Beteo

Beteo

współpraca płatna
dodano: 2024-05-12 22:35 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Beteo prezentuje swój najnowszy singiel "HIGHWAY", który promuje wyczekiwany przez słuchaczy projekt "FREE AGENT". Utwór charakteryzuje się bardziej introspektywnym stylem, starając się rzucić nowe światło na osobistą ewolucję artysty i dotychczasowe przeżycia.

Tagi:
dodano: 2024-04-20 15:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

Za nami kolejny mocny tydzień. Albumy dostarczyli m.in. CatchUp, Zeus czy Janek. a nowe single - Guzior, OKI, Bonus RPK, Beteo, Hinol Polska Wersja, Szymi Szyms, Kamil Pivot, Łysonżi & Kuba Knap (z WCK i Wilkiem WDZ), Strata (Hades x Kosi x 2K88) czy Ortega Cartel. Sprawdźcie 6 nowych płyt i blisko 40 singli wydanych w tym tygodniu!

współpraca płatna
dodano: 2024-04-17 15:13 przez: Redakcja (komentarze: 6)

Po dobrze przyjętym maxisinglu "FREE SHOOTER" oraz serii albumów takich jak "Bejbi”, „Nowy Pop” czy „Hoodie”, Beteo powraca z kolejnym mocnym uderzeniem.

Tagi:
dodano: 2023-08-21 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już w najbliższą środę rozpoczyna się tegoroczna edycja SBM FFestivalu. Organizatorzy jak zwykle zadbali o odpowiedni rozmach i pompę, albowiem wydarzenie potrwa aż cztery dni, a line-up jest wypełniony po brzegi głośnymi ksywkami. To już dawno nie jest impreza z udziałem jedynie artystów z wytwórni, a pełnoprawny festiwal hip-hopopowy, w ramach którego w tym roku postawiono aż trzy sceny. I choć jeszcze niedawno wieszczono tej wytwórni rozpad, to najwyraźniej Solar, nazwając wprost niektóre rzeczy po imieniu w swoim mocnym "Nigdy więcej 2022", wręcz uzdrowił sytuację, bo oto na scenach (może niekoniecznie na jednej, w każdym razie obok siebie w line-upie) zobaczymy i Matę, i Bediego (tym razem nie solo, ale w ramach 2115), jak również Beteo i Jana-rapowanie, których odejście z wytwórni zostało potwierdzone przez jej szefa w wyżej wspomnianym tracku. A oprócz nich pojawią się jeszcze m.in. Sokół, Sobel, Kukon czy Kaz Bałagane.

Najbardziej intrygującym punktem line-upu jest showcase "SB Maffija Classics", który zapowiadany jest jako specjalny występ z udziałem artystów zaprzyjaźnionych i powiązanych z SB Maffiją od początku istnienia. Podjąłem próbę zgadywanki, na czym mniej więcej może to polegać, jakich raperów możemy się spodziewać i wybrałem umowne 5 utworów, które najchętniej bym z tej okazji usłyszał.

video
dodano: 2023-08-03 17:27 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Kolejne nowości od Beteo - na początku tygodnia raper zapowiedział premierę nowego wydawnictwa oraz współpracę z wytwórnią Warner Music Poland. Choć daty wskazywały na premierę w piątek, już we wtorek pojawił się pierwszy singiel „SHOOTER”. Tajemniczy podpis 1/3 sugerował, że to nie koniec niespodzianek od Beteo. O północy pojawił się kolejny track, tym razem z wyjątkowym gościem - do utworu „BLICKY” dograł się Mata.

Tagi:
dodano: 2023-08-02 19:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
beteo shooter

Z utworu "Nigdy więcej 2022" Solara mogliśmy się dowiedzieć o odejściu Beteo z SBM Label. Od kilku tygodni Beteo na prywatnym Instagramie puszczał snippety nowych utworów czy publikował zdjęcia z backstage'u, teraz oficjalnie poinformował słuchaczy o zmianie wytwórni.

Tagi:
dodano: 2022-10-01 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Ten weekend zaowocował niespotykaną ostatnio ilością mocnych premier. Zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze płyty, które pojawiły się 30 września zarówno w Stanach, jak i w Polsce.

kategorie:
dodano: 2022-09-30 15:11 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Beteo.

Stream:

Tagi:
dodano: 2022-09-29 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

"Palma na blokach" to tytuł najnowszego albumu Beteo, który pojawi się już w piątek. To także tytuł nowego singla, który trafił do fanów tuż przed całością. To trzeci teledysk promujący ten materiał, poniżej załączamy także wcześniejsze.

Tagi:
dodano: 2021-08-30 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
fot. Damian Czarny

2019 - Stodoła i 2000 osób.

2020 - Torwar i 6000 osób.

2021 - Tor Wyścigów Konnych na Służewcu i 15 000 osób.

Tak, tak wygląda rozwój idei SBM FFestivalu. Warszawski label postanowił zamknąć wakacje w wielkim stylu i zrobił to.

Ostatni weekend sierpnia i klasyczne miejsce dla polskiego hip-hopu, pełne świetnych grafficiarskich prac. I pełne fanów. Wyprzedany event zgromadził aż 15 000 słuchaczy, którzy zabawę rozpoczęli już w środę - po Internecie latały filmiki z grubego before party, zorganizowanego oddolnie na schodkach nad Wisłą. Pokazywało to, jak wielu fanów zjechało się z całego kraju.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-06 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Hotel Maffija: Ja pamiętam tak" to 45-minutowy dokument poświęcony pierwszemu w historii wyjazdowi wszystkich artystów SBM Label do pomorskiej miejscowości Kamień, w trakcie którego powstał wspólny album oraz seria vlogów dokumentująca ten projekt. Wystąpili w nim wszyscy uczestnicy projektu "Hotel Maffija".

video
dodano: 2020-10-17 17:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"ULALA" to kolejny z tegorocznym singli Żabsona, który tym razem do współpracy zaprosił Beteo i dwójkę newcomerów, Young Leosię, będącą wcześniej DJ-ejką Żaby, i Borucciego, producenta znanego ze współpracy z Taco Hemingwayem. Co ciekawe, zwrotka Borucciego została w całości nawinięta po holendersku, ponieważ tam producent się urodził i wychował. Za produkcję tego numeru odpowiada Deemz.

video
dodano: 2020-10-13 11:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po mocnym, drillowym "WIDOK BLOCK", przyszła pora na refleksyjne, spokojniejsze "HOODIE". Numer zapowiada płytę o tym samym tytule, co nowy singiel. Numer wyprodukował Raff J. R., natomiast klipem zajęła się ekipa Porobione.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-05 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Beteo wraca po dwóch latach przerwy wydawniczej ze swoim czwartym solowym projektem, prezentująć od razu pierwszy singiel. "WIDOK BLOCK" to surowy, osobisty numer na drillowym bicie SHDOWa, do którego obrazek wyreżyserował Filip Krupa. Kawałek promuje płytę "HOODIE", która ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-10-05 19:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Czwarty krążek Beteo po dwuletniej przerwie, na którym produkcją zajęli się m.in. Deemz, Got Barss czy Oil Beatz. Gości póki co jeszcze nie znamy, ale wiemy, że będzie ich jedynie trzech. Płyta będzie się składać z 12 numerów

Tracklista: 

Tagi:

Strony