Janusz Walczuk pierwszym polskim ambasadorem Converse

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-05-19 15:25 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Różni raperzy współpracowali już z marką Converse, ale Janusz Walczuk jako pierwszy uzyskał oficjalne miano ambasadora. Ma to łączyć się z nadchodzącymi ambitnymi planami muzycznymi członka SBM.

"Od początku mojej muzycznej działalności staram się znaleźć swój własny kierunek. Nie być po prostu popularnym artystą dla wszystkich. Te poszukiwania często prowadzą mnie w nieoczekiwane kierunki, ale nie każde są zakończone sukcesem. Cały czas zdobywam nowe doświadczenia, wyciągam lekcje z porażek i nie boję się do nich przyznać. Do tego staram się zachęcić moich odbiorców - do podejmowania ryzyka i szukania własnej drogi. Converse wzbudził moje zaufanie odwagą, niezależnością, inkluzywnością i aktywnym wspieraniem młodych twórców - patrząc na społeczność All Stars widzę osoby na początku kariery - w miejscu, w którym sam się niegdyś znajdowałem. I super, że ktoś daje im pole do wyrażania siebie" - mówi Janusz Walczuk.

Współpraca z artystą jest jednocześnie zapowiedzią nowych projektów rapera, w których wspierać będzie go marka Converse. W nadchodzącym okresie letnim muzyk planuje spore zmiany w swojej karierze. - "Przede mną prawdziwy “egzamin z dojrzałości”, po którym będę miał najdłuższe wakacje w życiu - a więc przestrzeń i czas na eksplorowanie świata, samorealizację oraz testowanie własnych możliwości i pomysłów. Cieszę się, że mam po swojej stronie partnera, który idzie ze mną tą samą drogą" - dodaje Janusz.

Czekamy więc na efekty!

Tagi: 

Get Money Od Starych
Nie ambasadorem tylko przedstawicielem handlowym
PlikBanknotów
Dlaczego ty mi to hip hopie robisz kochany?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>