Bober

Bober

video
dodano: 2022-09-18 14:56 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Ekipa QueQuality znajduje się obecnie na Zanzibarze, gdzie dopisują im humory. Efektem jest singiel, w którym Filipek i Bober wzajemnie punktują się we freestyle'owym stylu, a numer wieńczy cut "QueQuality ma się dobrze odkąd odszedł Quebonafide", wycięty z walki Filipka z Jakubem z Bitwy o Południe.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-06-11 16:19 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

W ubiegłym roku Bober narobił trochę zamieszania numerem "Obraziłem się na hip-hop", a wielu fanów słyszało tam wersy wymierzone w OKIego - jak się okazuje była to nadinterpretacja.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-02 15:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Sporo jest ostatnio dyskusji o tym, że Quebo nie angażuje się twórczo w życie QueQuality i nie pojawia na płytach raperów z wytwórni, tak jak wygląda to np w SBM Label. Teraz swoje spojrzenie na ten aspekt odsłonił Bober, który dopiero co wydał w QQ "Przemyślany Album".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-12-14 17:12 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Bober nie przebiera w słowach i odważnie wygłasza swoją niechęć do hip-hopu i branży - w charakterystycznym dla siebie stylu pełnym sarkazmu, ironii i wypracowanym, typowym dla siebie humorze. Fani rapera nie będą zawiedzeni - tekst mimo kontrowersyjnego wydźwięku to swoiste puszczenie oczka do entuzjastów rapu. Za warstwę muzyczną odpowiada 4Money, a animacja to dzieło Sebastiana Klawikowskiego i Miłosza Zduńczuka.

W klipie znajdziemy karykatury takich osób jak Kizo, Blacha 2115, Malik Montana czy Smolasty i Oliwka Brazil, a w tekście słyszeć możemy sporo ogólnych szpilek oraz mocne linijki związane z Kartkym, który przedstawiony jest też w rękawicy bokserskiej.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-02 19:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Po ciepło przyjętych singlach zapowiadających nadchodzący Przemyślany Album, Bober zaprasza na kolejną premierę. "BAŁAGAN" z gościnną zwrotką Opała to produkcja dobrze znanego fanom rapera producenta 4Money.

video
dodano: 2021-10-28 13:15 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Na kanale QueQuality oraz w serwisach streamingowych ukazał się kolejny singiel Bobera zapowiadający jego najnowszy "Przemyślany Album". "J**AĆ ĆPUNÓW" to swoisty statement wobec używek, okraszony gościnną zwrotką Belmondawg. Numer, jak i cały nadchodzący album, został w całości wyprodukowany przez 4Money – producenta znanego słuchaczom z wcześniejszych projektów z Boberem.

kategorie:
dodano: 2021-10-28 13:08 przez: Kontakt (komentarze: 0)

"Przemyślany album" to drugi solowy album Bobera, który ukaże się nakładem wytwórni QueQuality w listopadzie br. Został w całości wyprodukowany przez znanego z wcześniejszych kooperacji z raperem producenta 4Money. Na krążku znajdziemy to do czego raper zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy krystalizując na przestrzeni lat swój barwny styl - mnóstwo gier słownych, błyskotliwych linijek okraszonych sporą dawką wyjątkowo specyficznego humoru.

Do każdego z zamówień preorderowych dodawana jest limitowana EP'ka o tytule "Nieprzemyślane EP".

video
dodano: 2021-09-06 15:45 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Bober zaprezentował dziś pierwszy singiel z drugiego legalnego albumu. "O co w tym chodzi?" to kontrowersyjny kawałek, w którym raper prowadzi dialog z Jezusem, podważając sens wiary chrześcijańskiej. Produkcją numeru zajął się 4Money, natomiast za zgrywający się z treścią singla klip odpowiada Dawid Cechmajster.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-09-06 15:35 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

,,Przemyślany album" to drugi solowy album Bobera, który ukaże się nakładem wytwórni QueQuality w październiku br. Został w całości wyprodukowany przez znanego z wcześniejszych kooperacji z raperem producenta 4Money. Na krążku znajdziemy to do czego raper zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy krystalizując na przestrzeni lat swój barwny styl - mnóstwo gier słownych, błyskotliwych linijek okraszonych sporą dawką wyjątkowo specyficznego humoru.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-23 13:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się teledysk „Maltańskie tango”. W mocno imprezowym numerze z zacięciem klubowym pojawili się Miszel, Przyłu, Bober, OsaKa oraz Szymi Szyms.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-08-06 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W lipcu część ekipy QueQuality odwiedziła słoneczne wyspy Malty i Gozo, gdzie powstał numer "DOZOBAGOZO" do którego spontanicznie powstał teledysk. CDN..." - czytamy w opisie. Co sugerowałoby, że to nie ostatni wspólny utwór tej piątki...

video
dodano: 2021-02-01 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wczoraj na kanale QueQuality pojawił się nowy numer Bobera "O co chodzi z tym wiertłem". Kawałek na drillowym bicie 4Money rozpoczyna tym samym serię "LIVE-ROOM".

Tagi:
dodano: 2020-12-23 18:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Witamy w przedświątecznym drugim odcinku Magazynu Popkillera! Tym razem mamy dla Was wyjątkową rozmowę - Bober najpierw nagrał numer "Czarek" dedykowany twórczości Cezarego Pazury... by teraz spotkać się przed kamerą z aktorem i przeprowadzić z nim wywiad! Oprócz tego Noon zdradza nam kulisy pierwszego od 17 lat singla Eisa, Zibex opowiada o swoim debiucie, a Młody - o tym że wyprodukował na nowy album KRS-One'a aż 7 bitów. Do tego - Kalifornijski raper Symba ujawnia nam, czego można spodziewać po płycie Snoop Dogga, Ice Cube'a, E-40'ego i Too $horta.

Co poza tym? Analizujemy ile razy Kizo nawijał, że 'kiedyś nie miał a teraz ma', przyglądamy się związkom rapu ze startującą właśnie NBA a także sięgamy do zbioru winylowego Hirka Wrony, by omówić pewien klasyk, obchodzący w tym roku 20 rocznicę premiery...

dodano: 2020-11-29 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Minął rok od premiery płyty Młodych Wilków 7 - wybrana 12tka nie próżnowała i od momentu udziału w akcji dostarczyła Wam w sumie 17 albumów! Każdy wydał przynajmniej jeden materiał, a niektórzy nawet więcej.

Która z tych wszystkich płyt najmocniej przypadła Wam do gustu? Kto spełnił oczekiwania a kto najbardziej zaskoczył?

video
dodano: 2020-11-28 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Koro ponownie zebrał czołówkę, jak i legendy polskiej sceny freestyle'owej i wypuścił drugą część posse-cuta "PassTheMic". Wśród raperów, którzy położyli swoje zwroty, znalazły się takie ksywy jak Duże Pe, Muflon, Edzio czy Proceente. Nieprzypadkowo numer ukazał się dziś, ponieważ tego wieczoru powinien odbyć się finał WBW, do którego nie doszło z wiadomych wzgledów. Za produkcje podkładu odpowiada Grejtu.

Strony