Wini

Wini

dodano: 2020-04-29 15:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 10)
Sarius, Gural, Oxon

Solar na charytatywnym live streamie Maty, zapowiedział Hot16Challange2, jeśli uzbierają konkretną kwotę. Jak obiecał, tak zrobił. 28. kwietnia powitał po raz kolejny społeczność Internetu, tym samym zaczynając beef z koronawirusem. Pierwsze nominacje zostały wystosowane, a nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Ostatnim razem przypomnieliśmy top 10 najpopularniejszych zwrotek 1. edycji. Tym razem skupimy się na najciekawszych.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pisaliśmy Wam dziś o tym, że Wini oficjalnie potwierdził odsprzedanie StoproRap Remigiuszowi Łupickiemu czyli Remikowi, właścicielowi My Music. Teraz mamy komentarz z jego strony, informujący o sytuacji i planach.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Głośno było w ostatnich dniach o podejrzeniach dotyczących sprzedaży przez Winiego wytwórni StoproRap - szczególnie, że na swoim instagramie Remik, właściciel My Music dodał również podpunkt o byciu właścicielem szczecińskiego labelu. Wini postanowił wystosować oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2020-01-13 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kabe przebojem wdarł się w szeregi Stoprocent jeszcze przed ukończeniem 18 roku życia. Wini mocno w niego wierzy, a twórczość młodego rapera odbija się coraz większym echem. Czego natomiast nauczył się od szefa Stopro, który nieraz pokazał jak dobrze czuje się w roli doradcy i producenta wykonawczego?

Tagi:
dodano: 2019-11-08 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Wini do wspólnej rozmowy zaprosił 1/2 nieistniejącego od niedawna składu Mobbyn, w której poruszono kontrowersyjny wątek Belmondo, o którym było ostatnio bardzo głośno. 

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2019-11-06 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

9 listopada 2019 w warszawskim klubie Iskra odbędzie się druga edycja Rapnokaut - pierwszej ligi battle rap w Polsce!

Tagi:
dodano: 2019-09-30 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kolejnymi gośćmi w rozmowie u Winiego byli członkowie HEWRY, warszawskiego zespołu wywodzącego się ze struktur JWP. Wśród gości znaleźli się Młody Dron, Gicik A'mane i Sami. Tematami rozmowy były inspiracje muzyczne poszczególnych członków, graffiti, nowa płyta Erosa czy podejście do polskiej sceny rapowej.

Tagi:
dodano: 2019-09-27 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

W kolejnym ze swoich rozmów, Wini ugościł AdMę. Tematami konwersacji były kuchnia, różnice między poszczególnymi miastami Polski, traktowanie kobiet w świecie hip-hopu, czy oczywiście muzyka. Najciekawsza jednak była wypowiedź AdMy, na temat sponsoringu raperów, gdzie stwierdziła, że reklamodawcy poważniej traktują influencerów niż artystów.

Tagi:
video
dodano: 2019-09-22 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Na początku rozmowy Wini przedstawił swoje zdanie na temat muzyki Kozy, która wydała mu się całkowicie nie zrozumiała. Jedyne co do niego dotarło to to, że artyście jest smutno i ma poważne rozterki emocjonalne. Ponadto panowie wypowiadali się na temat filozofii, religii czy tabloidyzacji mediów.

Tagi:
dodano: 2019-05-25 13:00 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 3)

Już dziś pierwsza edycja Rapnokautu - w walce wieczoru staną między sobą W.E.N.A. oraz VNM, którzy będą walczyć o 20 tysięcy złotych.

dodano: 2019-01-27 15:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejna intrygująca rozmowa prosto ze Szczecina - KęKę zawitał tam na koncert, a Wini zaprosił go przed kamerę, co zaowocowało blisko 1,5-godzinną rozmową na tematy wszelakie... Od tego, że czy alkoholizm to choroba, poprzez świat influencerów, niedoceniane filmy o fizyce czy mechanizmy wydawniczo-promocyjne, aż po gangsta-rap, 2Paca i żywot El Chapo...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-07 09:00 przez: Kontakt (komentarze: 10)

Polski rap przynosi nam ostatnio beef za beefem, każdorazowo wraca jednak dyskusja porównująca obecne (często ekspresowe) konflikty do dawnych, rozciągniętych w czasie i przynoszących dissy pamiętane latami. Podobne porównanie wysunął wczoraj Wini...

Tagi:
video
dodano: 2018-11-10 17:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pytaliście, pytaliście - no i jest! Druga połowa naszej godzinnej rozmowy z Winim przeprowadzonej w warszawskiej Towarzyskiej, gdzie przelecieliśmy przez spore spektrum tematów. Polski freestyle, damski rap, rola wytwórni w promocji albumu, granie pod backvocale, a także zestawienie talent vs ciężka praca. Porozmawialiśmy także o takich osobach jak George Clinton, Malik Montana, Maliibu Miitch, Major SPZ, Sobota, Dwa Sławy czy Gospel...

Tagi:
video
dodano: 2018-10-25 16:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wini to nie tylko założyciel marki Stoprocent - to także jedna z barwniejszych osobowości na polskiej scenie hip-hopowej, niepokorny, bezkompromisowy i twardo trzymający się swoich poglądów. W wolnym czasie raper, a ostatnio także dziennikarz prowadzący serię wywiadów na swoim kanale - tym razem zasiadł przed naszą kamerą w warszawskiej Towarzyskiej co dało godzinną rozmowę przelatującą przez wiele różnych tematów. Dziś pierwsza połowa a w niej - rozwój hip-hopowego biznesu i obrotność młodych raperów, udział podopiecznych ze Stopro w filmach Patryka Vegi czy to, czego Wini oczekuje (i czego nie oczekuje) od hip-hopu. Porozmawialiśmy też o Eminemie, Redmanie, oryginalności, kserowaniu i największych wywiadowych wyzwaniach Winiego.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-08-26 12:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Mixtape Winiego "Fałszywy rap, prawdziwy hajs" to zbiór przypadkowych piosenek, stworzonych na przełomie ostatnich 3 lat. Nazwa mixtape'u nie scala utworów w żaden koncept i jest tak samo przypadkowa jak one same. Tą produkcją Wini nie miał nic do przekazania i udowodnienia. Jeżeli natomiast lubicie jego styl to kupcie sobie ich po dziesięć" - czytamy w info prasowym.

Tagi:

Strony