Janusz Walczuk zakłada swój kanał - jak ma się to do SBM?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-01-18 18:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 2)
Janusz Walczuk

Wokół SBM Label ostatnio dużo się dzieje, a fani gorąco dyskutują o sytuacji kadrowej w labelu. Na ostatnim Q&A na Instagramie Janusz Walczuk rozwiał wątpliwości związane z jego przynależnością do wytwórni.

Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie jeden z fanów Janusza Walczuka zadał pytanie: "Co dalej z SB? Napisałeś o nowym koncie na YT. Plus czy zanosi się na Hotel Maffija?". 

Raper rozwiał wątpliwości odpowiadając fanowi:

No ja jestem w SBM nic sie nie zmienia. Na moim kanale będę mógł wrzucać vlogi, odcinki i treści kierowane stricte dla moich fanów. Jest to naturalny element rozwoju marki osobistej i community wokół niej. W ogóle mam wrażenie, że ostatnio ludzie strasznie szukają dziury w całym. Jak opublikowałem tracklistę i nie ma tam któregoś z nich kolegów artystów, to nie oznacza to że jesteśmy pokłóceni tylko po prostu, albo nie było przestrzeni czasowej na zrobienie numeru albo nie było w ogóle potrzeby zrobienia numeru. Nie ma co szukać sensacji na siłę. A Hotel jak to hotel nigdy nie zapowiadany tylko po prostu się pojawia. 

***

JANUSZ WALCZUK - Sukces Freestyle (prod. Swizzy x A1 Rocky) [Popkiller Młode Wilki 8]

seven seven seven
Genialny news. Proponuje częściej promować te beztalencia. Prawda jest taka, że oni wybijają się tylko i wyłącznie na popularności swoich kolegów, inaczej żadna z tych Young Leosi, Bach2115 i Walczuków nie zaistniałaby nawet na 5 minut
kolorowe sny
On jest z Backstreet Boys Czy N` Sync?A juz wiem chyba z Just 5

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>