Young Leosia

Young Leosia

dodano: 2022-04-20 20:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Mata i Young Leosia razem udali się na Jamajkę, by przygotować nowe numery z okazji 4/20. Efektem jest także powstanie specjalnej Fundacji.

video
kategorie: Polska, News, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2022-04-02 08:00 przez: Kontakt (komentarze: 7)

W numerze „Boję się kochać” Smolasty po raz pierwszy łączy siły z Young Leosią, a ich wspólna produkcja utrzymana jest w stylu retro. Niespodziewane połączenie dwójki artystów owocuje kawałkiem w dość nietypowym i nieoczywistym dla nich klimacie - Smolastego, który otwarcie mówi, że boi się kochać oraz Young Leosi prezentującej się od strony młodej i dojrzałej kobiety, która przekazuje słuchaczowi swoją receptę na szczęście.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-12-23 15:38 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 19)

We wtorek Young Leosia zamknęła swoją pierwszą trasę koncertową wyprzedanym wydarzeniem na warszawskim Torwarze. W trakcie całego show nie brakowało atrakcji, specjalnej oprawy, tancerzy, ale także gości.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-12-21 00:09 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 13)
fot. Zuza Krajewska

Już jutro Young Leosia zamknie swoją pierwszą trasę występem na warszawskim Torwarze. Z tej okazji debiutująca artystka pokusiła się o emocjonalny komentarz i przekazała sporą sumę na szczytny cel.

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-12-04 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Young Leosia rozpoczęła debiutancką trasę koncertową, zapełniając obiekty w całym kraju. Póki co trasa została chwilowo wstrzymana z powodów zdrowotnych a koncert w Warszawie przesunięty z 3.12. na 15.12., ale równocześnie zobaczyliśmy specjalny bus, którym artystka będzie podróżować. Dostaliśmy też vlog z kulisami dotychczasowych występów.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2021-11-09 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Pierwsza trasa Young Leosi cieszy się ogromnym zainteresowaniem - większość dat wyprzedała się momentalnie, a ekipa Internaziomali była zmuszona dorzucić do puli drugie terminy w danych miastach. Podobnie z Warszawą, gdzie po koncercie w Progresji nadejdzie pora na... Torwar!

Kultowa sala widowiskowa mieści ponad 6000 osób, co zapowiada wydarzenie dużej skali.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-10-26 19:53 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Maryla Rodowicz mimo upływu lat wciąż trzyma rękę na pulsie - ikona polskiej muzyki tańczyła do hitu Tymka, robiła sobie selfie z Nicki Minaj, regularnie prowadzi Instagrama i TikToka. Teraz okazuje się, że w ucho wpadły jej też nowe twarze z rapowej sceny.

dodano: 2021-09-23 23:33 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Duży debiutancki sukces Young Leosi i Internaziomali - "Hulanki" pokryły się Platyną jeszcze przed premierą! Cały materiał o północy trafia do Sieci, jednak wysoka sprzedaż preorderów (8000 sztuk, o czym pisała Leosia na Instagramie) oraz wysokie odtworzenia singli zrobiły swoje. Platynową płytę wręczył artystce sam Żabson w trakcie trwającego właśnie release party w warszawskim klubie Niebo.

dodano: 2021-08-22 15:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 9)

Young Leosia jest ostatnio jedną z najgłośniejszych nowych twarzy na scenie, a jej przejście od DJ-ingu do nagrywek dzieje się wyjątkowo płynnie. Co ciekawe jednak, młoda artystka oprócz ukończenia Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej ma też za sobą wcześniejsze przygody za mikrofonem w rapowym podziemiu!

Tagi:
dodano: 2021-08-17 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Preorder debiutanckiej EP-ki Young Leosi, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, zamknie się wcześniej niż planowano, czyli już jutro. Raperka z tej okazji ujawniła tracklistę "Hulanek", na której znajdziemy tylko dwójkę gości - Żabsona i Oliwkę Brazil.

kategorie:
dodano: 2021-08-17 19:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Debiutancki projekt podopiecznej Żabsona. Gościnnie szef Internaziomali i Oliwka Brazil.

Tracklista:

1. Pościg prod. Deemz
2. Szklanki prod. SecretiveSuicide
3. Baila Ella prod. Pedro
4. Wyspy prod. Borucci
5. Jungle Girl feat. Żabson prod. Palmmanny
6. Stonerki feat. Oliwka Brazil prod. SecretiveSuicide
7. Solitaire prod. Borucci

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-08-13 20:13 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

Young Leosia uruchamiając preorder EP "Hulanki" wrzuciła też pakiet ze specjalnymi szklankami, nawiązującymi do utworu "Szklanki". Jak się okazuje, sprzedaje się on tak dobrze, że... zaraz może być problem z wyprodukowaniem takiej liczby!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-08-09 20:37 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Po premierze singlowego "Jungle Girl" pora na preorder pierwszego materiału Young Leosi. Młoda DJ-ka, raperka i wokalistka serwuje EP zatytułowane "Hulanki", a w wersji deluxe czeka też specjalny gadżet dla fanów singla "Szklanki".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-08-07 20:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Young Leosia jeszcze nie tak dawno była koncertową DJ-ką Żabsona, ale po wejściu za mikrofon jej kariera błyskawicznie idzie do przodu. Obecnie skupiła się już na solowej działalności, a kolejne single wydawane w szeregach Internaziomali skupiają coraz większe zainteresowanie. Przy okazji premiery "Jungle Girl" Żabson pokusił się o osobisty komentarz.

video
dodano: 2021-08-06 15:13 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Po wielkim sukcesie "Szklanek" Young Leosia nadciąga z debiutancką EP-ką - na razie otrzymujemy kolejny singiel, nagrany we współpracy z Żabsonem "Jungle Girl".

Strony