ZBUKU

ZBUKU

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2024-01-22 16:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Dziś otrzymaliśmy sensacyjną informację, że na jednej z freakfightowych gal zmierzą się ZBUKU i Major SPZ. Jak się okazuje organizatorzy w tym zestawieniu widzieli też TPS'a, który postanowił odrzucić zaproszenie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2024-01-22 12:18 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Newsy ze świata freakfightów rzadko są w naszym kręgu zainteresowań i poza pojedynczymi przypadkami nie informowaliśmy Was, jak szło raperom na tychże galach - dla przykładu, w 2023 roku nie pojawił się u nas żaden tekst ich dotyczący. Jednak dzisiejsze ogłoszenie było na tyle zaskakujące, że błyskawicznie wywołało ogrom reakcji w rapowym internecie - postanowiliśmy więc podać je dalej.

Tagi:
video
dodano: 2023-11-17 12:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Choina to multiplatynowy producent, który zyskał rozpoznawalność dzięki współpracy z czołówką polskiej rapowej sceny (m.in. Polską Wersją i Kukonem), jednak jego działania artystyczne nie ograniczają się tylko do produkowania podkładów. Potwierdza to nowy singiel „Goni czas”, w którym udzielił się dobrze znany słuchaczom ZBUKU.

Tagi:
dodano: 2023-02-20 07:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
mor wa ostr zbuku ds2

Kolejny singiel promujący album legendarnego zespołu Mor W.A. to kontynuacja jednego z ich największych hitów - "Dla słuchaczy". W numerze "DS2" gościnnie udzielili się O.S.T.R. oraz ZBUKU. 

video
dodano: 2022-12-16 18:08 przez: Redakcja (komentarze: 2)

ZBUKU kontynuuje promocję wydanego tydzień temu albumu "Young Blood, Old Rules", z którego pochodzi m.in. singiel z udziałem Peji i The Game'a. Tym razem otrzymaliśmy obrazek do emocjonalnego solowego singla, który porusza temat depresji.

video
dodano: 2022-11-18 17:21 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

To z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych kooperacji w tym roku. ZBUKU opublikował tytułowy singiel z albumu "Young Blood, Old Rules", w którym pojawiają się Peja i The Game. Raper ujawnił też kulisy powstania tego numeru:

Tagi:
video
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-03 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

W Dzień Zaduszny ZBUKU wypuszcza emocjonalny singiel, będący hołdem dla zmarłych - znajdziemy tu poruszające i szczere wspomnienie Bezczela.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-10-31 20:03 przez: Jan Stokowski (komentarze: 8)

W czwartek Sentino wystąpił w Poznaniu, co było jego pierwszym show w Polsce od 2017 roku. Na imprezie pojawił się nasz fotograf, rejestrując zdjęcia, o czym poinformowaliśmy też na Instagramie. Pod postem wywiązała się ciekawa dyskusja.

Tagi:
kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-09-25 12:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 5)

Głośno było ostatnio o nadchodzącej współpracy ZBUKU/Peja/The Game, a wiele osób zarzucało, że raper z Compton pewnie wysłał zwrotkę z paczki i nie zaangażował się we współpracę. Produkujący ten utwór RX zaprzecza.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-09-20 14:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

"Young Blood, Old Rules" to siódme solowe wydawnictwo ZBUKA. Raper zainspirowany podróżami do Stanów Zjednoczonych, postanowił połączyć nowe brzmienia, z tymi bardziej klasycznymi. Jak sama nazwa wskazuje, artysta nadal stawia na treść i przekaz w swoich kawałkach, chociaż ubiera je w świeżą formę. Na płycie usłyszycie zwrotki legend polskiego rapu, jak i młodszych reprezentantów sceny. Świetnym podsumowaniem tej produkcji jest kooperacja z The Game'em i Peją.

Tagi:
kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-08-22 20:05 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

Jakiś czas temu Peja wspominał o zaproszeniu na numer z The Game'em - jak się okazuje za projektem stoi ZBUKU!

Tagi:
video
dodano: 2022-04-28 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Do tegorocznych Tribute'ów na gali Popkillery zaprosiliśmy osoby blisko związane z Pjusem i Bezczelem. W specjalnych nagraniach wykonali oni teksty napisane przez zmarłych przyjaciół, by pokazać, że ich muzyka będzie żyła wiecznie. W hołdzie dla Bezczela wzięli udział ZBUKU, KaeN, Pih, Ede i Poszwixxx, a za produkcję video odpowiada Eye One Studio. Zysk z wyświetleń zostanie przekazany rodzinie Bezczela. 

video
dodano: 2022-04-15 19:39 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Album „Unicat” to drugie solowe wydawnictwo Rufuza, które ukaże się już lada moment (a dokładnie w piątek 15 kwietnia) nakładem Step Records. Tuż przed premierą Rufuz prezentuje singiel "Dystans" z gościnnym udziałem Zbuka. Za produkcję bitu odpowiada Flame. 

Tagi:
dodano: 2021-12-24 15:21 przez: Kontakt (komentarze: 2)

"Jak Hip-Hop był Hip-Hopem", to utwór w którym usłyszeć można jedną z ostatnich zwrotek Bezczela. Kawałek ten pochodzi z albumu "Rap Najlepszej Marki III", a wersję wzbogaconą o wersy Piha możecie sprawdzić oglądając nostalgiczny teledysk stworzony przez ekipę King Yeti, a także na platformach streamingowych. Za cuty odpowiedzialni są natomiast The Returners. Cały dochód z teledysku przeznaczony zostanie rodzinie Michała. Spoczywaj w pokoju B. Nie umiera ten, kto żyje w naszej pamięci.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-23 21:58 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

"Od północy na platformach streamingowych możecie sprawdzić wspólny singiel ZBUKU x Bezczel 'Jak hip-Hop był hip-hopem'. To prawdopodobnie ostatnia zwrotka nagrana przez Michała za jego życia. Niesamowity, sentymentalny utwór… Mamy ciary jak tego słuchamy." - czytamy na profilu Step Records.

Ostatnio tę wyjątkową kooperację zapowiadał ZBUKU:

Tagi:

Strony