Bonus RPK

Bonus RPK

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-13 13:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Technik Pasjonat" Bonusa RPK przesunął się z października na listopad - efektem będzie jednak zestaw naprawdę mocnych kooperacji, na które warto czekać. Pokazały nam to już dotychczasowe single, ale co powiecie np na to, że Bonus zebrał w jednym numerze ReTo i Pezeta czy Sariusa i Jano PW?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-27 15:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Wehikuł czasu" to czwarty singiel promujący solowy materiał Bonusa RPK - Technik Pasjonat, którego premiera zaplanowana jest na listopad tego roku. Gościnnie w numerze pojawili się reprezentanci Prosto Label: Sokół oraz Juras.  Za warstwę muzyczną odpowiada WOWO.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-08-15 00:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Rodeo" to trzeci singiel promujący solowy materiał Bonusa RPK - Technik Pasjonat, którego premiera zaplanowana jest na 05.10.18. Gościnnie w numerze pojawił się reprezentant SB Maffiji - Białas.  Za warstwę muzyczną odpowiada WOWO. Realizacją klipu nakręconego w Barcelonie zajęła się ekipa Digital Damage.

kategorie:
dodano: 2018-07-30 23:53 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Bonus RPK wraca z piątym studyjnym albumem „Technik Pasjonat”. Tytuł płyty nie jest przypadkowy, artysta chce pokazać fanom, że pomimo wielu lat tworzenia określonego rodzaju muzyki można cały czas się rozwijać i iść do przodu. Nowoczesne bity, bardziej techniczny, ale wciąż hardcorowy sposób składania rymów, ciekawi goście to wszystko sprawia, że „Technik Pasjonat” to album, który zdecydowanie odróżnia się od wcześniejszych materiałów rapera.

Za produkcję płyty w znacznej mierze odpowiada niezawodny – WOWO, którego wspierają m.in. Chris Carson. Gościnnie na płycie usłyszymy: Sokoła, Quebonafide, Białasa, Borixona, Gedza, Kizo oraz kilka ksywek, które ujawnimy wraz z pełną tracklistą.

Materiał „Technik Pasjonat” promują single „Aktualizuje dane” oraz „Opowieści z krypty”. Wydawcą albumu jest Ciemna Strefa, za dystrybucję fizyczną oraz cyfrową odpowiada Prosto Label.

Tagi:
video
dodano: 2018-07-26 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Opowieści z krypty" to drugi singiel promujący solowy materiał Bonusa RPK - Technik Pasjonat, którego premiera zaplanowana jest na 05.10.18. Gościnnie w numerze pojawili się: Quebonafide, Borixon oraz Kizo. Za warstwę muzyczną odpowiada WOWO oraz Chris Carson. Realizacją klipu nakręconego w Bukareszcie oraz Transylwanii zajęła się ekipa Digital Damage.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-26 11:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 27)

Kontrowersyjny wyrok w sprawie Bonusa RPK zjednoczył polską scenę - wyrazy wsparcia dla warszawskiego rapera lecą w ostatnich dniach bowiem zarówno od znajomych i współpracowników jak osób z innych muzycznych bajek. Od Tedego po Peję, od Malika Montany po WSZ'a, od Quebonafide, ReTo czy Silesa po Włodiego, Borixona i Hemp Gru. Spróbowaliśmy zebrać je dla Was do kupy!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-25 11:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Wyrok w sprawie Bonusa wywołał mnóstwo komentarzy a także odzew środowiska hip-hopowego, które stanęło #muremzabonusem - teraz otrzymujemy 50-minutowy materiał, w którym raper obszernie opowiada o całej sprawie, zatrzymaniu, dowodach oraz przebiegu sytuacji.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-24 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Głośna sprawa Bonusa RPK doczekała się w ostatnich dniach bardzo kontrowersyjnego wyroku skazującego - scena rapowa stanęła #MuremZaBonusem a obszerne oświadczenie wystosował na swoim FB Sokół:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-23 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

"5 i pół roku bezwzględnego więzienia plus prawie pół miliona złotych do oddania... Tak mnie dziś potraktował sąd (...) Jedynym dowodem w mojej sprawie są zeznania skruszonych świadków koronnych.. Oprócz słowa przeciwko słowu nie ma na mnie nic co mogłoby świadczyć o tym, że handlowałem narkotykami !!! Rozumiem, zakup kontrolowany, podsłuchy, bilingi czy namacalny towar poddany ekspertyzie... Ale nic z tych rzeczy.. Jakby tego było mało, jako dowód w sprawie, wzięli moją twórczość, co już w ogóle jest chore !!!" - napisał Bonus na swoim profilu na Facebooku. Warszawski raper musi oddać pieniądze, które rzekomo zarobił handlując marihuaną. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli oparł oskarżenie o zeznania "małych świadków koronnych", nie znaleziono dowodów w postaci bilingów czy substancji psychoaktywnych. 

Tagi:
video
dodano: 2018-06-12 16:12 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Ciemna Strefa prezentuje najnowszy klip Bonusa RPK do numeru „Aktualizuje Dane”. Gościnnie w numerze usłyszymy Gedza oraz reprezentanta składu TROYA - Kizo. Produkcją numeru zajął się niezawodny - WOWO. Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa Digital Damage. Singiel „Aktualizuje Dane” zapowiada nowy solowy album Bonusa RPK "Technik Pasjonat", którego premiera zaplanowana jest na jesień 2018 - za dystrybucję fizyczną i cyfrową materiału odpowiada Prosto Label.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-06-03 16:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Czołowi raperzy, którzy reprezentują nurt uliczny, zapowiadają nową płytę Resta Dixon37. Premiera krążka "WNM2" już 8 czerwca. Będzie to kontynuacja poprzedniego wydawnictwa warszawskiego rapera z ekipy Dixon37. Z okazji zbliżającej się premiery, swoje wsparcie okazała czołówka. W nagranym filmie pokazali się: Hinol PW, Jano PW, Włodi, Kafar Dixon37, TPS, Major SPZ , Małach, RFZ, Bonus RPK, Dziki Trener, Nizioł, Żary, Arczi Szajka, Szeli, Kaczor BRS, Warunia i Dudek P56.

video
dodano: 2018-05-29 00:23 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 12)

Bonus RPK, Kafar z Dixon 37, Jano z Polskiej Wersji oraz RFZ gościnnie w nowym numerze Resta z teamu Dixon37. "W oczach ich" to najnowszy singiel promujący album Resta "WNM2", które jest nawiązaniem do poprzedniego krążka rapera - "Wiara, nadzieja, miłość". Premiera już 8 czerwca!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-08 21:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 20)

Pod wspólnym zdjęciem Białasa i Bonusa RPK wylała się fala hejtu. Przedstawiciel Ciemnej Strefy na swoim InstaStories skomentował całą sytuację, dodając też, że nagrany z Białasem numer powstał już pół roku temu - w 2017 roku. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-06 13:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Nadciągają ciekawe kooperacje - po wspólnym zdjęciu Bonusa RPK i Quebo rozpętała się dyskusja wokół tego, czy zaowocuje ono numerem... i wygląda na to, że zaowocuje.

dodano: 2018-03-14 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Internet zapłonął wczoraj w dyskusjach po tym, gdy Bonus RPK opublikował zdjęcie z Quebonafide określając go "ciekawą postacią". Zdjęcie zaszokowało wielu fanów z obu stron, a mało kto wie, że obaj panowie, reprezentujący dziś teoretycznie dwa skrajnie różne bieguny sceny, mieli już na koncie wspólny numer...

Strony