Wilku WDZ

Wilku WDZ

video
dodano: 2021-04-30 22:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Moro” czyli tytułowy numer z projektu ZBUKU/Don Istotnie/Foxs z gościnnym udziałem Wilka WDZ. Trzy pokolenia spotykają się w uniwersalnej i ponadczasowej prawdzie, której nie zamaskuje żaden kamuflaż.

Preorder albumów: ZBUKU - "CZŁOWIEK" oraz ZBUKU / Don Istotnie - "MORO" (prod. Foxs) jest dostępny tutaj.

video
dodano: 2021-04-16 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Z okazji dzisiejszej premiery albumu "DRILL PRAWDA KUMPLE" Kaczy Proceder i Szwed SWD prezentują najnowszy klip promujący to wydawnictwo pt. "Ślad". Gościnnie w tym bezkompromisowym, antysystemowym utworze udziela się legenda ulicznej sceny: Wilku WDZ.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-21 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rok temu obchodziliśmy huczne 20-lecie Hemp Gru, dopiero co minęło 15 lat od "Klucza" - jednak WDZ i Bilon nie zwalniają tempa i obaj szykują na ten rok sporo ciekawej muzyki!

video
dodano: 2019-12-18 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

BOSSKI x WILKU WDZ - Martwe Ryby (official video)

Bosski i Wilku WDZ łączą siły w nowym klipie promującym Drużynę Mistrzów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-30 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Do premiery najnowszego albumu Hemp Gru już coraz mniej czasu! Album "Eter" pojawi się po 6 latach ciszy ze strony raperów, a jego premiera planowana jest na 6 listopada. Artyści chcą w ten sposób uczcić jubileusz 20-lecia kariery.  Bilon zapowiedział także trasę koncertową promującą nadchodzący krążek: "Jeśli interesuje Was co dzieje się z nowym albumem Hg , to mowię Wam … JEST DOBRZE pozdro serdeczne i do zobaczenia na koncertach … trasa rusza wraz z premierą płyty tj. 09.11.2018 !!! To już 20 lat z HG …. blesssss" – napisał raper na swoim fanpage’u. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-03-02 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Hemp Records i Jongmen prezentują kolejny singiel z albumu "Dysonans". Gościnnie nawinęli Dudek, Wilku WDZ, Kafar, Rest i Kłyza.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-09 20:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Po nagraniu trylogii Hemp Gru zarówno Bilon jak i Wilku zapowiedzieli solowe projekty. Pierwszy z nich zaatakował dziś pierwszym singlem ze swojego mixtape'u "Syn Słońca". W refrenie pojawia się TMS, zwycięzca drugiej edycji ŻywegoRapu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-07-05 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Nagranie „Przyjaciel" jest piątym singlem z nadchodzącej płyty Rozbójnika Alibaby, która ukaże się we wrześniu. Tym razem na wokalu gościnnie Wilku WDZ, refreny zostały nagrane przez Martę Zalewską która niedawno użyczała głosy do kawałka „Dwa Spojrzenia" grupy Hemp Gru z albumu „Lojalność". Gitary dograł Jan Borysewicz z Lady Pank, którego w kooperacji z Rozbójnikiem słyszymy już kolejny raz.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-06 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Sprawdźcie video, które było wynikiem konkursu Stoprocent Pompuj Rap 3 z udziałem Bilona, Wilka WDZ, Jongmena i Kiera. Stoprocent Pompuj Rap to seria, która daje młodym ludziom szansę na spotkanie oraz nagranie utworu ze swoimi idolami. Uczestnicy zostali wybrani spośród bardzo wielu zgłoszeń. W poprzednich edycjach wzięli udział Pih, Sobota i Matheo. Zwycięzcy poprzednich serii: Sulin, Dondi, Big A, Piszczu, Boczek CAS, Leszek JedeNstąd.