Znowu Tony wygrywa akcję SBM Starter!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-12-06 22:49 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Znamy wyniki akcji SBM Starter - po 3-godzinnym streamie, na którym Solar, Białas, Lanek i Kinny Zimmer słuchali 10-tki finalistów wybór został podjęty. Transmisję na twitchowym kanale Merghaniego śledziło na żywo kilkadziesiąt tysięcy osób.

Zwycięzcą okazał się Znowu Tony, prezentujący błyskotliwy lirycznie i kreatywny rap, który nasuwał jurorom lekkie skojarzenia z Taco Hemingwayem. Otrzymał on kontrakt wydawniczy. Poniżej obejrzycie jego konkursową zwrotkę - numery zaprezentowane na streamie są jeszcze chyba niedostępne w Internecie.

Solar zapowiedział również, że nie musi to być ostatnie słowo w kwestii podpisania uczestników akcji, bo było tam sporo talentów a dyskusje bardzo zacięte.

Nagrodę za najwięcej polubień pod swoją zwrotką (50 000 zł) otrzymał kilka dni temu Nikoś, a specjalną nagrodę publiczności (10 000 zł) - Rap Teściowa.

@znowutony #sbmstarter #sbmstarter2023 #dc @latwogang @SBM Label SBM STARTER 2023 - SB Maffija

@popkillerpl Co za historia! Go @NIKOŚ #sbmstarter #nikoś #popkillery #popkiller #polskirap dźwięk oryginalny - PopkillerPL

***

copy copy
czyli wystarczy być mierną kopią innych. Obniżyliśmy loty, do poziomu mułu. Sorry, obniżyli...
Patryk L.
żenujący poziom, to lokalne sklady z podziemia zwrotką pisaną na kolanie jak grande go zjadają, tak jak i nowy singiel solara i białasa
yeahganggang
Mega nijaka postać, juz lepiej było brać Nikosia który ma fanbase, albo Kordena który się czymś wyróźnia, niż tworzyć kolejnego npc Nypla.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>