Jetlagz

Jetlagz

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2019-06-06 23:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

To już 9 lat od startu fenomenalnej inicjatywy Rap History Warsaw, która dała nam serię imprez łączących dobrą zabawę z hip-hopową edukacją - dzięki RHW zostaliśmy zabrani w podróż przez całą historię hip-hopu, a dziś co jakiś czas klimat wraca na kolejnych eventach. 

8 czerwca Sokół, PRO8L3M, Jetlagz i Oki zagrają dla Was w plenerze na jednej scenie w ramach imprezy Rap History Warsaw Block Party. Koncerty odbędą się na terenie sceny letniej klubu Progresja, w otoczeniu betonu i zieleni.

dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24.

kategorie:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24. Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-05 22:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Jetlagz nie zwalniają z promocją nowego albumu WSK8OFMND i otrzymujemy kolejny klip! Obrazka doczekał się numer "Egoista". Za produkcję odpowiada Ola Mulla, a za klimatyczne wideo thenowik.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-01 19:50 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Dziś premierę ma "WSK8OFMND", czyli wspólny album Kosiego i Łajzola z kultowego składu JWP/BC. Z tej okazji otrzymaliśmy odsłuch kolejnego numeru z płyty. Jest to track "Alarm", który wyprodukowali The Returners.

video
dodano: 2017-11-28 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Kolejny, innowacyjny klip od Jetlagz! Tym razem do tracku "Roppongi Boys" wyprodukowanego przez DJ-a Falcon1 i Bass Jan Other. Przy okazji jego premiery Łajzol i Kosi zaprezentowali też nową, finalną okładkę "WSK8OFMND",która zaprojektowana została przez Full Metal Jacket. Klip to dzieło motion designera Bartka Kalinowskiego oraz kreatywnego studia animacji Televisor.

Teledysk został stworzony w środowisku 3D bazując na technologii motion capture, która pozwoliła na precyzyjną rejestrację tańca dwójki raperów z Jetlagz. Do zarejestrowanego ruchu artystów Bartek Kalinowski zaprojektował i niejako "uszył" w programie 3D wirtualne stroje z materiałów takich, jak np. naturalny jedwab czy futro. Następnie zasymulował pracę poszczególnych tkanin.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-21 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

To już piąty singiel promujący "WSK8OFMND". Teledysk został nakręcony w Warszawie przez Jakuba Suwińskiego, a za produkcję tego braggowego kawałka odpowiada Szwed SWD. Album ukaże się 1 grudnia.

Tagi:
video
dodano: 2017-11-08 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Do premiery debiutanckiej płyty Jetlagz pozostał niecały miesiąc. Kosi i Łajzol z ekipy JWP/BC ujawnili dziś kolejny singiel z nadchodzącego albumu „Warsaw SK8 Of Mind”. „Wielki błękit” został wyprodukowany przez Bass Jan Other i Szweda SWD. Autorem wizualizacji do utworu są Bartek Kalinowski oraz duet Full Metal Jacket (Wojtek Koss i Jurek Gruchot).

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-27 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Duet Jetlagz, tworzony przez Kosiego i Łajzola z ekipy JWP/BC, wydaje 1 grudnia swój debiutancki album. Płyta zatytułowana „Warsaw SK8 Of Mind" (WSK8OFMND) ukaże się nakładem Of Label/RHW Records, a my właśnie poznaliśmy jej oficjalną tracklistę.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-20 15:59 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Kosi i Łajzol z JWP ujawnili datę premiery wspólnego albumu "WSK8OFMND". Płyta będzie składa się z 15 numerów i ukaże się w grudniu.

video
dodano: 2017-10-20 15:33 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Jetlagz prezentuje utwór promujący najnowsze wydawnictwo duetu zatytułowane „WARSAW SK8 OF MIND”, którego premiera nastąpi już w grudniu. W numerze „Jetlag” Kosi i Łajzol zabierają słuchacza w podróż po Los Angeles, tym samym zbliżając do siebie skejterskie światy słonecznej Kalifornii i magnetycznej Warszawy. Klip zobaczyć można na stronie RedBulla.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-07-04 01:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“Harold Hunter” to drugi singiel promujący nadchodzący album duetu Jetlagz, tworzonego przez Kosiego i Łajzola ze składu JWP/BC. Ten krótki utwór to swoisty tribute dla lat 90., zobrazowany klimatyczną animacją YTER - BANGNHAC video oraz Full Metal Jacket. Płyta Jetlagz ma się ukazać na jesieni 2017 roku.

Tagi: