Eripe

Eripe

kategorie:
dodano: 2019-05-25 14:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przepychał się przez tłum, ocierając pot z czoła i mrużąc oczy przed światłami stroboskopu. Mijał ludzi w kolorowych strojach, tańczących do dźwięków keyboardu, gitar i syntezatorów, które dudniły w głośnikach. Jakiś gość z afro uniósł na jego widok kciuk w górę, inna kobieta w błyszczącej od cekinów sukience puściła mu oko. Nie reagował, zaczynało pulsować mu w skroniach, po części od wypitego alkoholu, po części od wzmagającego się w nim uczucia nienawiści do wszystkich naokoło. Dotarł do baru, gdzie usiadł i zamówił kolejnego drinka. Gdy już kończył opróżniać szklankę, ktoś klepnął go w ramię. "Gotowy?", spytał Mario Kontrargument. Eripe popatrzył na tłum ludzi na parkiecie i uśmiechnął się. "Jak nigdy", odpowiedział.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-01-01 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Końcówka roku to czas podsumowań, ale także zapowiedzi - dowiedzieliśmy się m.in. o 4 nowych projektach od uznanych graczy z polskiej sceny!

video
dodano: 2018-05-20 13:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Hipocentrum i Patokalipsa łączą siły we wspólnym cypherze z serii OneTake zapoczątkowanej w 2014 roku. Gościnnie u Oxona wystąpili Bazi, Penx, Delekta, Kojot, Zygson i Eripe, natomiast za bit odpowiada TMKBeatz.

video
dodano: 2018-05-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Myśleliście, że zapraszając Eripe przed kamerę poprzestaliśmy na wywiadzie? Nic z tego. W ramach cyklu Tourbus reprezentant Patokalipsy opowiedział nam o swoim najgorszym koncercie, a był nim głośny wówczas premierowy koncert promujący "Płytę Roku", zagrany wspólnie z Quebonafide...

video
dodano: 2018-05-10 17:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Ten wywiad to pewnie zaskoczenie dla Wielu z Was - po kilku latach medialnej ciszy Eripe zasiadł przed naszą kamerą przy okazji supportu przed koncertem Hopsina, na świeżo po premierze "Serial Killers". Porozmawialiśmy właśnie o tym albumie, rozwoju Patokalipsy, nieoczekiwanej kooperacji z Peją, zajawce Ripa na seriale czy tym, na ile czas spędzony w rapowej branży zmienił jego nastawienie i spojrzenie na wiele spraw. Wróciliśmy także do "Płyty roku" rozważając podobieństwa między nią a "Somą 0,5mg" Taconafide, nie zabrakło rzecz jasna również wyjaśnienia szeroko komentowanych swego czasu tarć na linii Eripe-Popkiller znanych z numeru "Mogę wypierdalać".

dodano: 2018-04-02 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W marcu polski rap wystawił na front sporą część swoich najmocniejszych dział - PRO8L3M, KęKę, Ten Typ Mes, Dwa Sławy... A do tego Eripe, Proceente/Metro, Frosti Rege, WCK, Zero, Penx, Michrus Dix37 czy Szpaku. Kto w tak mocnym zestawieniu zaprezentował się wg Was najlepiej? Pora na głosowanie!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-03-25 13:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Otrzymujemy kolejny klip promujący "Michał LP" Penxa. Tym razem wybór padł na utwór, który znajduje się tylko w wersji preorderowej płyty, czyli "Puncherfaust 3" z gościnnym udziałem Eripe. Produkcją zajął się TMKBeatz, a za video odpowiada QQfilms. Skrecze i cuty są dziełem DJ Noriza.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-03-15 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już 26 marca druga polska wizyta Hopsina, który wystąpi w warszawskiej Progresji. Za pierwszym razem autora "Sag My Pants" supportował Quebonafide, tym razem okazję tę otrzymał raper nie mniej pasujący do wykręconej i bezczelnej stylówki Hopsina - będzie to Eripe, będący świeżo po wydaniu najnowszego albumu!

Tagi:
video
dodano: 2018-02-05 18:56 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Do sieci trafił nowy klip reprezentanta Patokalipsy. Zapowiada on album rapera "Serial Killers", którego dostępny jest już preorder. Jeśli zamówicie album przed oficjalną premierą, dostaniecie także krążek "Serial Chiller", który po zakończeniu preorderu nie będzie dostępny w sprzedaży!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-01-21 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Szykuje się spora porcja muzyki od Eripe - obsadzona doborowymi gośćmi płyta "Serial Killers" oraz dodatkowe solowe EP "Serial Chiller". Całość już niebawem a póki co kolejny singiel - tym razem zobrazowany mash-upem numer w dobrze znanym duecie Rip/Que.

kategorie:
dodano: 2018-01-17 20:13 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Serial Killers" to wypełniony gościnnymi udziałami, 15-kawałkowy album, na którym pojawiają się: Golin, Wysoki Lot, Uszer, Skor, Solar, Świnia, Patokalipsa, Oxon, Bazi, Peerzet, Kojot, Sarius, Bonson, Delekta, Hase oraz Quebonafide.

video
dodano: 2018-01-17 20:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Limitowany preorder "Serial Killers" już do nabycia! Przy zamówieniu preorderu, będzie możliwość zakupienia także "Serial Chiller", które po zakończeniu przedsprzedaży nie będzie dostępne. Premiera płyty już 1 marca 2018 roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-16 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 15)

"Serial Killers" to wypełniony gościnnymi udziałami, 15-kawałkowy album, na którym pojawiają się: Golin, Wysoki Lot, Uszer, Skor, Solar, Świnia, Patokalipsa, Oxon, Bazi, Peerzet, Kojot, Sarius, Bonson, Delekta, Hase oraz Quebonafide. W najbliższą środę ukaże się pierwszy singiel i wystartuje preorder krążka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-28 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

6 część mixtape'owej serii DJ-a Decksa nadciągnie już w przyszłym roku - teraz poznaliśmy częściową tracklistę i intrygujące zestawy gości...

video
dodano: 2017-10-29 18:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Kolejny one shot od Patokalipsy! Tym razem otrzymujemy zwrotkę od Eripe. Za produkcję odpowiadają Filip Kot i Kubsone, a za klip QQfilms.

Tagi:

Strony