Tuzza

Tuzza

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-12 13:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

TUZZA - WENUS

TUZZA prezentuje "Wenus", czyli czwarty singiel promujący nadchodzący album "Fino Alla Fine". Za produkcję numeru odpowiada Jacon, a video to tribute dla Nicolasa Roega i jego filmu "Człowiek, który spadł na ziemię".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-06 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Teledyskowa gorączka nabiera tempa - wczoraj coś dla siebie znaleźć mogli chyba wszyscy. Fani eklektycznej poszukującej starej szkoły dostali video od Abradaba, fani klasycznych brzmień Hemp Gru z Erosem, fani nowej szkoły Beteo z ReTo, fani osobistych emocjonalnych rapsów Patera, fani soczystych skreczy DJ-a Ace'a a fani muzycznych abstrakcji i kombinacji - collabo Tuzzy z Don Poldonem. I nie tylko.

kategorie:
dodano: 2018-12-06 01:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Fino Alla Fine”, bo taki tytuł nosi krążek, będzie zawierał 12 premierowych kompozycji i ukaże się na rynku 21 grudnia bieżącego roku. Jedynym wokalnym gościem na krążku jest Don Poldon, a za produkcję płyty odpowiadają m.in. Worek, Jacon, 2latefor oraz Guavo & Hubi.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 16:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

TUZZA & DON POLDON @₪ - JUPITERY

"Jupitery" to trzecie video promujące nadchodzący krążek TUZZY pt. "Fino Alla Fine". Gościnnie w numerze udzielił się Don Poldon.

Tagi:
video
dodano: 2018-11-28 14:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Promocja ostatniej płyty Mesa wchodzi w finalną fazę: światło dzienne ujrzy długo oczekiwany dodatkowy CD. „RAPERSAMPLER +” to kilka nowych utworów powstałych na tym samym patencie, co album wyjściowy: Typ sam wyprodukował bity na samplerze, oraz napisał i nagrał teksty w swoim mieszkaniu na warszawskim Wyględowie.

Suplement promuje tercet z zespołem Tuzza pt. „Kaczzki”. Remiksy to dzieła zarówno świeżaków (Kacperczyk) jak i uznanych zawodników (Urbansky, RAU, Spisek Jednego i in.). 5 nowych numerów plus remiksy przysługują za darmo tym, którzy nabyli wcześniej płytę „RS” na sklep.alkopoligamia.com. Pozostali mogą wejść w posiadanie suplementu zamawiając cokolwiek w tymże sklepie.

video
kategorie:
dodano: 2018-11-21 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

TUZZA - DYBALA

"Dybala" to najnowszy teledysk duetu TUZZA, który promuje nadchodzące wydawnictwo "Fino Alla Fine". Wraz z klipem został uruchomiony preorder tego wydawnictwa wraz z okładką, natomiast szczegóły takie jak data premiery czy lista gości i producentów zostaną ujawnione niebawem.  Za dystrybucję cyfrową albumu "Fino Alla Fine" odpowiada Prosto Label.

Tagi: