MC Silk

MC Silk

dodano: 2020-05-14 02:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Akcja Hot16Challenge2 rozchodzi się już coraz szerzej po innych muzycznych gatunkach i światach, jednak nadal możemy liczyć na dopływ ciekawych rapowych zwrotek. Dziś dostaliście coś od nas - czyli Hot16 ode mnie w odpowiedzi na 4 nominacje, ale przede wszystkim zaatakowali Golin, Abradab, Fu, jeden z największych wygranych 1 edycji akcji MC Silk czy dawno nie słyszani Śliwka Tuitam i Owal Emcedwa. Oprócz tego Arczi Szajka, Zaginiony, Nieuk (Albo Albo) czy Mały Esz oraz sporo ciekawych strzałów spoza rapu - Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska czy Abstrachuje i Tomasz Kammel.

kategorie:
dodano: 2020-04-28 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

MC Silk #HOT16CHALLENGE

5. MC Silk

Tagi:
video
dodano: 2018-03-29 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

MC Silk uderza w wersji dwujęzycznej! Otrzymujemy teledysk do utworu "Ostatni z nas", będący częścią projektu stworzonego we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym oraz Radiową Czwórką. Jak przystało na takie trio projekt `MC Silk vs Lem` to wielipoziomowe przedsięwzięcie, będące interpretacją wizji przyszłości Stanisława Lema.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-15 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

MC Silk feat. Polskie Towarzystwo Kardiologiczne - Migotanie przedsionków

14 lutego MC Silk przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Kardiologicznym zapragnął zmienić komercyjne święto w szlachetną akcję. Opublikował on utwór o przyczynach, objawach i skutkach udaru mózgu pod kątem jego najczęstszej przyczyny – migotania przedsionków. Celem akcji jest edukowanie młodych ludzi o czynnikach ryzyka oraz przede wszystkim objawach udaru mózgu. W utworze ramię w ramię z MC Silkiem wystąpił profesjonalny chór.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-20 18:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Kolejni zawodnicy podjęli się "#Hot16Challenge" - tym razem swoje zwrotki wrzucili Gospel (podwójnie), Bosski Roman, Eripe, MC Silk, Łysonżi, Bogu Bogdan, Bleiz i Donde.

video
dodano: 2014-08-31 14:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 19)

Szkoda, że MC Silk jest postrzegany jedynie jako rapowa ciekawostka, którego słuchacze kumulują się raczej na kwejku, a nie hip-hopowych imprezach. A to przecież całkiem utalentowany facet, wystarczy sobie przypomnieć przyjemną (choć nieco chaotyczną) płytę z 2011 pt. "Love Against Machine". Niestety Silk sam się zamknął w szufladce "najszybszy raper w Polsce", która tak naprawdę nic nie znaczy. Nowy numer przyciąga młodych słuchaczy przede wszystkim efekciarstwem: siedem języków, L.U.C. gościnnie, kilka polskich miejscówek i osób, którymi warto się pochwalić za granicą, a to wszystko w ładnym, podróżniczym klipie. Najciekawiej jednak prezentują się tutaj konstruktywne zarzuty do samego Eminema, który nazwał się Bogiem Rapu. Co o tym myślicie?

Tagi: