Gospel, Bosski Roman, Eripe, MC Silk, Łysonżi, Bogu Bogdan, Bleiz i Donde odpowiadają na "#Hot16Challenge"

Kolejni zawodnicy podjęli się "#Hot16Challenge" - tym razem swoje zwrotki wrzucili Gospel (podwójnie), Bosski Roman, Eripe, MC Silk, Łysonżi, Bogu Bogdan, Bleiz i Donde.

Reszta "#Hot16Challenge"

Gospel #hot 16 challenge prod. Johnny beats

BOSSKI "DELAY" ROMAN #Hot16Challenge (prod.FABSTER)

MC Silk #HOT16CHALLENGE

Bogu Bogdan #hot16challenge

gospel #Cold14 challenge prod.Candyland,s

Łysonżi Dżonson / #Hot16Challenge

Eripe - #Hot16Challenge

Bleiz #hot16challenge #prys #marcinloo #buszu #jinx

DonDe - #HOT16CHALLENGE

Gospel #hot 16 challenge prod. Johnny beats

Ja
To nie odpowiedź Gosa, Gos wrzucił Hot 16 i cold 16.
Anonim
MC Silk to świetny raper. Niestety środowisko ruguje jego talent. To jest w ogóle fenomen, że koleś zjada techniką i flow, a nawet treścią połowe sceny, a i tak gdzieś traktowany jest jako "zjawisko", albo "ten od szybkiego flow i dissu na Eminema". W pewnym sensie sam wpisał się w taką konwencję, ale patrząc obiektywnie jest kozakiem, a to środowisko nie traktuje go poważnie. Zadziwiające, bo zamiata i te łaki wszystkie co próbują być tacy hiphopowi nawet nie mogą pierdnąć przy nim. Socjologiczno-psychologiczną rozprawę bym mógł o tym napisać jak słaby jest Polski rap, jak mało barwny, jak bardzo jest zaklętym kręgiem adoracji i jak łatwo z tej kilki wypaść i wpaść w niebyt. Zdelegalizować Polski hip hop zatem staje się hasłem, które popieram. Kultura dresiarska, kolorowych czapek i nerek przepasanych jak torby listonoszki.
taka_jedna_
Ostatnie zdanie pokazuje jak wiele wiesz na temat tej kultury. A w zasadzie jak niewiele.
:D
siema pikej! co tam u ciebie?
vojovnik
To nie torba listonoszki... to KOŁCZAN PRAWILNOŚCI.
guga
silk dobrze poleciał
kalosz
i prosp dla silka za nominację Łony :) a co do krytyki silka - tak to jest jak się słucha ksywek a nie rapu. Styl Silka jakoś specjalnie mi nie podchodzi ale wielki szacunek dla niego ;)
Cash 966
Silk najlepszy, reszta o co chodzi?
ogar
sory, ale mi silk nie podchodzi. ma technikę, ma i tyle, brak "tego czegoś", co potwierdza brak popularności, dlatego próbuje zabłysnąć ciekawostkami. dużo bardzie gospel mi siada.
asdfadf
A co wspólnego z tą kulturą ma Silk. Jest raperem spoko ale czy ktoś go widział grającego koncert?? Czy w ogóle działał kiedykolwiek w jej ramach?? Jeżeli chce być poza to nie płaczcie bo to jego wybór.
boomtin
mówiąc szczerze dopiero jakos w sumie niedawno mc silk podjął widoczne starania o wyjscie z wizerunku "ciekawostki", w którym to tak długo trwał. mi osobiscie cholernie nie podobały się zaczepki w kierunku eminema, bo dla mnie to było sztuczne nakręcanie afery na czyms co tak naprawdę jest powszechną praktyką w srodowisku. odnosnie wielu języków... też nie jestem zaskoczony bo już wczesniej na internecie pojawiały się podobne akcje. z pozytywnych rzeczy jest to, że coraz bardziej podkresla przywiązanie do srodowiska. więc może ucieknie od obecnego wizerunku o ile podaruje sobie te zaczepki w kierunku amerykanców. mnie też cholernie irytują ale to w większosci ignoranci, którzy o swiecie wiedzą równie mało co koreanczycy z północnej korei.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>