Wini

Wini

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-11-16 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wini był niedawno gościem w studiu RapNews u AdMy i Siwego i oprócz samego wywiadu były właściciel StoproRap wziął udział w programie OceńWersy. Surowej, oryginalnej ocenie szczecińskiego aktywisty podlegały linijki m.in. Malika, Szpaka, Majora czy Włodiego, a sam oceniający wyjaśnił przy okazji swoje kryteria oceniania.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-31 17:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Ej świat" to numer, który ukazał się po raz pierwszy w 2011 roku. Jak się okazało został nagrany wraz z klipem lata temu, jednak dopiero teraz Wini zdecydował się na jego publikację. Kawałek to mix hip-hopu, bluesa i autotune'a w zwariowanym klimacie Winiego.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-12 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Założyciel Stoprocent został ostatnio zaproszony do studia RapnewsLive, gdzie prowadzący wypytywali go m.in. o relacje z Sobotą czy z Kabe, ale również padło pytanie o gangsta rap w Polsce. Wini wskazał, kto taki rap reprezentuje oraz co myśli o tym odłamie w naszym kraju.

video
dodano: 2020-10-09 20:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Na nowym kanale Winiego, Thisis100% można już obejrzeć zapis rapowej walki między Oxonem i Filipkiem, która odbyła się garażu założyciela Stoprocent.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-03 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zgodnie z zapowiedziami odbyła się walka w formie rap battle między Filipkiem, a Oxonem w dość wyjątkowym miejscu, garażu Winiego. Pojedynek nie był nigdzie transmitowany, wideo z niego ukaże się dopiero w poniedziałek, mamy natomiast dłuższy komentarz Oxona na ten temat.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-02 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jakiś czas temu Michał Kwiatek, były właściciel Szpadyzor Records skomentował konflikt na linii Wini - Remo o sprzedaż labelu StoproRap, stając po stronie kupującego i prosząc Winiego o opamiętanie się. Wini odniósł się do słów Kwiatka w najnowszym odcinku Najgorszych Pytań CGMu.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2020-09-27 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Kolejny niespodziewany materiał na kanale Winiego. Tym razem dostajemy blisko 2-godzinną rozmowę z Ks. Jakubem Bartczakiem! I to od razu rozpoczętą z grubej rury, bo w pierwszych sekundach pada pytanie "Powiedz mi, czym jest, kim jest Bóg?"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-26 19:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Jednym z wątków pojawiających się w wymianie zdań między Winim a Remikiem jest publikacja teledysków Mopsa, które jak mówi Wini - miały ukazać się jeszcze na kanale StoproRap. Teraz do sprawy odniósł się sam raper.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-26 13:42 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Hip-hopowym Internetem wstrząsnęło w ostatnich dniach zwarcie między Winim a Remikiem dotyczące sprzedaży StoproRap - pełną wymianę zdań między nimi publikowaliśmy Wam tutaj. Teraz swój komentarz wystosował Michał Kwiatek, założyciel Szpadyzor Records czy Ticketos, przez wiele lat sterujący także marką El Polako. Jego wypowiedź podał dalej na swoim instastory DJ Decks.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-09-25 20:59 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

Ostra wymiana zdań wokół sprzedaży StoproRap. Wini stwierdził w tym tygodniu w rozmowie z Rapnews, że Remik go oszukał, na to Remigiusz Łupicki wypowiedział się obszernie dla CGMu, a teraz Wini opublikował video oświadczenie komentujące padające tam słowa. Chwilę później dostaliśmy video od Remika.

Tagi:
dodano: 2020-04-29 15:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 10)
Sarius, Gural, Oxon

Solar na charytatywnym live streamie Maty, zapowiedział Hot16Challange2, jeśli uzbierają konkretną kwotę. Jak obiecał, tak zrobił. 28. kwietnia powitał po raz kolejny społeczność Internetu, tym samym zaczynając beef z koronawirusem. Pierwsze nominacje zostały wystosowane, a nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Ostatnim razem przypomnieliśmy top 10 najpopularniejszych zwrotek 1. edycji. Tym razem skupimy się na najciekawszych.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pisaliśmy Wam dziś o tym, że Wini oficjalnie potwierdził odsprzedanie StoproRap Remigiuszowi Łupickiemu czyli Remikowi, właścicielowi My Music. Teraz mamy komentarz z jego strony, informujący o sytuacji i planach.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-27 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Głośno było w ostatnich dniach o podejrzeniach dotyczących sprzedaży przez Winiego wytwórni StoproRap - szczególnie, że na swoim instagramie Remik, właściciel My Music dodał również podpunkt o byciu właścicielem szczecińskiego labelu. Wini postanowił wystosować oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2020-01-13 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kabe przebojem wdarł się w szeregi Stoprocent jeszcze przed ukończeniem 18 roku życia. Wini mocno w niego wierzy, a twórczość młodego rapera odbija się coraz większym echem. Czego natomiast nauczył się od szefa Stopro, który nieraz pokazał jak dobrze czuje się w roli doradcy i producenta wykonawczego?

Tagi:
dodano: 2019-11-08 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Wini do wspólnej rozmowy zaprosił 1/2 nieistniejącego od niedawna składu Mobbyn, w której poruszono kontrowersyjny wątek Belmondo, o którym było ostatnio bardzo głośno. 

Tagi:

Strony