OIO

OIO

video
dodano: 2021-04-06 13:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolektyw OIO tym razem w mocno laidbackowym wydaniu. "Przypadkiem" to trzeci singiel ze wspólnego projektu Otsochodzi, Young Igiego i OKIego. Za produkcję utworu odpowiadają Michał Anioł i Sem0r, a scenariuszem, reżyserią i montażem teledysku zajął się Łukasz Zabłocki.

video
dodano: 2021-03-18 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Kolektyw OIO idzie za ciosem i publikuje drugi wspólny singiel. Young Igi, OKI i Otsochodzi uderzają z mocnym “WMTB”, krytykującym branżę muzyczną. Wraz z premierą utworu wystartował limitowany preorder albumu OIO, dostępny w ekskluzywnym mega boxie oraz specjalnymi gadżetami. 

kategorie:
dodano: 2021-03-18 13:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

OIO to rapowa supergrupa, stworzona przez trzy sceniczne indywidualności. Owocem wielu studyjnych sesji nagraniowych jest płyta, która stanowi wypadkową nieszablonowych stylówek Okiego, Young Igiego i Otsochodzi. Ten wyjątkowy na skalę krajową krążek ukaże się już 7 maja 2021.

Załączona okładka nie jest jeszcze oficjalna

Tracklista: nieznana

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-06 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Paluch niedawno uczestniczył w tajemniczej akcji promocyjnej dotyczącej OIO - zespołu Okiego, Young Igiego i Otsochodzi. Przedwczoraj raper w swoim najnowszym Q&A zdradził co myśli o nowopowstałej grupie. Wypowiedział się również na temat naszego tegorocznego Młodego Wilka, Hodaka.

Tagi: