję fizyczną i cyfrową materiału odpowiada Prosto Label.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-06-03 16:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Czołowi raperzy, którzy reprezentują nurt uliczny, zapowiadają nową płytę Resta Dixon37. Premiera krążka "WNM2" już 8 czerwca. Będzie to kontynuacja poprzedniego wydawnictwa warszawskiego rapera z ekipy Dixon37. Z okazji zbliżającej się premiery, swoje wsparcie okazała czołówka. W nagranym filmie pokazali się: Hinol PW, Jano PW, Włodi, Kafar Dixon37, TPS, Major SPZ , Małach, RFZ, Bonus RPK, Dziki Trener, Nizioł, Żary, Arczi Szajka, Szeli, Kaczor BRS, Warunia i Dudek P56.

video
dodano: 2018-05-29 00:23 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 12)

Bonus RPK, Kafar z Dixon 37, Jano z Polskiej Wersji oraz RFZ gościnnie w nowym numerze Resta z teamu Dixon37. "W oczach ich" to najnowszy singiel promujący album Resta "WNM2", które jest nawiązaniem do poprzedniego krążka rapera - "Wiara, nadzieja, miłość". Premiera już 8 czerwca!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-08 21:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 20)

Pod wspólnym zdjęciem Białasa i Bonusa RPK wylała się fala hejtu. Przedstawiciel Ciemnej Strefy na swoim InstaStories skomentował całą sytuację, dodając też, że nagrany z Białasem numer powstał już pół roku temu - w 2017 roku. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-06 13:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Nadciągają ciekawe kooperacje - po wspólnym zdjęciu Bonusa RPK i Quebo rozpętała się dyskusja wokół tego, czy zaowocuje ono numerem... i wygląda na to, że zaowocuje.

dodano: 2018-03-14 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Internet zapłonął wczoraj w dyskusjach po tym, gdy Bonus RPK opublikował zdjęcie z Quebonafide określając go "ciekawą postacią". Zdjęcie zaszokowało wielu fanów z obu stron, a mało kto wie, że obaj panowie, reprezentujący dziś teoretycznie dwa skrajnie różne bieguny sceny, mieli już na koncie wspólny numer...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-18 13:54 przez: Kontakt (komentarze: 9)

W konflikcie na linii SB Maffija-TPS linia podziału opinii i wsparcia wydaje się przebiegać wyraźnie - inaczej jest jednak w przypadku Bonusa RPK, który równie dobrze życzy obu stronom.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-14 21:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

"Kary 5 lat i 2 miesięcy więzienia oraz 9 tys. zł grzywny i przepadku 450 tys. zł zarobionych na handlu narkotykami zażądał prokurator w procesie Oliviera R. znanego lepiej jako Bonus RPK" - pisaliśmy niedawno powołując się na portal tvp.info. Oskarżenie podpiera się natomiast o... teksty utworów Bonusa, na co zwraca uwagę wiele osób jako niebezpieczny precedens. W ostatnich dniach mocnego wsparcia Bonusowi w całej sprawie udzielili Diox czy Jakub Żulczyk, teraz parę słów od siebie dodali Białas, KaeN czy TPS, a także artyści z District Area, ruszyła także akcja z hashtagiem #muremzabonusem.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-12 11:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Jakub Żulczyk, czyli pisarz i współscenarzysta "Belfra" również stanął w obronie Bonusa RPK. Podobnie jak Diox zauważa, że wykorzystywanie fragmentów utworów muzycznych jako dowodów w postępowaniu karnym jest absurdalne. "Bonus nie jest bandytą, jest raperem i biznesmenem, wszystko co robi, jest w pełni transparentne." - możemy wyczytać na fanpage'u Jakuba Żulczyka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-11 17:56 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 8)

Kilka dni temu informowaliśmy was o problemach prawnych Bonusa RPK. Prokurator domaga się pięcioletniej kary więzienia dla artysty, a także grzywny i przepadku mienia. Prokurator do rangi dowodu podnosi wersy rzucone przez Bonusa w tracku "60-tka". Diox na swoim fanpage'u na Facebooka opublikował obszerny komentarz odnośnie całej sytuacji i stanął po stronie kolegi po fachu, wyśmiewając argumentację prokuratora.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-07 13:42 przez: Kontakt (komentarze: 8)

2 lata temu pisaliśmy Wam o aresztowaniu Bonusa RPK, który oskarżony został o współpracę z gangiem i "wprowadzenie do obrotu 28 kg marihuany". Raper wyszedł na wolność, wypuścił także w tym miesiącu najnowszy album, jednak prokuratura żąda w tej sprawie długiej odsiadki...

Tagi:
video
dodano: 2017-11-23 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 4)

Otrzymaliśmy kolejny, a zarazem ostatni klip promujący płytę "Eksperyment". Jest to numer "Zdziwiłbyś się". Gościnnie w tym utworze pojawili się: Kaen, Igor oraz ekipa TWM (Łapa, Czerwin), natomiast za bit odpowiedzialny jest WOWO, a za mix DJ Deszczu Strugi w Otrabarwa Studio. Klip to dzieło Digital Damage.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-03 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

"Eksperyment" to wspólny album reprezentanta warszawskiej Ciemnej Strefy - Bonusa RPK, oraz Arcziego z krakowskiej ekipy Szajka. W warstwie muzycznej raperzy nie bali się eksperymentów, dzięki czemu na płycie znalazły się nagrania w stylistyce, w której do tej pory trudno było szukać Arcziego i Bonusa. Płyta ukaże się w sklepach 17 listopada.

kategorie:
dodano: 2017-10-02 11:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Eksperyment" to wspólny album reprezentanta warszawskiej Ciemnej Strefy - Bonusa RPK, oraz Arcziego z krakowskiej ekipy Szajka. W warstwie muzycznej raperzy nie bali się eksperymentów, dzięki czemu na płycie znalazły się nagrania w stylistyce, w której do tej pory trudno było szukać Arcziego i Bonusa.

video
dodano: 2016-12-23 15:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Na ProstoTV pojawił się klip duetu Małach / Rufuz do numeru "Dobry Chłopak". Gościnnie w utworze pojawił się Bonus RPK. Za produkcję wideo odpowiada ekipa Marathon. Kawałek pochodzi z płyty "Ambara$".

Strony