SBM Label

SBM Label

kategorie:
dodano: 2024-05-24 13:42 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Znowu Tony prezentuje debiutancką EP-kę. Zwycięzca ostatniej edycji SBM Starter ma dla Nas aż 6 premierowych utworów, dzięki którym dowiemy się co wydarzyło się w jego życiu po dołączeniu do wytwórni.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-18 16:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 3)

Solar był gościem w najnowszym podcaście Daily Grind. W rozmowie z Patem Kustomsem opowiedział m. in. o roszadach w SBM Label.

dodano: 2024-05-11 16:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

W tym tygodniu powody do radości mają fani bardziej alternatywnego i eklektycznego rapu - nowe albumy wypuścili bowiem Miły ATZ, Gverilla czy NATURA2000. Singlami atakowali jednak także mainstreamowcy - KęKę, Guzior, White 2115 czy Smolasty. Nowe numery zaserwowali nam też m.in. DGE, Tuzza, Hinol Polska Wersja (z Opałem), Beteo czy Szymi Szyms (z Gibbsem), Strata, Lukasyno (z KęKę), Wac Toja a O.S.T.R., Sarius i Tede nagrali hymn dla Panthers Wrocław. Sprawdźcie 4 płyty oraz ponad 30 singli z ostatniego tygodnia!

kategorie:
dodano: 2024-04-06 18:24 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Najnowsza płyta Jacusia w wydaniu deluxe zawiera fizyczne CD z bonusowym, niepublikowanym online utworem, zine oraz zestaw naklejek. Wspomniany zine to limitowany magazyn, w którym znajdziecie zapiski artysty z jego pamiętnika przyozdobione w zdjęcia z sesji oraz podróży, na której kręcone były materiały do płyty. Całość została wyprodukowana na wysokiej jakości papierze w formie A4. Przy zakupie opcji Deluxe, magazyn zostanie podpisany przez artystę. "Fantasmagorie" to odzwierciedlenie nieustannie analizowanych obserwacji i doświadczeń Jacusia dotyczących otaczającego świata.

dodano: 2024-02-13 18:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 10)

Na kanale Nypla niespodziewanie pojawił się kawałek o nazwie "sb mafia to złodzieje". Raper swój atak tłumaczy tym, iż SBM Label rzekomo nie pozwala mu publikować nowych piosenek, a także grożą mu sądem.

dodano: 2023-08-28 00:23 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Na SBM FFestivalu Szaran podpisał oficjalny kontrakt z SBM Label, a o północy na serwisach streamingowych pojawiła się EPka "Ponad Blok EP".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-08-27 15:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Kolejna edycja SBM FFestivalu dobiegła końca, w ciągu 4 dni na lotnisku Bemowo wystąpiło ponad 40 artystów.  Podczas koncertów pojawiło się również kilka ciekawych wydarzeń, o których warto wspomnieć.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-08-23 22:55 przez: Jan Stokowski (komentarze: 9)

Dziś wystartował SBM FFestival, gdzie dziać ma się w najbliższe 4 dni naprawdę wiele. Pierwszy dzień stał pod znakiem Maty, który na koniec swojego koncertu podzielił się dużą wiadomością.

Tagi:
dodano: 2023-08-21 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już w najbliższą środę rozpoczyna się tegoroczna edycja SBM FFestivalu. Organizatorzy jak zwykle zadbali o odpowiedni rozmach i pompę, albowiem wydarzenie potrwa aż cztery dni, a line-up jest wypełniony po brzegi głośnymi ksywkami. To już dawno nie jest impreza z udziałem jedynie artystów z wytwórni, a pełnoprawny festiwal hip-hopopowy, w ramach którego w tym roku postawiono aż trzy sceny. I choć jeszcze niedawno wieszczono tej wytwórni rozpad, to najwyraźniej Solar, nazwając wprost niektóre rzeczy po imieniu w swoim mocnym "Nigdy więcej 2022", wręcz uzdrowił sytuację, bo oto na scenach (może niekoniecznie na jednej, w każdym razie obok siebie w line-upie) zobaczymy i Matę, i Bediego (tym razem nie solo, ale w ramach 2115), jak również Beteo i Jana-rapowanie, których odejście z wytwórni zostało potwierdzone przez jej szefa w wyżej wspomnianym tracku. A oprócz nich pojawią się jeszcze m.in. Sokół, Sobel, Kukon czy Kaz Bałagane.

Najbardziej intrygującym punktem line-upu jest showcase "SB Maffija Classics", który zapowiadany jest jako specjalny występ z udziałem artystów zaprzyjaźnionych i powiązanych z SB Maffiją od początku istnienia. Podjąłem próbę zgadywanki, na czym mniej więcej może to polegać, jakich raperów możemy się spodziewać i wybrałem umowne 5 utworów, które najchętniej bym z tej okazji usłyszał.

kategorie: Polska, News, Trap
dodano: 2023-07-31 19:19 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
jacuś sbm label

Pojawił się na "Hotelu Maffija 3", gdzie dorzucił swoje zwrotki na numerach "Bad Bunny", "Hotel Maffija 3", "Rusztom" i "Zimne morze". Teraz oficjalnie debiutuje w barwach SBM Label.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-07-24 20:07 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
mata kryształowa kula

Album "<33", który miał mieć swoją premierę 26 maja ostatecznie na półki sklepowe trafi we wrześniu. W trakcie oczekiwania na pełny album Mata serwuje słuchaczom kolejny singiel pt. "Kryształowa kula".

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-06-10 13:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)
sbm hotel maffija 3

"Hotel Maffija 3" nie odsłonił jeszcze ostatnich kart. Jednak już teraz można śmiało stwierdzić, że otrzymaliśmy kooperacje, jakich nikt się nie spodziewał. W dzisiejszym artykule wybrałem TOP3 zestawień, które najbardziej zaskoczyły mnie na nowym Hotelu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-06-04 18:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 2)
hotel maffija 3

"Trzymam kciuki za to, że w tym roku wrócimy z 'Hotelem'" - tak nawijał Solar w numerze "Nigdy więcej 2022". I wrócili, od 1 czerwca na kanale SBM Label możemy obserwować ruchy związane z nadchodzącym albumem "Hotel Maffija 3".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-03-02 12:17 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)
jan-rapowanie

Od chwili, kiedy Jan-rapowanie zmienił management fani podejrzewali, że raper opuścił SBM Label. W ostatnim numerze Solar potwierdził te plotki.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-03-01 18:40 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 2)
białas newcomer

1 marca zgodnie z zapowiedziami Białasa wystartował preorder jego nowego albumu "NEWCOMER". 

Strony