Kosa

Kosa

kategorie:
dodano: 2024-03-22 09:02 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Nowy album Kosy pt. ”Siódma zero zero” to symboliczne 12 godzin na zegarze. Dwanaście utworów porusza tematykę walki z czasem, własnymi słabościami i przeciwnościami losu. Muzykę do projektu stworzył w większości sam artysta, z wyjątkiem wyprodukowanych przez SecretiveSuicide kawałków “Gdyby” oraz “Jeszcze będzie czas”. Swoimi gościnnymi zwrotkami album wsparli Paluch, Linda oraz krakowski raper - Bejbi.

video
dodano: 2023-10-02 17:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Były "Zimy", a teraz Bisz i Kosa otwierają jesień sentymentalnym i nostalgicznym singlem "Lata".

Bisz / Kosa wracają z kontynuacją świetnie przyjętego "Bladego Króla". A ściśle mówiąc z jego prequelem. Na pełnej emocji i elektroniki płycie słuchacze będą mogli poznać wydarzenia poprzedzające historię opowiedzianą na ostatnim albumie duetu. Utwór "Lata" zapowiada planowaną na wiosnę płytę, wprowadzając w charakterystyczny dla twórców refleksyjny i sentymentalny klimat. Za video odpowiada Sebastian Juszczyk, Juzzmedia.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2021-11-02 10:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu serdecznie zaprasza do udziału w koncercie duetu Bisz i Kosa. Występ będzie zwieńczeniem hiphopowego cyklu edukacyjno-artystycznego projektu „Łap RAP!”.

video
dodano: 2021-09-03 16:09 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Solowy album Kosy „Organiczne Związki Liryczne” już dostępny. W dniu premiery krążka na oficjalnym kanale QueQuality pojawił się teledysk do numeru „Sople” z gościnnym udziałem Kukona. Klip w całości został nakręcony pod wodą.

Tagi:
video
dodano: 2021-09-02 15:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Oktan" to nowy singiel Kosy promujący jego debiutancki album "Organiczne Związki Liryczne". Za produkcję kawałka odpowiada Eyecontvct.

Tagi:
dodano: 2021-08-22 21:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)
Zetha Magiera Mes VBS

Lipiec w polskim rapie nie obfitował w zbyt wiele premier, podobnie dzieje się w styczniu. Ostatnim tygodniom daleko do mnogości albumów, a częstotliwość singli również nie sprawiała wrażenia lawiny śnieżnej. Zbliżający się przełom lata i jesieni pozwala sądzić, że wkrótce płytowa posucha się skończy.

video
dodano: 2021-08-16 15:04 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się klip do utwory "Tlen", z najnowszego wydawnictwa Kosy - "Organiczne Związki Liryczne". Premiera albumu zaplanowana jest na wrzesień bieżącego roku, dotychczas w sieci pojawiły się 2 klipy promujące krążek "Detergent" oraz "Etanol i Kortyzol" z gościnnym udziałem Jana-rapowanie.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-04 15:53 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kosa zaprezentował dziś drugi singiel z debiutanckich "Organicznych Związków Lirycznych". "Etanol i Kortyzol" to chilloutowy numer z gościnnym udziałem Jana-rapowanie wyprodukowany przez Wonderlusta

dodano: 2021-07-29 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Parę dni temu na kanale QueQuality ukazał się pierwszy singiel nowego członka wytwórni, Kosy. Dziś na swoim Facebooku numer spropsował Sokół, twierdząc, że dawno nic nie zrobiło na nim takiego wrażenia.

Tagi:
video
dodano: 2021-07-25 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

QueQuality zaprezentowało dziś na swoim kanale pierwszy singiel nowego członka wytwórni. "Detergent" to pierwszy singiel promujący debiutancki album krakowskiego raper i producenta Kosy, na co dzień związanego z kolektywem Czeluść.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-07-25 14:36 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Organiczne Związki Liryczne" to legalny debiut krakowskiego artysty - Kosy. Wydawnictwo jest esencjonalną miksturą przeżyć, wewnętrznych rozterek i komentarzy do otaczającego nas świata. Słuchając tego projektu, doznamy pełnej palety emocji, od żalu i smutku, przez lęk i strach, kończąc na pełnej radości. Za muzykę w dużej mierze odpowiada sam Kosa, wsparty świetnymi producentami, takimi jak Forxst, SecretiveSuicide czy Eyecontact.

Tagi:
dodano: 2021-03-12 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W dzień sklepowej premiery "Bladego Króla", Bisz wypuszcza singiel "Poświęcić wszystko" - jeden z najbardziej osobistych utworów z płyty, na melodyjnym podkładzie Kosy z partiami gitary i wokalizami Moniki Fortuniak.

Tagi:
dodano: 2021-02-21 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Bisz i Kosa dalej trzymają się przyjętego konceptu. Do sieci trafił kolejny singiel promujący ich wspólną płytę zatytułowaną "Blady Król". "Tracić / Blady Król" został opatrzony czarno-białym, łączonym klipem autorstwa ekipy Waverunners.

Tagi:
dodano: 2021-01-31 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zapowiadający nową płytę Bisza singiel-video pt. "Zapadam się w pamięć" to liryczna podróż w przeszłość na bogatym instrumentalnie podkładzie Kosy, w którym można usłyszeć dalekie echa klasycznej "Banicji". Za video odpowiada Sebastian Juszczyk (Juzzmedia), który z Biszem współpracował już przy teledysku do utworu “Indygo”.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-18 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Bisz po kolei odkrywa wszystkie karty. Teraz przyszła pora na ujawnienie producenta nadchodzącego krążka.

Tagi:

Strony