DJ Element

DJ Element

video
dodano: 2021-09-03 17:17 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Palę" to kolejny singiel promujący trzeci solowy album Małacha, "BYQ", który dziś miał swoją premierę. Raper odpowiada również za produkcję kawałka, a oscratchował go DJ Element.

kategorie:
dodano: 2014-03-10 21:45 przez: Backstage Wrocław (komentarze: 0)

Dwóch djów, cztery gramofony, kilka godzin najlepszej muzyki! To wszystko już 29-ego marca w klubie Backstage Wrocław!

Double Trouble to DJ HWR i DJ Element, którzy zapewnią rapowe taneczne show w najlepszym wykonaniu! 2 zestawy gramofonów, szalone sety przesiąknięte techniką, najlepszą muzyką i dużą ilością skreczowania. Wszystko to uzupełnione niesamowitą energią i konkretną selekcją! Zapraszamy serdecznie!

KIEDY: 29.03.2014

TAX: 5PLN

START: 21:00

dodano: 2013-02-28 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Obydwaj zbierali doświadczenia od wielu lat pracując z takimi zawodnikami jak Grubson, Chada, Trzeci Wymiar, Fu, Niger czy Bu. Na nowym mixtape'ie sygnowanym logiem MaxFlo połączyli swoje siły grając na dwóch zestawach gramofonów i wzbogacając w ten sposób nawzajem swoje umiejętności. "Double Trouble" to taśma, którą możecie pobrać zupełnie za darmo. Jak czytamy w notce prasowej "na mixtapie usłyszymy zarówno oldschoolowe rapowe kawałki, klubowe bangery w nowych wersjach, polski rap, drum’n'bass, reggae, dancehall czy świeże klubowe brzmienie, jakim jest trap music". W rozwinięciu znajdziecie promovideo, które powinno uświadomić was dlaczego warto oraz rozkład imprez na których ta dwójka będzie robić podwójny problem. No i link do pobrania mixtape'u rzecz jasna.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-05-01 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)


Nyski mc o ksywie Mikee zaprosił Nulla z 3W do dogrania się w numerze "Spotkasz Mnie W Tym Miejscach". Kawałek ten jest już drugim singlem, który promuje krążek "Od Zmierzchu Do Świtu". Podkład- Ernesto, cuty- DJ Element. Mikee- brawa, brawa.