Taco Hemingway

Taco Hemingway

video
dodano: 2019-11-27 21:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"SAUVAGE" to kolejny singiel z "Opowieści z Doliny Smoków" Bedoesa i Lanka, do którego zaprosili Białasa i Taco. Raperzy w nowym tracku nawijają o nocnym życiu i kobietach.

video
dodano: 2019-11-06 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

O północy na streamingi trafił wspólny numer schaftera i Taco Hemingwaya, "bigos". Teraz na Youtubie pojawił się również klip doi owego kawałka w reżyserii Papaya Films. Za bit do kawałka odpowiada Sergiusz.

dodano: 2019-10-03 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Jedna z najbardziej rozchwytywanych ksywek tego roku ujawniła tracklistę swojego nadchodzącego debiutu "audiotele", która potrafi nieźle zaskoczyć. Ponadto schafter odpalił preorder płyty oraz pokazał fanom jej okładkę. Premiera 22 listopada.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-28 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Zaledwie parę dni po ogłoszeniu "Egzotyki" diamentową płytą, QueQuality informuje o identycznym sukcesie "Somy" duetu Taconafide.

kategorie:
dodano: 2019-09-04 17:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)

Taco Hemingway - W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE feat. Dawid Podsiadło (prod. Borucci)

Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19

Z kim łatwiej się utożsamić niż z sąsiadem z klatki obok? - pytaliśmy w tekście poświęconym Pocztówce z WWA. Nowa płyta Taco Hemingwaya to opowieść z tętniącej życiem stolicy, w której nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Album przepełniony jest przyziemnymi obserwacjami i pozornie nieistotnymi sytuacjami. Na płycie znaleźli się wszechstronni, zróżnicowani goście, którzy niejednokrotnie pozytywnie zaskakują.

dodano: 2019-09-04 17:30 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)

Tej wiosny nie tylko kwiaty zakwitły a w lecie rozgrzewało nas nie tylko słońce. Wysyp premier na polskim rynku hiphopowym nie pozwolił się nudzić. Duża część słuchaczy nie miała na co narzekać; przekrojowość stylistyczna była ogromna. Od KaeNa przez Rzabkę po KPSN-a, PMM, Opała, Emila Blefa na Pihu skończywszy - a to tylko kilka ksywek, które będą dla nas małym wprowadzeniem... Zanim jesień rozkręci się na dobre przypomnijmy sobie co warto znać z premier ostatnich miesięcy.

-->-ROZPOCZNIJ RANKING<--

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-02 08:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

To zestawienie zaskoczyło wielu fanów - dwa pokolenia warszawskiej sceny i dwa spojrzenia na Stolicę w ekstrawagancko zatytułowanym "Antysmogowa maska w moim carry-on baggage". Jak doszło do pojawienia się Pezeta na płycie Taco?

dodano: 2019-08-21 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pamiętam jeszcze czasy, gdy wraz ze startem wakacji rynek wydawniczy zamierał - z końcem szkoły przestawały wychodzić albumy (jeśli coś rozgrzewało to dissy sprawdzane na wakacjach w internetowych kafejkach), a machina wracała na swoje tory z początkiem września. Brzmi to jak opowieści dziadka z zamierzchłej przeszłości, a mówimy przecież o okresie 10-15 lat. Teraz nawet gdy niektórym wydaje się, że wakacje to w muzyce martwy okres to... nic z tych rzeczy.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-18 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

W trakcie 20 urodzin Asfalt Records widzieliśmy na ekranie emaila, którego Taco otrzymał w 2011 roku od Tytusa, gdy wysłał mu swój pierwszy anglojęzyczny materiał. Jak się okazuje wcześniej odzywał się także do innych rapowych labeli!

dodano: 2019-07-29 11:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 5)
Taco Hemingway

Od premiery ostatniego projektu Taco Hemingwaya minął już blisko tydzień. Emocje opadły, opinie zostały wygłoszone. Pora więc spojrzeć na Pocztówkę z WWA, lato '19 chłodniejszym niż browar z lodówki okiem. O warszawiaku, jak zwykle zresztą, wypowiedział się każdy. Jedni wychwalali pod niebiosa, drudzy wylewali kubły pomyj i zarzucali wtórność. Jak zwykle. Pomimo rozstrzału między opiniami, mamy dla Was 5 dowodów na to, że Pocztówka to najlepszy album Taco Hemingwaya i miś na skalę naszych możliwości.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-27 11:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

Przy okazji premiery swojej najnowszej płyty, Taco Hemingway postawił na sporo gościnnych udziałów, przy których nie obyło się bez zaskoczeń.

Tak, jak spodziewać się można było featu Dawida Podsidło, a wspólne numery z Rosalie. czy Rasem już mieliśmy okazję słyszeć, tak w przypadku ogłoszenia Pezeta czy Kizo można się już było mniej lub bardziej zaskoczyć. Okazuje się jednak, że numery ze wspomnianymi raperami nie są jednorazowymi strzałami i już wkrótce możemy spodziewać się rewanżu ze strony Taco.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-24 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj Internet zdominowała niezapowiedziana premiera najnowszego albumu Taco Hemingwaya - na krążku nie brak błyskotliwych linijek, obserwacji i nawiązań, nam jednak najbardziej w ucho zapadły wersy z samego końca płyty...

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-23 23:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Podczas gdy wszyscy nastawiali się na 9 sierpnia i dziwili, że tym razem Taco zapowiedział swój nowy album ten... wrzucił dziś całą płytę do Internetu (tutaj znajdziecie odsłuch). Skąd taka decyzja? Raper tłumaczy to w zaskakująco długim jak na niego komunikacie.

dodano: 2019-07-23 22:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jednak Taco znów zaskoczył premierą. Zapowiedziana była na 9 sierpnia, a wjeżdża... już dzisiaj!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-18 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Dwa pokolenia warszawskiej sceny i dwaj bystrzy obserwatorzy stołecznego życia. Pezet na jesieni wróci do nas z nowym albumem a jeszcze wcześniej usłyszymy go w kooperacji z Taco Hemingwayem!

Strony