Kosa

Kosa

dodano: 2021-03-12 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W dzień sklepowej premiery "Bladego Króla", Bisz wypuszcza singiel "Poświęcić wszystko" - jeden z najbardziej osobistych utworów z płyty, na melodyjnym podkładzie Kosy z partiami gitary i wokalizami Moniki Fortuniak.

Tagi:
dodano: 2021-02-21 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Bisz i Kosa dalej trzymają się przyjętego konceptu. Do sieci trafił kolejny singiel promujący ich wspólną płytę zatytułowaną "Blady Król". "Tracić / Blady Król" został opatrzony czarno-białym, łączonym klipem autorstwa ekipy Waverunners.

Tagi:
dodano: 2021-01-31 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zapowiadający nową płytę Bisza singiel-video pt. "Zapadam się w pamięć" to liryczna podróż w przeszłość na bogatym instrumentalnie podkładzie Kosy, w którym można usłyszeć dalekie echa klasycznej "Banicji". Za video odpowiada Sebastian Juszczyk (Juzzmedia), który z Biszem współpracował już przy teledysku do utworu “Indygo”.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-18 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Bisz po kolei odkrywa wszystkie karty. Teraz przyszła pora na ujawnienie producenta nadchodzącego krążka.

Tagi:
dodano: 2014-12-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W najnowszym odcinku zebraliśmy dla was sporo rzeczy z podziemia - nowe numery od Fifera i Grubego Józka (Mondry i Gupi), Somala, Żabsona, Żuka, Feto, Kumosa czy Poisona. Efektem ciekawej żeńskiej kooperacji (m.in. Ad.M.a., Guova, Big_A) jest numer "Easymonday", a singiel zapowiadający swoją EPkę dała Zuzkol. Mamy też mały powrót w postaci nowego kawałka z udziałem długo nieudzielającego się nigdzie eXo.

dodano: 2014-12-11 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

"Artoholism EP" to debiutancka EPka 24-letniej chełmianki o pseudonimie Kosińska aka KOSA, która swoją internetową premierę miała pod koniec listopada. Trzon epki stanowi pięć numerów nagranych na instrumentalach grupy Blue Sky Black Death. Na płycie znajduje się również siedem remixów producentów takich jak Ambeatny, Bitykradne czy DJ Pstyk. Poligrafią całej płyty zajął się Tomek Miszkin. Materiał został opublikowany kanałami grupy 'Onest Promo, dostępny jest też do darmowego pobrania, a wydanie fizyczne możecie zamówić wspierając projekt crowdfundingowy na polakpotrafi.pl.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Patronaty
dodano: 2014-04-04 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Kosa - Krew kapie na stół (Lyrics Video)

"Krew kapie na stół" to pierwszy singiel z "Artoholism EP" raperki Kosy. Utwór jest wydany przy współpracy z agencją Onest Promo. Sama płyta ma być oparta na muzyce grupy Blue Sky Black Death oraz uzupełniona remixami polskich producentów. Za animację 3D odpowiada Tomek Miszkin - doświadczony grafik, który współpracował m.in. z Gedzem czy Wdową. Miksem wokali zajął się chełmski producent - ZeroJeden, urozmaicając utwór kreatywnymi efektami. Ukończenie prac nad epką jest planowane na początek jesieni tego roku.

Tagi:
recenzja
dodano: 2013-02-17 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Mega fajnie widzieć dziś Bisza grającego koncert za koncertem, trzymającego się tygodniami na OLiSie (trzymamy kciuki za złoto) i zgarniającego setki tysięcy odsłon na youtube'ie. Bisza uśmiechniętego od ucha do ucha i spełnionego muzycznie - bo ten gość po prostu na to zasłużył. My pamiętamy go jeszcze z czasów, gdy liczba słuchaczy oscylowała pewnie wokół liczby odsłon "Pollocka"... podzielonej przez tysiąc, gdy grał supporty na lokalnych imprezach w Bydgoszczy czy gdy otwierał imprezę pod szyldem Oficjalny Chrzest Popkillera a my dostawaliśmy pytania "co to za goście grali jako pierwszy support? dobre!".

Z czasów, gdy śledzący wszystko fani podziemia zachwycali się poetyckością i klimatem koncept-albumu "Zimy" a inni twierdzili, że nie ma o czym gadać, bo to tylko kolejne wtórne xero duetu Pezet/Noon...

Tagi:
dodano: 2011-11-06 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Nowy reprezentant bydgoskiego netlabelu Everysound Azja to gość, który bardzo szybko robi progres i z każdym kolejnym numerem staje się lepszy. Oby tak pozostało. Czy ta tendencja została podtrzymana możecie sprawdzić na jego nowym materiale zrobionym do spóły z DJ'em Bajerem - "Z Dala Od Zgiełku".

Patronowany przez nas materiał jest dostępny do pobrania zupełnie za darmo. Zapraszamy.