Filipek

Filipek

dodano: 2021-10-14 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 0)

"Martwi" to kolejny singiel promujący nadchodzący album Cywila pt. "Warsaw Calling". W utworze gościnnie pojawił się Filipek, natomiast za podkład odpowiedzialny jest Francis - współautor bitów do takich numerów jak "Kiss cam" Maty, czy "Duże oczy" Smolastego. Nachodzący krążek to trzecie solowe wydawnictwo Cywila, które ukaże się 15 października nakładem wytwórni Hypsteria Records i będzie albumem koncepcyjnym

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-12 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Filipek pracuje obecnie nad nowym materiałem "Gra na emocjach 2", wczoraj natomiast postanowił odnieść się do szeregu pytań od fanów.

Tagi:
dodano: 2021-09-26 22:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Filipek prezentuje zapowiadany ostatnio teledysk do singla ,,Cyganeczko" zwiastujący nowy album pt. "Gra na emocjach II". Gościnnie w numerze udzieliła się Diana Ciecierska.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-21 18:19 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 11)

Wydawałoby się, że głośne spięcie na linii Bedoes - Filipek po deklaracji Borysa o chęci spotkania i rozwiązania konfilktu, powoli traciło na mocy. Lider 2115 zasugerował, żeby nie brnąć dalej w beef, bo "nie są oni jak Tede i Peja", których wieloletni konflikt jest jednym z najgłośniejszych na polskiej rap scenie. W pewnym momencie do zamieszania dołączył jednak wspomniany Rychu Peja, który zarzucił reprezentantowi SBM Label "wycieranie sobie ryja" jego ksywką, przez co cała sprawa nabrała nowego kształtu. Teraz Bedoes skomentował wpis legendarnego członka Slums Attack oraz odniósł się do swoich słów skierowanych w stronę Guziora, za pośrednictwem Instagrama. 

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-20 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Konflikt między Bedoesem, a Filipkiem pod koniec zeszłego tygodnia rozgorzał na nowo i doczekał się wielu reakcji m.in. ze strony Guziora czy Tymoteusza Puchacza. Filipek poinformował, że po całej sytuacji odcina się od social mediów i że wróci do nich dopiero w momencie premiery swojego nowego singla.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-17 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Wczorajszy wieczór upłynął fanom hip-hopu na obserwowaniu wznowionego konfliktu Bedoesa i Filipka, który opisywaliśmy wam dziś rano. Dzisiejsze reakcje i komentarze takich osób jak Guzior, Kubańczyk czy Tymoteusz Puchacz to pokłosie wczorajszych wydarzeń.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Wczoraj wieczorem odbył się program FAME MMA 11 F2F z udziałem Filipka i Ferrariego. Podczas niego niespodziewanie do Boxdela zadzwonił Bedoes. Filipek i członek SBM wymienili między sobą dużo nieprzyjemnych słów, nawiązując do swojego beefu sprzed 4 lat. Później konflikt przeniósł się na social media artystów.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-14 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wczoraj i przedwczoraj niespodziewanie doszło do pogrzania atmosfery między Kartkym, a Filipkiem. Ten pierwszy stwierdził, że powinien "napluć temu drugiemu w ryj". Wczoraj pod wieczór na swojej facebookowej grupce Filipek odniósł się do całej sytuacji w długim oświadczeniu, w którym opisał m.in. swoją relację z byłym członkiem QueQuality.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-13 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wczoraj niespodziewanie doszło do wymiany zdań między Kartkym, a Filipkiem, którzy swego czasu dużo ze sobą współpracowali. 

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-18 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Filipek ma za sobą już parę walk w Fame MMA, a sporty walki, jak sam mówi, traktuje jako zajawkę. Podczas ostatniego Q&A podał ksywkę rapera z którym chętnie zmierzyłby się w okatgonie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-16 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Wczoraj odbyła się konferencja 11 gali Fame MMA. Jak się okazało, Ryba i Koro zmierzą się nie na tej, a na następnej gali. Oprocz tego, poznaliśmy również rywali Smolastego i Filipka, którzy zawalczą już na początku października.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-11 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Już dziś tegoroczne EURO dobiegnie końca i zostanie zwieńczone finałem dwóch najlepszych drużyn turnieju - Włochów i Anglii. Firma bukmacherska Betclic organizuje z tej okazji live opatrzony komentarzem tego właśnie meczu. Jednymi z komentatorów będą raperzy, Filipek i Kubańczyk.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-27 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Filipek wydał na początku tego roku LP "Gambit". Na swoim Instastory raper zdradził, że urządził w swoim domu studio i szykuje dla fanów kolejne wydawnictwo.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-05 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Koro po raz trzeci organizuje PassTheMic, czyli jak sam opisuje pomysłodawca "wirtualny cypher", w którym udział biorą osoby, które były, bądź dalej są powiązane ze środowiskiem freestylowym. W trzeciej edycji udział wzięły m.in takie osoby jak Te-Tris, Filipek czy Duże Pe.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-27 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Filipek podczas najnowszego Q&A został zapytany, co sądzi o dissie Komila na Żabsona. Członek QueQuality zdradził, jaki ma stosunek do obu raperów.

Strony