Bisz z jesienną nostalgią - pierwszy singiel z nowej płyty z Kosą!

Były "Zimy", a teraz Bisz i Kosa otwierają jesień sentymentalnym i nostalgicznym singlem "Lata".

Bisz / Kosa wracają z kontynuacją świetnie przyjętego "Bladego Króla". A ściśle mówiąc z jego prequelem. Na pełnej emocji i elektroniki płycie słuchacze będą mogli poznać wydarzenia poprzedzające historię opowiedzianą na ostatnim albumie duetu. Utwór "Lata" zapowiada planowaną na wiosnę płytę, wprowadzając w charakterystyczny dla twórców refleksyjny i sentymentalny klimat. Za video odpowiada Sebastian Juszczyk, Juzzmedia.

“Zamykam oczy, otwieram je w środku - Muzyka, której należy doświadczać. Najlepiej wracając skądś wieczorem, czując w powietrzu odchodzące lato splatające się z jesienią. Wróćmy więc do czasu, kiedy wszystko było jeszcze prawdziwie, czyste, możliwe… Choć zarazem boleśnie skomplikowane." - napisał przy okazji tej premiery Bisz do swoich fanów.

“Lata” na żywo usłyszeć będzie można już w trakcie trwającej trasy Bisza “Dekada Wilka”, będącej muzyczną podróżą przez najważniejsze albumy rapera - od “Wilka Chodnikowego” (nagrodzonego statuetką "Albumu Dekady" na Popkillerach 2020) przez  “Bladego Króla” do “Ulissesa” (który na tegorocznych Popkillerach przyniósł Biszowi statuetki "Alternatywnego Albumu Roku" oraz "Lirycznego Rapera Roku"). Bilety na wyjątkowe koncerty z towarzyszeniem live bandu dostępne są tutaj.
05.10 Kraków
06.10 Wrocław (soldout)
19.10 Bydgoszcz
20.10 Toruń
22.10 Warszawa
27.10 Poznań
04.11 Gdańsk
16.11 Lublin
17.11 Katowice
18.11 Łódź

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>