Beteo

Beteo

video
dodano: 2018-03-15 18:30 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Beteo po chwili ciszy zaprezentował nam dziś swój najwnowszy teledysk do utworu "Love Show", który promuje jego najwnoszy album - "Nowy Pop".

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-02-12 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W piątkowy wieczór SB Ffestival ewidentnie rozpalił Stodołę - prawie 5 godzin koncertów, na czele z 2-godzinnym showcasem całego składu SB, który poprzedzili gościnnie Tede, ReTo czy Szpaku. Białas i Lanek odebrali także Złote Płyty za "POLON", a my usłyszeliśmy kanonadę hitów od załogi warszawskiego labelu. Stopniowo publikować będziemy Wam materiały z tego wieczoru - dziś pora na zdjęcia!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-12-27 15:29 przez: SB Maffija (komentarze: 1)

Artyści SB Maffija Label jadą w kraj. W 2018 roku SB Maffija Tour zawita do 8 polskich miast, gdzie będzie można zobaczyć unikatowy, niepowtarzalny showcase labelu.

DJ Johny, Białas & Lanek, Solar, Bedoes, Beteo, Avi x Louis Villain i Jan-rapowanie to ogłoszeni już artyści SB Maffija Label, którzy pojawią się na scenie Stodoły na inaugurującym trasę warszawskim SB Ffestivalu. Okazuje się, że w lutym i marcu SB Maffija odwiedzi jeszcze siedem miast: Gdańsk, Lublin, Łódź, Wrocław, Szczecin, Poznań i Katowice. 9 lutego w Warszawie wystąpią również: Wac Toja, ReTo oraz Szpaku. Kompletny line-up festiwalu oraz pozostałych 7 imprez poznamy do końca roku.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-20 15:23 przez: SB Maffija (komentarze: 0)

Po wydaniu "Bejbi" Beteo dał swoim fanom chwilę oddechu, ale nie będzie ona trwać zbyt długo. "Złoty sikor, złoty wisior" to pierwszy singiel zapowiadający "Nowy Pop".

Beteo wchodzi w promocję swojego oficjalnego debiutu w SB Maffija Label z przytupem. "Złoty sikor, złoty wisior" to energetyczna bomba, która zarazem pokazuje, że w przerwie po "Bejbi" raper nie próżnował. Dopieszczony przez SVM teledysk łączy w sobie osiedlowy sznyt (udział Rycha Peji w teledysku nie jest przypadkowy!), ale też nowoczesne podejście do tematu. Sam autor mówi: Tym razem bez śpiewu i autotune'a, ale do tego się za bardzo nie przyzwyczajajcie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-30 22:01 przez: Kontakt (komentarze: 4)

W maju gorąco było o komentarzu ze strony Beteo, który ostro odniósł się do najnowszych działań Tedego i albumu "SKRRRT", pisząc "Chcesz robić hajs na czymś, czego nie czujesz". Teraz po raz pierwszy usłyszeliśmy co ma na ten temat do powiedzenia sam TDF.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-08 20:00 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Głośno było ostatnio o krytycznym wpisie Beteo w stronę Tedego, w którym reprezentant SB Maffiji stwierdził "Chcesz robić hajs na czymś, czego nie czujesz". Teraz Beteo odniósł się do tej wypowiedzi w najnowszym wywiadzie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-02 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

SB Maffija Label prezentuje kolejny klip promujący album Beteo - "Bejbi". Bit w utworze "Jest si" wyprodukował Worek. Teledysk to dzieło ekipy BREV#K.O Imperial. Nową płytę Beteo - "Bejbi" możecie zamawiać wyłącznie na http:/sbstuff.pl i w całości sprawdzić w serwisach streamingowych.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-05-30 01:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Album Beteo „Bejbi” to drugi solowy krążek artysty, na który składa się 12 premierowych utworów oraz jeden bonus track.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-24 02:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Beteo publikuje kolejny singiel przed piątkową premierą "Bejbi". Tym razem jest to otwierający album "Paw" produkcji GeezyBeatza.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-18 23:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Beteo zaprezentował kolejny klip zapowiadający jego nadchodzący materiał, czyli "Bejbi". Gościnnie w kawałku "Nie wiesz nic" pojawia się Białas. Producentem newschoolowego podkładu jest Kesz. Drugi solowy album Beteo ukaże się 26 maja. Znana jest już pełna tracklista.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-18 11:47 przez: Kontakt (komentarze: 14)

Najnowszy album Tedego w mocny sposób tytułem czy stylistyką nawiązuje do tego, co dzieje się obecnie na scenie w Atlancie. Inspirację tę mocno skrytykował członek SB Maffiji - Beteo.

Tagi:
video
dodano: 2017-05-05 21:36 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Beteo pochwalił się teledyskiem do tytułowego numeru ze swojej nadchodzącej płyty. Producentem "Bejbi" jest Friz. Na drugim solowym krążku rapera znajdzie się 12 kawałków oraz jeden bonus track. Płyta ukaże się 26 maja nakładem SB Maffija Label.

Tagi:
dodano: 2017-04-12 18:40 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

SB Maffija Label poinformowała dziś w mediach społecznościowych o kolejnym wydawnictwie, które ukaże się pod jej szyldem. Album Beteo "Bejbi" trafi do słuchaczy 26 maja. Na razie nieznana jest tracklista albumu, ale kolejny singiel zostanie opublikowany już w przyszłym tygodniu.

dodano: 2017-03-02 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Reprezentujący SB Maffiję Beteo konsekwentnie rozwija swoją karierę, a jej kolejnym szczeblem ma być nadchodzący na wiosnę album, promowany m.in. ostatnim singlem "Przejazd" z ReTo i Żabsonem. Co na nim znajdziemy i czym będzie różnił się od albumu "Jeden jedyny"?

Tagi:
video
dodano: 2017-02-08 19:41 przez: Kacper Szymański (komentarze: 4)

Dziś do sieci trafił drugi singiel promujący nadchodzący debiut Beteo o iście "młodowilczym" charakterze.  W numerze "Przejazd" gościnnie udzielili się świeżo upieczony Młody Wilk Popkillera 5. edycji, czyli ReTo oraz uczestnik czwartej edycji akcji - Żabson. Utwór wyprodukowali wspólnie Worek i Friz, a teledysk jest dziełem ekipy HDSCVM.

Tagi:

Strony