Wini

Wini

video
dodano: 2021-02-13 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Do sieci trafił kolejny klip z płyty Winiego "Zmienić się albo zdechnąć próbując" - "Ulica jest głupia". W kawałku raper Wini wyśmiewa gangsterskie życie i uliczny hip-hop, a w klipie szef Stoprocent przebiera się za niemoralnego policjanta, który nie stroni od działań niezgodnych z prawem. Za produkcję numeru odpowiada DJ Pete.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-31 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wini postanowił odpalić kolejny cykl na swoim kanale, w którym będzie oceniał krążki innych raperów w ich obecności. Pierwszym z nich był VNM, którego "EXIT2020" ukazało się w połowie tego miesiąca. Z racji tego, że Wini też niedawno wydał płytę, Venom zrecenzował jego krążek, "Zmienić się albo zdechnąć próbując".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-24 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 14)

Żabson był ostatnio gościem rozmowy u Winiego. Raperzy rozmawiali oczywiście o hip-hopie i jego różnorodności. W pewnym momencie dyskusja zboczyła na temat disco polo. Autor "Internaziomala" przyznał, że ten gatunek muzyki wzbudza w nim poczucie wstydu.

Tagi:
dodano: 2020-12-31 00:20 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Oki z sylwestrową niespodzianką dla fanów! "47REMIX PACK" to trzy remiksy popularnych numerów rapera. Wśród nich znalazł się grubo obsadzony remiks utworu "DLA ZIOMALI" ze zwrotkami Szpaka, Łajzola, Sitka i Sobela. Intro kawałka obsadził Wini z typowym dla siebie "Essa"!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-27 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Pierwsza rozmowa Winiego ze Słoniem przebiła wynik pół miliona wyświetleń, co jak na formę wywiadu jest naprawdę dużą liczbą. Parę dni temu Wini opublikował drugą rozmowę z poznańskim raperem, z okazji wydania płyty "Redrum". Tak jak przy poprzedniej, zderzenie takich osobistości zaowocowało dużą ilością nieoczywistych tematów. Jednym z nich była muzyka pop, której, jak się okazało, Słoń jest sporym fanem. Raper wskazał swoich ulubionych popowych wykonawców.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-12 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Temat rozstania się Szpaka z BOR Records był obiektem spekulacji wielu fanów, którzy insynuowali konflikt między założycielem GUGU, a Paluchem. Niedawno szef BOR rozwiał wszystkie plotki, wypowiadając się na ten temat podczas instagramowego live'a, a potem wstawiając wspólne zdjęcie z raperem z Morąga. Mimo wszystko, o ten temat zaczepił Wini w najnowszej rozmowie z autorem "NADCIŚNIENIA". Paluch opowiedział jak wyglądało opuszczenie wytwórni przez Szpaka oraz jak przebiegło ostatnie spotkanie raperów.

Tagi:
dodano: 2020-12-09 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wini za pośrednictwem swojego kanału youtube'owego ujawnił datę premiery swojego nowego albumu, "Zmienić się, albo zdechnąć próbując", która ukaże się już za parę dni. Jednym z największych zaskoczeń na płycie jest gościnka wokalistki Kayah.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-12-09 15:12 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zapowiedziany na parę dni przed premierą album Winiego na którym usłyszymy m.in. gościnki Kayah oraz VNM-a

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wini był niedawno gościem w studiu RapNews u AdMy i Siwego i oprócz samego wywiadu były właściciel StoproRap wziął udział w programie OceńWersy. Surowej, oryginalnej ocenie szczecińskiego aktywisty podlegały linijki m.in. Malika, Szpaka, Majora czy Włodiego, a sam oceniający wyjaśnił przy okazji swoje kryteria oceniania.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-31 17:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Ej świat" to numer, który ukazał się po raz pierwszy w 2011 roku. Jak się okazało został nagrany wraz z klipem lata temu, jednak dopiero teraz Wini zdecydował się na jego publikację. Kawałek to mix hip-hopu, bluesa i autotune'a w zwariowanym klimacie Winiego.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Założyciel Stoprocent został ostatnio zaproszony do studia RapnewsLive, gdzie prowadzący wypytywali go m.in. o relacje z Sobotą czy z Kabe, ale również padło pytanie o gangsta rap w Polsce. Wini wskazał, kto taki rap reprezentuje oraz co myśli o tym odłamie w naszym kraju.

video
dodano: 2020-10-09 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Na nowym kanale Winiego, Thisis100% można już obejrzeć zapis rapowej walki między Oxonem i Filipkiem, która odbyła się garażu założyciela Stoprocent.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-03 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zgodnie z zapowiedziami odbyła się walka w formie rap battle między Filipkiem, a Oxonem w dość wyjątkowym miejscu, garażu Winiego. Pojedynek nie był nigdzie transmitowany, wideo z niego ukaże się dopiero w poniedziałek, mamy natomiast dłuższy komentarz Oxona na ten temat.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-02 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jakiś czas temu Michał Kwiatek, były właściciel Szpadyzor Records skomentował konflikt na linii Wini - Remo o sprzedaż labelu StoproRap, stając po stronie kupującego i prosząc Winiego o opamiętanie się. Wini odniósł się do słów Kwiatka w najnowszym odcinku Najgorszych Pytań CGMu.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2020-09-27 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Kolejny niespodziewany materiał na kanale Winiego. Tym razem dostajemy blisko 2-godzinną rozmowę z Ks. Jakubem Bartczakiem! I to od razu rozpoczętą z grubej rury, bo w pierwszych sekundach pada pytanie "Powiedz mi, czym jest, kim jest Bóg?"

Strony