Janusz Walczuk

Janusz Walczuk

video
dodano: 2021-07-27 15:25 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Zgodnie z zapowiedziami z ostatniego warszawskiego koncertu do sieci trafił klip do nowego singla Janusza Walczuka. "Ekstremalne sporty" to typowo klubowy numer oparty na bujającym bicie clearminda i Ddayzy. Kawałek zapowiada nadchodzącą EP-kę Walczuka.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-15 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Wczoraj na premierowym koncercie Janusza Walczuka w warszawskiej Pradze Centrum gościnnie na scenie pojawili się Young Leosia i Mata, a wśród publiczności można było spotkać Kaczego. Cała czwórka pojawiła się na wspólnym zdjęciu, które dobitnie skomentował weteran warszawskiej sceny.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-16 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Młody Wilk 8 edycji jest właśnie po wydaniu swojego debiutu i z tej okazji udzielił wywiadu dla Red Bulla. Raper został zapytany m.in. o swoich idoli, więc Janusz wskazał ksywkę jednego MC, który zrobił na nim kiedyś ogromne wrażenie oraz wymienił polskich raperów, których słuchał w młodzieńcznych latach.

video
dodano: 2021-04-29 16:52 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Trzeci singiel z legalnego debiutu Janusza Walczuka to numer dotyczący legalizacji marihuany, który zahacza również o problem alkoholizmu . W "Amsterdamie" udzielił się Young Igi, a za jego produkcję odpowiada Pedro.

video
dodano: 2021-04-08 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Janusz Walczuk zadeklarował już w młodowilczym numerze "Gdy zapada zmrok", że "debiutancki album zagra na stadionie" - na razie zdążył już jednak i tak zebrać trochę ciekawych wspomnień, m.in. za sprawą trasy z Żabsonem w roli jego hypemana. Jaką historię koncertową wspomina najlepiej?

video
dodano: 2021-03-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii grupowych singli pora na wspólny! "Gdy zapada zmrok" wyprodukował Chris Carson, a video zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Dotychczasowe 7 finałowych utworów akcji Młode Wilki dawało luźny pokaz stylu, w tym roku z uwagi na sytuację na świecie singiel Wilków ma dużo mocniejszy i bardziej osobisty wydźwięk...

video
dodano: 2021-03-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pół składu, 6 głów - salut! Pierwszy połówkowy singiel w ramach Młodych Wilków 8 już dostępny - "6 głów" to soczysty banger na bicie Magiery, w którym usłyszycie Bersona, Hodaka, Floral Bugsa, rip scotty'ego, Szymiego Szymsa i Janusza Walczuka. Druga połówka zaatakuje już w piątek!

video
dodano: 2021-03-18 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego Janusz Walczuk, Szymi Szyms i Hodak postanowili pójść w trójkowym numerze w tak zaskakującą stronę? I jaki dokładnie był jego koncept? Zapraszamy za kulisy "Pierwszego razu" nagranego na bicie St. Elmo! 

Równocześnie informujemy, że wraz z odsłonięciem drabinki odsłoniliśmy też... specjalny pakiet "płyta + koszulka z drabinką tegorocznej edycji" oraz samą koszulkę MW8! Możecie zamówić ją na UrbanCity.pl - w pakiecie z albumem, lub samą.

video
dodano: 2021-03-17 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Trzeci ćwiartkowy singiel i... dla odmiany trochę sentymentalnego nastroju. "Pierwszy raz" Janusza Walczuka, Szymiego Szymsa i Hodaka to powrót do starych czasów i beztroskich przygód, a producentem singla jest St. Elmo, który w inicjatywie Młodych Wilków zaznaczył się na samym jej początku - to on odpowiadał za bit do hitowego "Hajlajfu" nagranego przez Białasa i Solara w pierwszej edycji akcji.

Równocześnie informujemy, że wraz z odsłonięciem drabinki odsłoniliśmy też... specjalny pakiet "płyta + koszulka z drabinką tegorocznej edycji" oraz samą koszulkę MW8! Możecie zamówić ją na UrbanCity.pl - w pakiecie z albumem, lub samą.

kategorie:
dodano: 2021-03-15 17:22 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na swoim debiutanckim krążku Janusz Walczuk zabierze was w podróż po swoim szalonym, wielowymiarowym życiu i głosem doświadczonego motywatora opowie o tym, jak dzięki ciężkiej i systematycznej pracę można osiągać kolejne sukcesy. Zgodnie z dewizą “Wspólną siłą damy radę”, Janusza wsparli goście, wśród których znaleźli się czołowi męscy reprezentanci rapowej sceny - wieloletni znajomi artysty - ale nie zabrakło także kobiecych wokali.

dodano: 2021-03-15 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niedawno pisaliśmy wam o starcie preorderu płyty tajemniczego artysty w SBM Label. Okazał się nim jeden z naszych tegorocznych Młodych Wilków - Janusz Walczuk, który w zasadzie od początku kariery jest związany z ekipą SB Maffiji. Dziś otrzymaliśmy pierwszy singiel z tego albumu, który zatytułowany jest po prostu "Janusz Walczuk".

video
dodano: 2021-03-10 13:10 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kiedy Janusz ostatnio wyszedł ze swojej strefy komfortu? Jaka była najtrudniejsza i najdłuższa sesja nagraniowa, którą realizował? Jaką najważniejszą radę otrzymał od Solara? Jak wyglądały jego najlepsze wakacje w dzieciństwie? O tych i innych rzeczach ostatni Wilk tej edycji opowiedział nam w Rentgenie!

wydarzenie
dodano: 2021-03-09 17:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Janusz Walczuk ('98) - człowiek-orkiestra z warszawskiego Żoliborza znany wcześniej pod ksywą Yah00. Raper, realizator i inżynier dźwięku w Nobocoto Studio oraz producent wykonawczy projektu B24. W praktyce wypuścił w zeszłym roku tylko jeden solowy numer (oraz świetnie przyjęte Hot16), ale był przy tym jedną z najbardziej wyróżniających się osób w "Hotelu Maffija" oraz wydał wraz ze swoją ekipą B24 zaskakujący, zabawny i eklektyczny mixtape "Sezon 1".

kategorie: Polska, News, Teledyski, Video
dodano: 2020-09-21 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mata i Janusz Walczuk stworzyli swój pierwszy wspólny kawałek "NBCT Freestyle" będąc jeszcze w SBM Starter. Po półtora roku wracają z drugą częścią, będącą jednocześnie tytułowym kawałkiem z drugiej płyty wchodzącej w skład albumu "Hotel Maffija" w wersji deluxe!