Kosa

Kosa

wydarzenie
dodano: 2021-11-02 10:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu serdecznie zaprasza do udziału w koncercie duetu Bisz i Kosa. Występ będzie zwieńczeniem hiphopowego cyklu edukacyjno-artystycznego projektu „Łap RAP!”.

video
dodano: 2021-09-03 16:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Solowy album Kosy „Organiczne Związki Liryczne” już dostępny. W dniu premiery krążka na oficjalnym kanale QueQuality pojawił się teledysk do numeru „Sople” z gościnnym udziałem Kukona. Klip w całości został nakręcony pod wodą.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-02 15:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Oktan" to nowy singiel Kosy promujący jego debiutancki album "Organiczne Związki Liryczne". Za produkcję kawałka odpowiada Eyecontvct.

Tagi:
dodano: 2021-08-22 21:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)
Zetha Magiera Mes VBS

Lipiec w polskim rapie nie obfitował w zbyt wiele premier, podobnie dzieje się w styczniu. Ostatnim tygodniom daleko do mnogości albumów, a częstotliwość singli również nie sprawiała wrażenia lawiny śnieżnej. Zbliżający się przełom lata i jesieni pozwala sądzić, że wkrótce płytowa posucha się skończy.

video
dodano: 2021-08-16 15:04 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się klip do utwory "Tlen", z najnowszego wydawnictwa Kosy - "Organiczne Związki Liryczne". Premiera albumu zaplanowana jest na wrzesień bieżącego roku, dotychczas w sieci pojawiły się 2 klipy promujące krążek "Detergent" oraz "Etanol i Kortyzol" z gościnnym udziałem Jana-rapowanie.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-04 15:53 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kosa zaprezentował dziś drugi singiel z debiutanckich "Organicznych Związków Lirycznych". "Etanol i Kortyzol" to chilloutowy numer z gościnnym udziałem Jana-rapowanie wyprodukowany przez Wonderlusta

dodano: 2021-07-29 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Parę dni temu na kanale QueQuality ukazał się pierwszy singiel nowego członka wytwórni, Kosy. Dziś na swoim Facebooku numer spropsował Sokół, twierdząc, że dawno nic nie zrobiło na nim takiego wrażenia.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-25 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

QueQuality zaprezentowało dziś na swoim kanale pierwszy singiel nowego członka wytwórni. "Detergent" to pierwszy singiel promujący debiutancki album krakowskiego raper i producenta Kosy, na co dzień związanego z kolektywem Czeluść.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-07-25 14:36 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Organiczne Związki Liryczne" to legalny debiut krakowskiego artysty - Kosy. Wydawnictwo jest esencjonalną miksturą przeżyć, wewnętrznych rozterek i komentarzy do otaczającego nas świata. Słuchając tego projektu, doznamy pełnej palety emocji, od żalu i smutku, przez lęk i strach, kończąc na pełnej radości. Za muzykę w dużej mierze odpowiada sam Kosa, wsparty świetnymi producentami, takimi jak Forxst, SecretiveSuicide czy Eyecontact.

Tagi:
dodano: 2021-03-12 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W dzień sklepowej premiery "Bladego Króla", Bisz wypuszcza singiel "Poświęcić wszystko" - jeden z najbardziej osobistych utworów z płyty, na melodyjnym podkładzie Kosy z partiami gitary i wokalizami Moniki Fortuniak.

Tagi:
dodano: 2021-02-21 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Bisz i Kosa dalej trzymają się przyjętego konceptu. Do sieci trafił kolejny singiel promujący ich wspólną płytę zatytułowaną "Blady Król". "Tracić / Blady Król" został opatrzony czarno-białym, łączonym klipem autorstwa ekipy Waverunners.

Tagi:
dodano: 2021-01-31 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zapowiadający nową płytę Bisza singiel-video pt. "Zapadam się w pamięć" to liryczna podróż w przeszłość na bogatym instrumentalnie podkładzie Kosy, w którym można usłyszeć dalekie echa klasycznej "Banicji". Za video odpowiada Sebastian Juszczyk (Juzzmedia), który z Biszem współpracował już przy teledysku do utworu “Indygo”.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-18 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Bisz po kolei odkrywa wszystkie karty. Teraz przyszła pora na ujawnienie producenta nadchodzącego krążka.

Tagi:
dodano: 2014-12-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W najnowszym odcinku zebraliśmy dla was sporo rzeczy z podziemia - nowe numery od Fifera i Grubego Józka (Mondry i Gupi), Somala, Żabsona, Żuka, Feto, Kumosa czy Poisona. Efektem ciekawej żeńskiej kooperacji (m.in. Ad.M.a., Guova, Big_A) jest numer "Easymonday", a singiel zapowiadający swoją EPkę dała Zuzkol. Mamy też mały powrót w postaci nowego kawałka z udziałem długo nieudzielającego się nigdzie eXo.

dodano: 2014-12-11 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

"Artoholism EP" to debiutancka EPka 24-letniej chełmianki o pseudonimie Kosińska aka KOSA, która swoją internetową premierę miała pod koniec listopada. Trzon epki stanowi pięć numerów nagranych na instrumentalach grupy Blue Sky Black Death. Na płycie znajduje się również siedem remixów producentów takich jak Ambeatny, Bitykradne czy DJ Pstyk. Poligrafią całej płyty zajął się Tomek Miszkin. Materiał został opublikowany kanałami grupy 'Onest Promo, dostępny jest też do darmowego pobrania, a wydanie fizyczne możecie zamówić wspierając projekt crowdfundingowy na polakpotrafi.pl.

Tagi:

Strony