Żabson "wyprany z uczuć" - singiel "Hood Angel" z Beteo i Benito

Żabson publikuje gorzki i osobisty singiel "Hood Angel" opowiadający o emocjonalnym zagubieniu i wymęczeniu tempem życia. Gościnnie Beteo i Benito z Tuzzy.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Żabson - HOOD ANGEL feat. Beteo, BENITO TUZZA

Tagi: 

Real HH 90
Żabson i jego goście jak zwykle na tym samym poziomie nic nowego stęka i męczy mnie to że nie rymuje jak inni raperzy np.Eros JWP ale to inna bajka bo z nowej tzw szkoły w Polsce to nie mogę sobie przypomnieć który tak płynnie jedzie po bicie jak ryba w wodzie.
Wuj3K ZyMi3C
Nie zawsze tekst musi być rymowany. Najważniejsze w tekście jest jego sens i przekazanie jakie niesie, co ci po tym jak będą rymy jak sens tekstu i tekst z jego przekazem będzie do niczego?
xDxxxxx
PREZKAZ JEST NAJWAZNIEJSZY JEBLEM XDDDDDDDDDDDDD muzyka ma byc rozrywka dla wielu osob, ma bujac siadac i o ile glupota tekstu nie odpycha cie na tyle ze przestaje cie to bujac i podabac sie muzycznie to o to chodzi
Legalizacja albo śmierć
Nie lepiej zamiast słuchać steków jakiś żapsonów i się drażnić tylko, zajarać sobie mitycznej mj? Ja jako młody wielki polak mówię że nie potrzebuje żadnych pseudo mc żapsonów czy jakiś partyjnych złodziei typu patryk nijaki co wyparł się własnego brata przez marihuane, tylko legalizacji i godności bo ja nie będę zapierdalał za 2k podczas gdy taki jaki chodzi po tv robi z siebie debila i kłamie że marihuana zła i zaostrzyć kary i holandia już się błyskawicznie wycofywuje z wolności bo marihuana furktą do innych narkotyków itp, i taka kurwa partyjna pewnie mniej niż 50k miesięcznie nie bierze za robienie z siebie debila. Panu jakiemu proponuje się jebnąć w łeb i od wolnych ludzi z zachodu się odpierdolić bo oni wolności nie odrzucą w imię jakiś partyjnych farmazonów, nie są takimi chamami jak jaki i jego partyjni koledzy. Jeszcze chodzą takie chamy robią dzieciom wodę z mózgu następne pokolenie bezmózgich niewolników chcą wychować. Yebać pis

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>