Guzior

Guzior

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-08 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W ostatniej transmisji live na Instagramie Bedoes odpowiedział na serię pytań od słuchaczy - nie zabrakło ciekawych wątków.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-25 22:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“Tatuaże z henny” z gościnnym udziałem ReTo to szósty singiel promujący drugie oficjalne wydawnictwo Guziora zatytułowane “EVIL_THINGS”. Album ukazał się na rynku 8 czerwca 2018 roku i uzyskał status złotej płyty.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-14 20:10 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Wśród fali emocjonalnych komentarzy po tragicznej śmierci Mac Millera Guzior prezentuje odmienną postawę i dystansuje się od tak osobistego podejścia.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-09-19 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wakacje niby za nami, ale w Trójmieście nadal gorąco - newschoolowa fala uderzy w Gdańsk już w ten piątek! W klubie Protokultura zaprezentują się Young Igi, ReTo, Guzior, Smolasty i Duchu - a my mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-09-17 13:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wakacje niby za nami, ale w Trójmieście nadal gorąco - newschoolowa fala uderzy w Gdańsk już w ten piątek!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-22 19:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Dopiero po tej płycie zacząłem wierzyć, że coś można. Można żyć w ten sposób. Dostałem wiatru w skrzydła" - tak o odbiorze najnowszego albumu mówi Guzior. Z pierwszego wywiadu po ukazaniu się na rynku "Evil Things" dowiecie się również m.in. tego, jak pracowało mu się nad tym krążkiem, skąd czerpie inspiracje i kiedy pierwszy stage diving? Wywiad przeprowadził Kuba Stemplowski, wracający po dłuższej przerwie przed kamerę.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-08-20 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już 22 września możemy zaprosić Was na wielkie święto polskiego rapu do wrocławskiego klubu A2! Paluch, Young Igi, Guzior czy Kacper HTA to tylko niektóre z gwiazd, które tego dnia rozgrzeją tłum, zgromadzony pod sceną na imprezie SPOX NIGHT FESTIWAL 3!

kategorie:
dodano: 2018-06-16 01:22 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

“EVIL_THINGS” to długo wyczekiwany album długogrający Guziora, jednego z pierwszych reprezentantów QueQuality. Płyta zabiera słuchacza w podróż po nieodkrytych wcześniej meandrach umysłu artysty. Kąśliwe wersy, zróżnicowane produkcje i wyraźnie nakreślony charakter gospodarza stanowią świetną kontynuacje Evil Twin, pierwszego legalnego wydawnictwa rapera, które pokryło się złotym wyróżnieniem.

Tagi:
video
dodano: 2018-06-07 16:24 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

"WIFI" to piąty singiel promujący drugie oficjalne wydawnictwo Guziora zatytułowane "EVIL_THINGS", które ukaże się na rynku nakładem QueQuality już jutro! Produkcja numeru była w rękach D3W. 

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-06-03 18:39 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Kevlar" to czwarty singiel promujący drugie oficjalne wydawnictwo Guziora zatytułowane "EVIL_THINGS", które ukaże się na rynku nakładem QueQuality na przełomie maja i czerwca 2018 roku. 

Tagi:
video
dodano: 2018-05-20 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

"Płuca Zlepione Topami" promują wyczekiwany, drugi album artysty, "EVIL_THINGS", który ukaże się nakładem QueQuality. Za produkcję utworu odpowiada Wezyr. Album będzie miał swoją premierę na przełomie maja i czerwca tego roku.

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-05-19 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Okrągły milion subskrypcji na kanale QueQuality to dobra okazja do świętowania - w środę w warszawskiej Drukarni label wyprawił więc okolicznościową imprezę, gdzie podziwiać można było dotychczasowe Złote i Platynowe Płyty, nie zabrakło wielu ciekawych gości, a na scenie pojawili się za to czołowi reprezentanci QQ - m.in. Guzior, Wac Toja, Kartky czy oczywiście sam Quebo. Sprawdźcie zdjęcia z tego gorącego melanżu!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-04-28 16:39 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Uppercut" to pierwszy singiel promujący nadchodzący album Guziora, "EVIL_THINGS". Płyta będzie następcą debiutu rapera, "Evil Twin", który pokrył się złotem. Album ukaże się nakładem QueQuality na przełomie maja i czerwca tego roku.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-04 19:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"NajsHajs" to jeden z najgłośniejszych singli ostatnich miesięcy - teraz Sarius publikuje remix, w którym zaprosił do udziału Guziora i Szpaka!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-15 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 26. raz! Uzbierane w tym roku pieniądze pomogą wyrównać szanse w leczeniu noworodków. W ubiegłym roku udało się uzbierać ponad 100 milionów złotych. Poprzeczka postawiona jest wysoko, dlatego, aby podczas tegorocznej edycji udało się pobić rekord, potrzebne jest wsparcie także osób nieco bardziej znanych. W pomocy nie zawiedli raperzy! Pośród tych, którzy postanowili wystawić cos aukcję znaleźli się: Peja, Kali, Ten Typ Mes, ReTo, Guzior, Tomasz Chada, Łona i Webber, a także Rafi

Strony