Janusz Walczuk

Janusz Walczuk

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-18 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Tymek Puchacz od początku swojej piłkarskiej kariery podkreśla zajawkę rapem, słyszeliśmy o tym w wywiadach czy widzieliśmy w materiałach z szatni reprezentacji Polski. Mogliśmy też zobaczyć go m.in. w klipie "krowa" chillwagonu oraz usłyszeć w numerze "Kante". Po porażce z Węgrami na młodego zawodnika Unionu Berlin spadła fala krytyki, a tym razem to raperzy postanowili publicznie go wesprzeć.

video
dodano: 2021-09-13 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dziś do sieci trafił nowy singiel Janusza zatytułowany "Sady Żoliborskie", a wraz z nim wystartował preorder EP-ki "Kendo", której premiera będzie miała miejsce już w ten piątek.

kategorie:
dodano: 2021-09-13 18:48 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Drugie tegoroczne wydawnictwo Janusza Walczuka.

Tracklista:

1. Kendo intro (prod. Pedro)
2. Wszystko pykło (prod. Borucci)
3. Przepraszam za to jaki jestem (prod. Pedro)
4. Sady żoliborskie (prod. Pedro)
5. 3 ciastka (prod. Pedro)
6. Droga wojownika (prod. Worek)
7. Bushido feat. Pedro (prod. Pedro) 

video
dodano: 2021-08-26 12:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Ciemna Strefa prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej EP-ki Lewego BRD, która ukaże się już we wrześniu, Gościnnie w kawałku słyszymy Janusza Walczuka oraz Martynę Opak, Bit to robota dwóch producentów, Pedro oraz Francisa, a za klip odpowiedzialna jest ekipa FoldFilm.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-12 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Janusz Walczuk pojawił się dziś gościnnie w nowym singlu Małacha "Raport z osiedla". Raper postanowił skomentować swój gościnny udział, podkreślając, że zależy mu na budowaniu mostów między starszym, a młodszym pokoleniem.

video
dodano: 2021-08-12 16:02 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

„Raport z osiedla” to piąty singiel nowej płyty Małacha„BYQ”. Po serii solowych utworów, tym razem Małach zaprosił do najnowszego singla Rufuza, oraz reprezentanta SBM Janusza Walczuka. Efektem współpracy jest „Raport z osiedla”, czyli klimatyczny kawałek z warszawskich podwórek. Za produkcję numeru odpowiada PSR, natomiast teledyskiem zajęła się niezawodna ekipa – WOW Pictures.

video
dodano: 2021-07-27 15:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Zgodnie z zapowiedziami z ostatniego warszawskiego koncertu do sieci trafił klip do nowego singla Janusza Walczuka. "Ekstremalne sporty" to typowo klubowy numer oparty na bujającym bicie clearminda i Ddayzy. Kawałek zapowiada nadchodzącą EP-kę Walczuka.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-15 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Wczoraj na premierowym koncercie Janusza Walczuka w warszawskiej Pradze Centrum gościnnie na scenie pojawili się Young Leosia i Mata, a wśród publiczności można było spotkać Kaczego. Cała czwórka pojawiła się na wspólnym zdjęciu, które dobitnie skomentował weteran warszawskiej sceny.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-16 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Młody Wilk 8 edycji jest właśnie po wydaniu swojego debiutu i z tej okazji udzielił wywiadu dla Red Bulla. Raper został zapytany m.in. o swoich idoli, więc Janusz wskazał ksywkę jednego MC, który zrobił na nim kiedyś ogromne wrażenie oraz wymienił polskich raperów, których słuchał w młodzieńcznych latach.

video
dodano: 2021-04-29 16:52 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Trzeci singiel z legalnego debiutu Janusza Walczuka to numer dotyczący legalizacji marihuany, który zahacza również o problem alkoholizmu . W "Amsterdamie" udzielił się Young Igi, a za jego produkcję odpowiada Pedro.

video
dodano: 2021-04-08 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Janusz Walczuk zadeklarował już w młodowilczym numerze "Gdy zapada zmrok", że "debiutancki album zagra na stadionie" - na razie zdążył już jednak i tak zebrać trochę ciekawych wspomnień, m.in. za sprawą trasy z Żabsonem w roli jego hypemana. Jaką historię koncertową wspomina najlepiej?

video
dodano: 2021-03-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii grupowych singli pora na wspólny! "Gdy zapada zmrok" wyprodukował Chris Carson, a video zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Dotychczasowe 7 finałowych utworów akcji Młode Wilki dawało luźny pokaz stylu, w tym roku z uwagi na sytuację na świecie singiel Wilków ma dużo mocniejszy i bardziej osobisty wydźwięk...

video
dodano: 2021-03-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pół składu, 6 głów - salut! Pierwszy połówkowy singiel w ramach Młodych Wilków 8 już dostępny - "6 głów" to soczysty banger na bicie Magiery, w którym usłyszycie Bersona, Hodaka, Floral Bugsa, rip scotty'ego, Szymiego Szymsa i Janusza Walczuka. Druga połówka zaatakuje już w piątek!

video
dodano: 2021-03-18 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego Janusz Walczuk, Szymi Szyms i Hodak postanowili pójść w trójkowym numerze w tak zaskakującą stronę? I jaki dokładnie był jego koncept? Zapraszamy za kulisy "Pierwszego razu" nagranego na bicie St. Elmo! 

Równocześnie informujemy, że wraz z odsłonięciem drabinki odsłoniliśmy też... specjalny pakiet "płyta + koszulka z drabinką tegorocznej edycji" oraz samą koszulkę MW8! Możecie zamówić ją na UrbanCity.pl - w pakiecie z albumem, lub samą.

video
dodano: 2021-03-17 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Trzeci ćwiartkowy singiel i... dla odmiany trochę sentymentalnego nastroju. "Pierwszy raz" Janusza Walczuka, Szymiego Szymsa i Hodaka to powrót do starych czasów i beztroskich przygód, a producentem singla jest St. Elmo, który w inicjatywie Młodych Wilków zaznaczył się na samym jej początku - to on odpowiadał za bit do hitowego "Hajlajfu" nagranego przez Białasa i Solara w pierwszej edycji akcji.

Równocześnie informujemy, że wraz z odsłonięciem drabinki odsłoniliśmy też... specjalny pakiet "płyta + koszulka z drabinką tegorocznej edycji" oraz samą koszulkę MW8! Możecie zamówić ją na UrbanCity.pl - w pakiecie z albumem, lub samą.

Strony