Wini

Wini

dodano: 2019-05-25 13:00 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 3)

Już dziś pierwsza edycja Rapnokautu - w walce wieczoru staną między sobą W.E.N.A. oraz VNM, którzy będą walczyć o 20 tysięcy złotych.

dodano: 2019-01-27 15:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejna intrygująca rozmowa prosto ze Szczecina - KęKę zawitał tam na koncert, a Wini zaprosił go przed kamerę, co zaowocowało blisko 1,5-godzinną rozmową na tematy wszelakie... Od tego, że czy alkoholizm to choroba, poprzez świat influencerów, niedoceniane filmy o fizyce czy mechanizmy wydawniczo-promocyjne, aż po gangsta-rap, 2Paca i żywot El Chapo...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-07 09:00 przez: Kontakt (komentarze: 10)

Polski rap przynosi nam ostatnio beef za beefem, każdorazowo wraca jednak dyskusja porównująca obecne (często ekspresowe) konflikty do dawnych, rozciągniętych w czasie i przynoszących dissy pamiętane latami. Podobne porównanie wysunął wczoraj Wini...

Tagi:
video
dodano: 2018-11-10 17:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pytaliście, pytaliście - no i jest! Druga połowa naszej godzinnej rozmowy z Winim przeprowadzonej w warszawskiej Towarzyskiej, gdzie przelecieliśmy przez spore spektrum tematów. Polski freestyle, damski rap, rola wytwórni w promocji albumu, granie pod backvocale, a także zestawienie talent vs ciężka praca. Porozmawialiśmy także o takich osobach jak George Clinton, Malik Montana, Maliibu Miitch, Major SPZ, Sobota, Dwa Sławy czy Gospel...

Tagi:
video
dodano: 2018-10-25 16:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wini to nie tylko założyciel marki Stoprocent - to także jedna z barwniejszych osobowości na polskiej scenie hip-hopowej, niepokorny, bezkompromisowy i twardo trzymający się swoich poglądów. W wolnym czasie raper, a ostatnio także dziennikarz prowadzący serię wywiadów na swoim kanale - tym razem zasiadł przed naszą kamerą w warszawskiej Towarzyskiej co dało godzinną rozmowę przelatującą przez wiele różnych tematów. Dziś pierwsza połowa a w niej - rozwój hip-hopowego biznesu i obrotność młodych raperów, udział podopiecznych ze Stopro w filmach Patryka Vegi czy to, czego Wini oczekuje (i czego nie oczekuje) od hip-hopu. Porozmawialiśmy też o Eminemie, Redmanie, oryginalności, kserowaniu i największych wywiadowych wyzwaniach Winiego.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-08-26 12:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Mixtape Winiego "Fałszywy rap, prawdziwy hajs" to zbiór przypadkowych piosenek, stworzonych na przełomie ostatnich 3 lat. Nazwa mixtape'u nie scala utworów w żaden koncept i jest tak samo przypadkowa jak one same. Tą produkcją Wini nie miał nic do przekazania i udowodnienia. Jeżeli natomiast lubicie jego styl to kupcie sobie ich po dziesięć" - czytamy w info prasowym.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-08-26 12:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mixtape Winiego "Fałszywy rap, prawdziwy hajs" to zbiór przypadkowych piosenek, stworzonych na przełomie ostatnich 3 lat. Nazwa mixtape'u nie scala utworów w żaden koncept i jest tak samo przypadkowa jak one same. Tą produkcją Wini nie miał nic do przekazania i udowodnienia. Jeżeli natomiast lubicie jego styl to kupcie sobie ich po dziesięć.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-08 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Słynący z barwnych rozkmin i dygresji białostocki MC podzielił się na swoim FB ciekawą refleksją odnośnie Winiego i podobnych mu osób, robiących rap na boku dla czystej zabawy.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-08 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Zmiany na scenie muzycznej, sekret sukcesu Popka, zanikająca autentyczność, a także to dlaczego 21 Savage jest popularny, mimo że nie umie rapować - to tylko część tematów poruszonych w najnowszym wywiadzie Winiego z Paluchem.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-01 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapraszamy do obejrzenia teledysku promującego galę KSW 36 "Trzy Korony - Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini (prod. Matheo)." Utwór jest dedykowany 3 zawodnikom: Michałowi Materli, Mateuszowi Gamrotowi oraz Tomaszowi Narkunowi, których również możecie zobaczyć w klipie. Materiał wyprodukowany przez KSW przy współpracy Stoprocent.

video
dodano: 2016-08-10 21:06 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wu i Wini zapraszają na premierę klipu nakręconego w Szczecinie podczas dni morza do kawałka "Śląsko-zachodni swag", pochodzącego z krążka "BUC". Sprawdź co się dzieje, gdy Śląsk spotyka się z Pomorzem! Produkcją numeru zajął się Juicy, a sam obrazek znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-06-14 17:50 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wini przedstawiaja kolejny kawałek zapowiadający jego nadchodzący mixtape "Fałszywy Rap, Prawdziwy Hajs". Raper i szef Stoprocent zaprosił do kawałka Kiera, Tomba i Białasa.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-03 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Wini i Matheo przedstawiają remix piosenki "6 Zer" Taco Hemingwaya. Jest to kolejny singiel zapowiadający wspólny mixtape Wini x Matheo pt. "Fałszywy Rap, Prawdziwy Hajs".

Tagi:
dodano: 2016-05-03 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Wac Toja kontynuuje swoją serię numerów puszczanych na swoim nowym kanale, podobnie jak Kamelito, który wypuścił już czwarty "Halftime". Swój nowy mixtape "Fałszywy rap, prawdziwe pieniądze" promuje Wini. To i parę innych rzeczy znajdziecie poniżej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2016-02-01 19:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Dopiero co prezentowaliśmy Wam "Hello" Adele w wykonaniu Wiza Khalify, a teraz dostajemy podobnie egzotyczny mix w polskim wydaniu - tym razem po serii remiksów z Sobotą Matheo wziął się za "Bądź Duży" Natalii Nykiel w duecie z Winim. Sprawdźcie, co z tego wyszło. Numer jest zapowiedzią wspólnego mixtape'u pt. "Fałszywy Rap, Prawdziwy Hajs".

Tagi:

Strony