Janusz Walczuk jedenastym Młodym Wilkiem Popkillera 8!

wydarzenie
dodano: 2021-03-09 17:01 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Janusz Walczuk ('98) - człowiek-orkiestra z warszawskiego Żoliborza znany wcześniej pod ksywą Yah00. Raper, realizator i inżynier dźwięku w Nobocoto Studio oraz producent wykonawczy projektu B24. W praktyce wypuścił w zeszłym roku tylko jeden solowy numer (oraz świetnie przyjęte Hot16), ale był przy tym jedną z najbardziej wyróżniających się osób w "Hotelu Maffija" oraz wydał wraz ze swoją ekipą B24 zaskakujący, zabawny i eklektyczny mixtape "Sezon 1".

W tym roku zaznaczył się gościnkami na "Ziomalskim Mixtapie" Żabsona ("Trzygłowy Joint na B24"!), a to jeszcze nie wszystko - raper pracuje nad swoją pierwszą solową płytą. "Miałem 13 lat, gdy wszedłem do studia / od tego czasu nak**wiam" - nawija Janusz Walczuk w "NOBOCOTEL". Pierwsze numery pod ksywką Yah00 publikował już ponad 6 lat temu na kanale INAKOMA i SBM Label. Co ciekawe, już wtedy miał kawałek do którego dograli mu się Solar i Białas, a pierwsze zwrotki w życiu rejestrował pod okiem pierwszego z nich.

Z czasem Janusz zwolnił z solową twórczością na rzecz pracy jako realizator i inżynier dźwięku w Nobocoto, czego efekty widzimy teraz - dało mu to mnóstwo nowych inspiracji, bodźców i pozwoliło poukładać warsztat. A granie koncertów z Żabsonem pozwoliło złapać energię od ludzi i nabrać scenicznej pewności siebie. Walczuk, dzięki pracy z topowymi artystami, zdaje się mieć niezliczone pomysły na flow oraz odznacza się świetną melodyjnością. Jeśli dodamy do tego błyskotliwe linijki poparte ciekawymi grami słownymi, otrzymamy MC z ciekawą perspektywą, zawieszonego między klasycznie pojmowanym warsztatem a świeżym podejściem. MC, który budował się po cichu, ale niedługo może być o nim naprawdę głośno.

PREORDER PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 8

#PopkillerMłodeWilki8 #dowhatmovesyou

Partnerami akcji Młode Wilki są: Mobile Vikings, Def Jam (wydawca albumu), UrbanCity (partner odzieżowy)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie sprawdzaj instagramowy profil Młodych Wilków gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

HH Fanatyk 1973
No i kurwa mamy całą 11 młodych wilków dla mnie Kara Hodak Szymi Szyms Berson i jeden mały wyjątek Gverilla gość.Jetlagz.
Anonim
Jak z żoliborza to ja podziękuje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>