Bedoes

Bedoes

dodano: 2022-07-26 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

Tegoroczny OFF Festival, który odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia w Katowicach będzie okazją do sporego jubileuszu. Tegoroczna edycja festiwalu, który będzie miał miejsce w katowickiej Dolinie Trzech Stawów jest bowiem jego 15 odsłoną.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto w tych dniach odwiedzić stolicę Śląska, postanowiliśmy nieco ułatwić ci podjęcie decyzji i przygotowaliśmy mały przewodnik tego, na co liczyć może słuchacz rapu, który rozważa wzięcie udziału w tej imprezie. A uwierzcie, atrakcji przez te trzy (a praktycznie cztery) dni będzie co niemiara.

video
dodano: 2022-06-05 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bedi nie zwalnia tempa - dopiero co ekipa 2115 wypuściła mocny strzał dedykowany wszystkim "Bedoesiarom", a niedługo po tym gruchnęła wiadomość, że raper z Bydgoszczy udzielił się w ramach najnowszej odsłony projektu "Męskie Granie". "Jest tylko teraz" to wspólny utwór nagrany wraz z Krzysztofem Zalewskim (dla którego po udziale na albumie Favsta i Gibbsa obok Pezeta to kolejna okazja do współpracy z rapowym światem) oraz Kwiatem Jabłoni. 

dodano: 2022-05-27 18:18 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Światło dzienne ujrzał wczoraj nowy teledysk Bedoesa i White’a, który jest drugim singlem wydanym pod szyldem nowej wytwórni muzycznej - 2115. Data jego premiery – 26 maja –  zdecydowanie nie jest przypadkowa, bo kawałek i klip „Bedoesiara” to hołd złożony wszystkim kobietom. Za kreację, reżyserię i zdjęcia do teledysku odpowiadają Jan Dybus i Igor Połaniewicz z Papaya Roster.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-03-26 12:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)
fot. Damian Czarny

Bedoes zorganizował wczoraj live na instastory, w trakcie którego przeglądał nominacje do Popkillerów, wskazując osoby, które jego zdaniem powinny wygrać. Dyskutował też na ten temat z fanami.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-27 23:20 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Polscy raperzy angażują się aktywnie w pomoc Ukrainie. Wczoraj pisaliśmy Wam o tym, że Bedoes przekazał 100 000 zł na pomoc humanitarną, a Tymek odda na ten cel przychód z preorderów nowej płyty. Jednak Bedoes nie poprzestał na wpłacie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-26 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Oczy całego świata w ostatnich dniach zwróciły się na Ukrainę. Wielu polskich raperów wyraziło solidarność i wsparcie, a Bedoes poszedł o krok dalej - przekazał 100 000 zł fundacji Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej na specjalną zbiórkę poświęconą ewakuacji i wsparciu uchodźców z Ukrainy!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-05 16:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Ponad miesiąc temu doszło do zabawnego incydentu związanego z Bedoesem. Jeden z internautów w ramach żartu nazwał w Mapach Google kościół w gminie Lipka "Kościołem pod wezwaniem Bedoesa SBM". Kawał zapewne nie zyskał takiego rozgłosu, gdyby nie fakt, że gmina Lipka postanowiła stworzyć okolicznościowy kalendarz, przedstawiający różne ciekawe miejsca w gminie. Osoba, która projektowała kalendarz musiała korzystać z Map Google i nie zauważyć dziwnej nazwy kościoła. Tym sposobem do wójta gminy trafiło 200 sztuk takiego kalendarza, a ten sprawnie wykorzystał sytuację i skontaktował się z przedstawicielami rapera. W międzyczasie sprawa spotkała się z zainteresowaniem m.in. TVN-u, a ostatecznie znajdzie ona swój finał podczas tegorocznego WOŚP.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-03 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Bedoes wielokrotnie pokazywał już ogromną więź z fanami, z którymi utrzymuje ciągły kontakt, czy internetowy czy w świecie rzeczywistym, np grając z nimi w piłkę. Zresztą przyznaliście mu za to nagrodę za Najlepszy Kontakt z Fanami na Popkillerach 2021. Teraz bydgoski raper po raz kolejny pokazał jak ceni swoich słuchaczy.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-28 20:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Głośno dziś o zatrzymaniu Maty, który według informacji miał przy sobie 1,5 grama marihuany (raper został już zwolniony do domu). W tej sprawie wypowiedziała się przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany, poruszył ją Kuba Wojewódzki, apel wystosował też Bedoes.

dodano: 2021-12-24 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Mata dopiero co zdobył Poczwórną Platynę za "Młodego Matczaka" i pędzi po kolejny szczebel... ale na ostatniej prostej wyprzedzili go Bedoes i Lanek i to oni jako pierwsi w historii SBM Label sięgnęli po Diament!

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-18 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Tymek Puchacz od początku swojej piłkarskiej kariery podkreśla zajawkę rapem, słyszeliśmy o tym w wywiadach czy widzieliśmy w materiałach z szatni reprezentacji Polski. Mogliśmy też zobaczyć go m.in. w klipie "krowa" chillwagonu oraz usłyszeć w numerze "Kante". Po porażce z Węgrami na młodego zawodnika Unionu Berlin spadła fala krytyki, a tym razem to raperzy postanowili publicznie go wesprzeć.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-11-04 14:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Przy okazji niedawnego festiwalu Scopes by Porsche Bedoes przygotował specjalną inicjatywę - wspólny trening z osobami, które wstydzą się iść na siłownię ze względu na swój wygląd czy wagę. Cała akcja została zobrazowana towarzyszącym filmem, który Borys opublikował wraz z długą osobistą wiadomością.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2021-10-22 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Zaskakująca propozycja od Canal+ - w roli komentatorów nadchodzącego w ten weekend El Clasico usłyszymy Bedoesa i Lanka, do tego po dwóch stronach barykady!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-03 15:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Nie milkną echa wczorajszego koncertu Maty na Lotnisku Bemowo - naszą relację z wydarzenia otrzymacie niebawem, a póki co warto przytoczyć krótką refleksję, którą podzielił się Jakub Żulczyk:

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-21 18:19 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 11)

Wydawałoby się, że głośne spięcie na linii Bedoes - Filipek po deklaracji Borysa o chęci spotkania i rozwiązania konfilktu, powoli traciło na mocy. Lider 2115 zasugerował, żeby nie brnąć dalej w beef, bo "nie są oni jak Tede i Peja", których wieloletni konflikt jest jednym z najgłośniejszych na polskiej rap scenie. W pewnym momencie do zamieszania dołączył jednak wspomniany Rychu Peja, który zarzucił reprezentantowi SBM Label "wycieranie sobie ryja" jego ksywką, przez co cała sprawa nabrała nowego kształtu. Teraz Bedoes skomentował wpis legendarnego członka Slums Attack oraz odniósł się do swoich słów skierowanych w stronę Guziora, za pośrednictwem Instagrama. 

Strony