Cyga

Cyga

dodano: 2014-10-13 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Zapraszam do odsłuchania płyty producenckiej Cygi pt. „Czasy odrzuconych”, która ma swoją premierę właśnie wczoraj - 12 października 2014 roku. „Czasy odrzuconych” jest pierwszą producencką płytą wydaną w 3/4 UDGS Label. Jesteśmy niezwykle dumni, że debiutujemy z tak dopracowaną pozycją od nietuzinkowego muzyka jakim jest Cyga. To producent kompletny, dla którego muzyczne ramy nie istnieją. To artysta z wypracowanym warsztatem oraz niespotykaną wyobraźnią muzyczną. „Czasy odrzuconych” to zdecydowanie jedna z najmocniejszych producenckich pozycji, jakie ukazały się w ostatnich miesiącach. Tej płyty po prostu nie można przegapić. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę, darmowy odsłuch materiału i link do jego pobrania, a już wkrótce Nasza recenzja tego materiału.

dodano: 2014-10-06 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Zapraszam do odsłuchania trzeciego singla pt. „Franz Maurer II” jednego z najbardziej niedocenianych producentów w rodzimym podziemiu – Cygi. Utwór promuje najnowszy album producencki Cygi pt. „Czasy odrzuconych”, który będzie miał swoją premierę już 12 października 2014 roku. Trzeci singiel jest instrumentalnym popisem artysty, który wykracza daleko poza ramy szeroko rozumianego hip-hopowego brzmienia. „Franz Maurer II” jest kolejnym dowodem na wszechstronność Cygi. Ponadto w rozwinięciu możecie zapoznać się z pełną tracklistą materiału.

dodano: 2014-09-23 14:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Zapraszam do odsłuchania drugiego singla pt. „Podziemny Gwiazdor” jednego z najbardziej niedocenianych producentów w rodzimym podziemiu – Cygi. Utwór promuje najnowszy album producencki Cygi pt. „Czasy odrzuconych”, który będzie miał swoją premierę 12 października 2014 roku. W drugim singlu możemy usłyszeć reprezentanta Aptaun Support i genialnego tekściarza – Ensona oraz czołowego rapera młodego pokolenia oraz reprezentanta 3/4 UDGS Label – TrooMa. Odsłuch w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2014-09-07 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Zapraszam do odsłuchania pierwszego singla pt. „Podróż 3” jednego z najbardziej niedocenianych producentów w rodzimym podziemiu – Cygi. Utwór promuje najnowszy album producencki Cygi pt. „Czasy odrzuconych”, który będzie miał swoją premierę 12 października 2014 roku. „Podróż 3” jest kontynuacją podróżniczego cyklu, które mogliśmy usłyszeć na poprzednich płytach producenta. W najnowszej odsłonie możemy usłyszeć: Igrekzeta, Ad.M.ę, Emena, Bogu Bogdana, Kedyfa i Świnię. Za realizację animacji odpowiada: Zet Harris. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu, a preorder tutaj.

dodano: 2013-03-26 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zapraszamy na drugi przystanek w drodze do wydawnictwa "We śnie nie można umrzeć". W kolejnym singlu Cygi gościnnie wystąpili Planet ANM w kolaboracji z Bogu Bogdanem. Sprawdźcie jak szczeciński duet składający się z aptaunowego AS-a i naszego Młodego Wilka poradził sobie z nowoczesnym, nietypowym bitem.

dodano: 2013-02-06 21:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ten tematyczny sequel to okazja do kooperacji nietuzinkowych postaci młodej rap sceny. Pięciu podróżników w dynamicznej aranżacji Cygi zabiera słuchaczy w świat swoich ambicji i przemyśleń. Jest to pierwszy singiel zapowiadający album producencki Cygi pt. "We śnie nie można umrzeć".