Bogu Bogdan

Bogu Bogdan

video
dodano: 2020-07-24 20:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Szczecin na rapowej mapie kraju obecny jest niemalże od samych początków hip hopu w Polsce... Po raz kolejny szczecińscy raperzy organizują się, by wspólnie zrealizować projekt, który przejdzie do legendy tego miasta i nie tylko. Krążek wydany został nakładem Wiadomo-Label, a co ciekawsze, promowany jest najdłuższym teledyskiem w historii hip-hopu!" - czytamy w opisie pod klipem trwającym... blisko godzinę!

Major SPZ, Aha T, Głowa PMM, Bogu Bogdan, Bonson, Rena, Sage czy RDI - to tylko niektóre osoby obecne w projekcie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-21 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Ręce" - płyta, która ukaże się w drugiej połowie listopada, została prawie w całości nagrana w Rapido Studio w Szczecinie, zaś za mix i master odpowiedzialne jest D-100 Studio Szczecin. Bogu ujawnia czekającym na ten materiał tracklistę i okładkę wydawnictwa. Na płycie udzielają się producenci mocno związani z rodzimym miastem rapera: Pan Hrabia Eszu, Faded Dollars, Johnny Beats oraz Ślimak. Jako goście pojawią się Bonson, Bleiz, Kazior, Roka, Hyziu, SVV (Steciu, Van, Veritas) oraz Cywinsky znany z duetu Cywinsky x Dorian.

Tagi:
video
dodano: 2016-03-26 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W ubiegłym roku ekipa The Truekings tradycyjnie odwiedziła Fresh Island Festival, gdzie nagrała trzeci już numer z tej serii. Bit do "Fresh Island 2015" wyprodukował Poszwixx (Fabuła Produkcje), a zwrotki dograli Sage, Bogu Bogdan i Krimeson GRZ. W refrenie można usłyszeć TKZetora. W tym roku szykuje się już piąta edycja imprezy, na którą co roku przybywa coraz więcej naszych rodaków z Polski. Zagrają m.in Wiz Khalifa, Ty Dolla $ign, DJ Premier, Statik Selektah, Shakka czy Tim Westwood.

video
dodano: 2015-05-15 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

HYZIU x BOGU - PEWUERY - 08. BIJĄ ZE MNĄ PIONY (prod. STENDHAL SYNDROME) VIDEO

"Biją ze mną piony" to kolejny teledysk promujący niedawno wypuszczoną płytę Hyziu x Bogu - "PEWUERY". Na bicie Stendhal Syndrome z Opola. Koncepcja oraz pierwsza wersja numeru powstała jeszcze w 2008 roku, jednakże nigdy nie ujrzała światła dziennego. Dziś, po gruntownych zmianach (od tekstu po bit), możecie oglądać owoc pracy szczecińskich raperów. Za oprawę graficzną odpowiedzialna jest ekipa A1Videos.

dodano: 2015-05-01 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Hyziu i Bogu Bogdan udostępnili w sieci oficjalny odsłuch ich wspólnego albumu "PEWUERY". Za bity na płycie odpowiadają EljotSounds, Kudel, Uraz, Expe, Stendhal Syndrome, Ślimak, Klimek i Cyga, gościnnie nawinęli Kari, Tymi Tyms i Sage.

video
dodano: 2015-03-18 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Utwór "Pewuery" pochodzi z albumu Hyzia i Bogu Bogdana o tym samym tytule. Piosenka wraz z klipem to już trzecia odsłona zapowiadanego krążka. Już 16 kwietnia cały materiał będzie dostępny do odsłuchu. Dostępny jest także nowy preorder.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-03-03 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejny singiel Hyzia i Bogu Bogdana pojawił się w sieci. "Reaktywacja" to już druga kompozycja promująca album "PEWUERY". Premiera płyty przewidziana jest na pierwszą połowę kwietnia 2015 r. i dostępny jest już jej preorder.

video
dodano: 2015-02-27 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już w połowie kwietnia premiera wspólnego albumu Hyzia i Bogu Bogdana -”PEWUERY”. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia klipu do utworu „Zielone Światło”. Kompozycja zarazem jest pierwszym singlem promującym płytę.

Krążek „PEWUERY” to 13 energicznych utworów, teksty poruszające istotne w życiu kwestie oraz mocne, świeże brzmienie. Oprócz teledysku, prezentujemy wam okładkę albumu oraz tracklistę.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-20 18:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Kolejni zawodnicy podjęli się "#Hot16Challenge" - tym razem swoje zwrotki wrzucili Gospel (podwójnie), Bosski Roman, Eripe, MC Silk, Łysonżi, Bogu Bogdan, Bleiz i Donde.

video
dodano: 2014-09-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

ROJS feat. BOGU BOGDAN - DZIKI ZACHÓD (OFFICIAL VIDEO) 2014

Zapraszamy do sprawdzenia trzeciego klipu z płyty Rojsa "Part-Time-Rap". W utworze "Dziki Zachód" gościnnie udzielił się Bogu Bogdan, za cuty odpowiada Dj Soina, mix zrobił Paweł "Dukato" Czaczkowski - 323 studio, a za muzykę odpowiedzialny jest niezawodny Nick L.

Tagi:
dodano: 2014-09-07 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Zapraszam do odsłuchania pierwszego singla pt. „Podróż 3” jednego z najbardziej niedocenianych producentów w rodzimym podziemiu – Cygi. Utwór promuje najnowszy album producencki Cygi pt. „Czasy odrzuconych”, który będzie miał swoją premierę 12 października 2014 roku. „Podróż 3” jest kontynuacją podróżniczego cyklu, które mogliśmy usłyszeć na poprzednich płytach producenta. W najnowszej odsłonie możemy usłyszeć: Igrekzeta, Ad.M.ę, Emena, Bogu Bogdana, Kedyfa i Świnię. Za realizację animacji odpowiada: Zet Harris. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu, a preorder tutaj.

dodano: 2014-03-27 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bogu Bogdan z bardzo dobrej strony zdążył się pokazać Wam już w trakcie drugiej edycji Młodych Wilków, jak i solowym albumem "Wdech i Wydech", który miał parę naprawdę mocnych momentów, by przywołać tylko singlowe "Czy chciałbym by było jak dawniej". Teraz natomiast rzuca do Sieci EP-kę "Dążąc Do Perfekcji", o której sam pisze "Emocjonalny, osobisty twór, powstały podczas pracy nad długometrażowym krążkiem."

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-03-25 20:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bogu Bogdan z bardzo dobrej strony zdążył się pokazać Wam już w trakcie drugiej edycji Młodych Wilków, jak i solowym albumem "Wdech i Wydech", który miał parę naprawdę mocnych momentów, by przywołać tylko singlowe "Czy chciałbym by było jak dawniej". Teraz natomiast rzuca do Sieci EP-kę "Dążąc Do Perfekcji", o której sam pisze "Emocjonalny, osobisty twór, powstały podczas pracy nad długometrażowym krążkiem."

Tagi:
dodano: 2013-06-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kolejny Krótki Strzał to przede wszystkim porcja muzyki od punchlinerów kojarzonych z bitwami freestyle'owymi - Ensona, Quebonafide i Muflona a także pierwszy od paru miesięcy track od naszego Młodego Wilka Żyta Tostera. Oprócz tego luźny numer szczecińskiej dwójki Planet ANM/Bogu Bogdan, międzynarodowe collabo NY/KRK/Sz-N, Karwan i Kuler w remixie numeru Guovy oraz rapowy projekt Goldena ze Złotych Twarzy.

video
dodano: 2013-06-14 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Bogu Bogdan - Echo (prod. Eszu)

Dzisiejszy dzień to niezły wysyp klipów, a mamy dla Was jeszcze jeden. Nasz ubiegłoroczny Młody Wilk atakuje kolejnym albumem zatytułowanym "Echo". Tytułowy singiel to mocny, newschoolowy bit i stylowa nawijka, zwiastujące materiał w innym klimacie niż bardzo udany "Wdech I Wydech". Czekamy.

Tagi:

Strony