Filipek

Filipek

dodano: 2024-01-21 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Pierwsze dni nowego roku przynoszą spokojniejszy okres wydawniczy... ale nie do końca. Styczeń zdominowały dissy i zaczepki, ale nowej muzyki dostaliśmy sporo. Sprawdźcie przegląd tego, co wydarzyło się od 30 grudnia do 19 stycznia!

kategorie:
dodano: 2024-01-20 04:17 przez: Redakcja (komentarze: 0)

„Nadwrażliwość” to zaplanowany na grudzień nowy album Filipka, który przenosi słuchaczy w podróż przez jego osobiste wspomnienia, marzenia i rozterki. To kompletny krążek, który doskonale balansuje między emocjami a techniką, a każdy utwór jest jak otwarta strona z dziennika artysty.

Za produkcję całego albumu odpowiadają Jonatan, Gibbs oraz Lema. Warstwa muzyczna jest niezwykle zróżnicowana, oferując bogatą paletę dźwięków, która doskonale budują fundamenty każdego utworu. Od nostalgicznych melodii po dynamiczne bity, każdy kawałek na albumie "Nadwrażliwość" jest starannie wyprodukowany, by oddać pełnię emocji i historii opowiedzianych przez Filipa.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-07 12:52 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

W ciągu kilku godzin w konflikt Szpaka z White Widow niespodziewanie wmieszał się... Filipek.

wydarzenie
dodano: 2023-12-16 17:01 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Za nami 8 edycja Bitwy o Południe, w której nie brakowało atrakcji i niecodziennych elementów - jednym z jurorów był np Gibbs. Kto okazał się najlepszy?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-12-10 09:30 przez: Jan Stokowski (komentarze: 5)

Duże jubileuszowe koncerty mają to do siebie, że często spotykają się tam raperzy z różnych środowisk i dojść może do wyjaśnienia dawnych zaszłości. Tak też było wczoraj w Stodole na XV-leciu Solara i Białasa, gdzie przekrój gości rozpościerał się od Dużego Pe do Kinny'ego Zimmera.

Tagi:
dodano: 2023-11-06 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Rozpoczynamy tydzień raportem premier z ubiegłego... Do Sieci wpadły mixtape'y od Peji oraz Silesa i Yung Czarnego, a nowe single dostarczyli m.in. Jano Polska Wersja ze Słoniem i Shellerinim, Filipek, Louis Villain, Chivas, Proceente, Yung Adisz czy Wiśnia Bakajoko i... Beata Kozidrak. A to tylko część - sprawdźcie co ukazało się w ostatnich dniach w polskim rapie!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-01-24 13:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
filipek bedoes

Beef między Filipkiem, a Bedoesem zaczął się w 2017 roku, potem stosunki się uspokoiły, by znów zaognić za jakiś czas - i właściwie do dzisiaj nie mieliśmy informacji, żeby konflikt oficjalnie się zakończył. Wszystko się zmieniło po cage'u FameMMA.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-01-20 15:10 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 11)

W 2016 Filipek i Pejter zremiksowali discopolowy hit "Ona czuje we mnie pieniądz", który wtedy wzbudził sporo kontrowersji w środowisku - a jedną z osób potępiających to był nikt inny jak Gruby Mielzky.

Tagi:
dodano: 2023-01-19 14:43 przez: Redakcja (komentarze: 4)

"Boom Bap" to ostatni video singiel promujący album duetu Nullizmatyk X Filipek. Na tracku gościnnie pojawili się reprezentanci starej szkoły oraz głosy młodszego pokolenia rapu. W numerze poza gospodarzami swoje wersy osadzili: Liroy, Waldemar Kasta, PIH, Pork Pores Porkinson oraz Floral Bugs i Bober. 

kategorie: Polska, Freestyle, News
dodano: 2023-01-09 17:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)
Filipek Edzio bitwa o południe

W sobotę odbyła się siódma edycja Bitwy o Południe. Wśród uczestników pojawili się Filipek, Bober, Koro, Spartiak czy długo nie widziany na scenie freestyle'owej Edzio. Na oficjalnym kanale imprezy pojawiło się nagranie walki Filipka i Edzia.

dodano: 2023-01-08 18:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 5)
Bober Filipek Koro Edzio

W sobotę odbyła się kolejna edycja Bitwy o Południe, na scenie poza broniącym tytułu Filipkiem, Korem czy Boberem pojawił się również Edzio - czyli pierwszy freestyle'owiec, który dwa razy z rzędu zdobył tytuł Mistrza WBW.

dodano: 2022-11-29 18:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 9)

Young Leosia ogłosiła w tym tygodniu start swojej wytwórni, wraz z nowym singlem opublikowanym na solowym kanale. Utwór "Crowd" zebrał mniejszy zasięg niż single z EP-ki "Hulanki", co zauważyła influencerka Wiktoria Jaroniewska.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-31 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Filipek odpowiadając na diss swojego rywala Daro Lwa na konferencji Fame MMA przygotował deklamację wiersza, w której wspomniał także o Sobocie. Można było tam usłyszeć: "Zawsze walczę z kimś, kto czegoś nie ma – Ferrari nie miał rąk, Dariuszek mózgu, a Sobota czystości w papierach". Szczeciński raper ostro odniósł się do tych słów.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-30 21:29 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Kartky i Filipek długo utrzymywali bliskie relacje, które kilka lat temu jednak zostały zerwane. Teraz byliśmy świadkami kolejnej mocnej wymiany zdań między dwójką raperów.

Tagi:
video
dodano: 2022-09-18 14:56 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Ekipa QueQuality znajduje się obecnie na Zanzibarze, gdzie dopisują im humory. Efektem jest singiel, w którym Filipek i Bober wzajemnie punktują się we freestyle'owym stylu, a numer wieńczy cut "QueQuality ma się dobrze odkąd odszedł Quebonafide", wycięty z walki Filipka z Jakubem z Bitwy o Południe.

Tagi:

Strony