SBM Starter

SBM Starter

dodano: 2021-09-15 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dzięki tej akcji wypłynęli m.in. Mata czy Szczyl. Dziś ruszyła jej pierwsza edycja wraz z premierą singla pierwszego uczestnika.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-08 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ekipa SBM Label serwuje nam ostatnio prawdziwą kanonadę - ledwo przygasło Hot16Challenge2 a mogliśmy oglądać powstawanie projektu Hotel Maffija, ledwo wrócili z niego do domów a dostajemy nowe SBM Starter.

video
dodano: 2019-03-18 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Yah00 - FOCUS (prod. Jakub Aleksander) ◾️ SBM Starter ◾️

Po dowcipnym "Melodramacie" Yah00 nie zwalnia tempa i serwuje kolejny numer - "Focus". Melanżowy hit na mocnym, bujającym bicie Jakuba Aleksandra, to drugi numer, który reprezentant warszawskiego Żoliborza prezentuje w akcji SBM Starter, udowadniając zarazem swoją wszechstronność. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-28 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Yah00 feat. Babsko - MELODRAMAT (prod. Jakub Aleksander) ◾️ SBM Starter ◾️

Poznaliśmy kolejnego uczestnika promującej ambitnych raperów z podziemia akcji SBM Starter. Jest nim pochodzący z Warszawy Yah00, który zaprezentował teledysk do kawałka „Melodramat”.

Zobrazowany 8-bitowym klipem teledysk z przymrużeniem oka jest już dostępny na oficjalnym kanale SBM Starter. Yah00 dołączył do Moliego, Lazy’ego i Płocha i stał się kolejnym uczestnikiem akcji organizowanej przez SBM Label. Już niebawem w jej ramach będziemy mogli usłyszeć kolejne numery Yaha, które zapowiadają mixtape „INAKOMA”.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-21 23:53 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Płochu - Impulsy ◾️ SBM Starter ◾️

SBM Label powraca z inicjatywą promowania młodych, muzycznych talentów. Akcja SBM Starter jest kontynuacją projektu SB Starter, dzięki któremu na szerokie wody wypłynęli White 2115 i Jan - rapowanie. "Impulsy" to pierwszy utwór Płocha w ramach akcji SBM Starter. Osiedlowe street video jest dziełem Dawida Iwaniuka z ekipy Flostudio, a o brzmienie zadbał Remi ze studia Akustika. 

video
dodano: 2018-12-17 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Moli - Versus (prod. MdL x Mantra) ◾️ SBM Starter ◾️

SBM Label powraca z inicjatywą promowania młodych, rapowych talentów. Akcja SBM Starter jest kontynuacją projektu SB Starter, dzięki któremu na szerokie wody wypłynęli White 2115 i Jan - rapowanie, dziś pukający coraz mocniej do drzwi mainstreamu. Na dedykowanym kanale znajdą się premierowe utwory uczestników akcji, stanowiących reprezentację wyróżniających się postaci rapowego podziemia.

Tagi: