Wini

Wini

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-06-17 11:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
wini kurs

Był już kurs O.S.T.R.'a, teraz na rynku pojawia się kolejna propozycja dla aspirujących raperów. Tym razem Wini pokaże wam "jak rozwijać karierę rapera!". 

Tagi:
video
dodano: 2023-01-25 07:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)
Wini

Wini od dłuższego czasu prowadzi na swoim kanale serię wywiadów prowadzonych w samochodzie. Poza raperami na miejscu pasażera gościli standuperzy, aktorzy czy influencerzy. W najnowszym singlu Wini dzieli się ze słuchaczami kulisami, kto odmówił mu wywiadu.

Tagi:
dodano: 2022-10-02 20:49 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Wini i Gospel to prawdopodobnie dwie najbarwniejsze i najbardziej oryginalne postacie na polskiej scenie. Ich rozmowa była więc jednym z tych programów na kanale Winiego, których mogliśmy oczekiwać z ciekawością. W końcu spotkali się, a video trwa blisko 2 godziny. Jest o rapie, prawie, desce, streetwearze... i wielu innych rzeczach.

Tagi:
dodano: 2022-09-21 21:40 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

No to powrót Stoprocent staje się faktem. Marka zebrała wymaganą sumą w emisji akcji, na ten moment na liczniku widnieje blisko 1,7 miliona złotych a jeszcze do północy można stać się udziałowcem. Emisja trwa pod tym linkiem.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-14 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Kanał Winiego od wielu miesięcy regularnie dostarcza nam ciekawych rozmów. Jak się okazuje - dostarcza też sensownego przychodu jego autorowi. Wini podzielił się tą informacją w rozmowie z Pawłem z "Dla pieniędzy".

Tagi:
kategorie: Polska, News, Streetwear
dodano: 2022-06-22 15:29 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Na rynek polskiej odzieży streetwear wraca marka Stoprocent. Jej twórca i dyrektor kreatywny Winicjusz Wini Bartków odpowiada na oczekiwania fanów marki i zapowiada wielki powrót legendarnego brandu. Stoprocent spółka akcyjna umożliwia stęsknionym fanom na dołączenie do grupy inwestorskiej i wypuszcza emisję części swoich akcji dając możliwość współtworzenia brandu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-19 10:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Kontrowersyjny youtuber tym razem miał pecha - trafił na Winiego, który w ostrych słowach skomentował jego działania.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W poniedziałek ukazała się godzinna rozmowa Hirka Wrony z Winim, w której nie zabrakło wątku zakończonego przez Winiego procesu prowadzenia wytwórni Stoprorap. "Ja czasami stwierdzam cynicznie, że trzeba było w ogóle tego nie robić" - rozpoczął Wini, po czym wymienił minusy i trudności, z którymi musiał się borykać dowodząc labelem.

Tagi:
dodano: 2021-10-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

25 lat znajomości Hirka i Winiego sprawia, że ich rozmowa naturalnie krążyła wokół wielu wspomnień, dygresji i ciekawostek. Od pasji filmowej, poprzez winylową, po kulisy (i minusy) wydawania muzyki. Czy Wini to "Zagłoba polskiego rapu"? Dlaczego czasem żałuje, że prowadził wytwórnię? Te i inne wątki w godzinnej rozmowie w ramach Magazynu Popkillera!

video
dodano: 2021-09-16 16:54 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

FOREVAYANG, bo tak nazywa się zespół Winiego, Mopsa i DJ-a Pete'a opublikował wczoraj kolejny singiel zatytułowany "Co ty gadasz?". Raperzy w zwariowanym klipie w ironiczny sposób podchodzą do rzeczywistości i obecnej sceny rapowej. Wraz z premierą został odpalony również preorder debiutanckiego albumu grupy.

kategorie:
dodano: 2021-09-16 16:45 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Debiutancki album supergrupy Winiego, Mopsa i DJ-a Pete'a.

Podana data premiery nie jest dokładna

Tracklista: nieznana

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-16 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Wczoraj Wini opublikował kolejny odcinek swojej serii "Zdaniem Winiego", który został poświęcony w całości marce Stoprocent. Raper zdradził, że został zmuszony do zamknięcia firmy oraz wyjaśnił jakie są tego przyczyny.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-05 17:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ostatnim odcinku drugiego sezonu cyklu Tourbus gościmy Winiego, który przytoczył nam najzabawniejszą sytuację jaka spotkała go przy okazji tras koncertowych. Sprawdźcie co miał do powiedzenia!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-03 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Swego czasu "rozmowy" Winiego były bardzo popularne - niektóre z nich przebiły barierę pół miliona wyświetleń, a w pewnym okresie większość z nich spokojnie robiła 100 tys. Niestety ostatnio format stracił na popularności, co nie umknęło uwadzę rapera.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-14 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Jakiś czas temu Eldo skrytykował udział Winiego w Lech Hip Hop Polish Music Awards, czyli nowej gali rozdania hip-hopowych nagród. Mimo, że uwaga Eldoki była lekko chybiona, Wini zaprosił rapera do wspólnej rozmowy w ramach swojego programu. W najnowszym odcinku cyklu "Zdaniem Winiego" prowadzący poinformował, że rozmowa z warszawskim weteranem nie dojdzie do skutku.

Tagi:

Strony