Hodak

Hodak

kategorie:
dodano: 2024-05-24 13:33 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Bogatszy w nowe doświadczenia i środki wyrazu, ale jak zawsze melodyjny i skupiony na autorskiej wizji muzycznej. Young Igi prezentuje “Ekskluzywny głód”, czyli najbardziej dopracowany album w swoim dorobku. Przy wsparciu gwiazdorskiego duetu producenckiego Sergiusz & 2K artysta stworzył album w 100% zgodny ze swoim spojrzeniem na rap. Przed Wami "Trappist" nowej ery, czyli mocne nawiązanie do artystycznych korzeni Igiego.

wydarzenie
dodano: 2023-08-17 17:03 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Już w przyszłym tygodniu 4 dni wrażeń na SBM FFestivalu, a jakby muzyki było mało... to poznaliśmy skład trzeciej sceny!

dodano: 2021-10-29 12:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

„Late Night Studio Sessions” to singiel zapowiadający EPkę autorstwa Hodaka i 2K o tej samej nazwie. Krążek to krótki zbiór numerów, które powstały na przestrzeni ostatnich miesięcy podczas nocnych sesji w studio. W ich skład wchodzi m.in „Inny Świat”. Numer ma na celu upamiętnić ostatnie dni ciepła i tegoroczne lato. Całość zdobi klimatyczny klip z Portugalii, za który odpowiada Hien Dinh Ngoc

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-24 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sokół kontynuuje promocję swojego drugiego solowego albumu "Nic" - w najnowszym singlu zaprasza za mikrofon reprezentanta nowej fali, tegorocznego Młodego Wilka Hodaka. "Batoniki" to numer w brudnym miejskim klimacie, który może nasuwać skojarzenia ze starymi nagraniami WWO.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-03 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Teraz Hodak zajmuje się wyłącznie pisaniem i nagrywaniem numerów, ale w czasach swojej nastoletniej młodości swoją przygodę z hip-hopem zaczął z zupełnie innej strony, ćwicząc breaking i stanie za gramofonem. 

Tagi:
video
dodano: 2021-08-26 14:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Moody Perypetie" to wyjątkowy utwór CatchUp'a i Hodaka, promujący ich wspólną, szaloną trasę koncertową. Każdy z artystów zagra numery ze swoich ostatnich albumów - "Perypetie" oraz "Moody Tapes, Volume One", ale nie zabraknie wspólnych kawałków, do kolekcji których dołącza koncertowy banger, którego macie obecnie przyjemność słuchać. 

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-13 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Hodak wydał niedawno nowy singiel w ramach kampanii PUMA Talents. Jak się okazuje kawałek znajdzie się najprawdopodobniej na nadchodzącej EP=ce tegorocznego Młodego Wilka.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-10 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dziś na kanały Kukona i Hodaka trafiły nowe numery raperów - oba w ramach kampanii PUMA Talents, oba opatrzone takim samym teledyskiem.

Tagi:
video
dodano: 2021-05-11 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

"Moody Tapes, Volume One" coraz bliżej, a Hodak i 2K publikują kolejny singiel promujący album. Tym razem otrzymaliśmy od rapera letni lovesong "Nieważne" z udziałem Dziarmy. W klipie członek Def Jamu i wokalistka grają "nierozłączoną" parę, która, dosłownie mówiąc, nigdzie nie może się ruszyć bez siebie nawzajem.

Tagi:
video
dodano: 2021-04-06 13:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

„C.R.E.A.M.” to drugi singiel z nowego wydawnictwa Hodaka oraz 2K’a. W numerze gościnnie udzielił się Paluch, a tytuł jest oczywiście nawiązaniem do kultowego singla Wu-Tang Clanu - zresztą nie tylko tytuł. Sprawdźcie co ma do pokazania tegoroczny Młody Wilk po świetnym przyjęciu pierwszego singla "Oh No".

video
dodano: 2021-04-02 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Zgodnie z zapowiedziami do sieci trafił nowy singiel Bersona, w którym gościnnie udział wziął inny tegoroczny Młody Wilk, Hodak. "OSIEDLE" to numer z typowym dla Bersona ulicznym sznytem. Za jego produkcję oczywiście odpowiada @atutowy, natomiast za klip Borys Biernacki.

video
dodano: 2021-03-29 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po serii grupowych singli pora na wspólny! "Gdy zapada zmrok" wyprodukował Chris Carson, a video zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Dotychczasowe 7 finałowych utworów akcji Młode Wilki dawało luźny pokaz stylu, w tym roku z uwagi na sytuację na świecie singiel Wilków ma dużo mocniejszy i bardziej osobisty wydźwięk...

video
dodano: 2021-03-24 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pół składu, 6 głów - salut! Pierwszy połówkowy singiel w ramach Młodych Wilków 8 już dostępny - "6 głów" to soczysty banger na bicie Magiery, w którym usłyszycie Bersona, Hodaka, Floral Bugsa, rip scotty'ego, Szymiego Szymsa i Janusza Walczuka. Druga połówka zaatakuje już w piątek!

dodano: 2021-03-23 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tym razem nie w ramach Młodych Wilków, a na swój solowy dorobek. Berson zapowiada, że jego nadchodzący singiel ukaże się na przełomie miesiąca, a jego gościem będzie inny Młody Wilk, Hodak.

Tagi:
video
dodano: 2021-03-18 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego Janusz Walczuk, Szymi Szyms i Hodak postanowili pójść w trójkowym numerze w tak zaskakującą stronę? I jaki dokładnie był jego koncept? Zapraszamy za kulisy "Pierwszego razu" nagranego na bicie St. Elmo! 

Równocześnie informujemy, że wraz z odsłonięciem drabinki odsłoniliśmy też... specjalny pakiet "płyta + koszulka z drabinką tegorocznej edycji" oraz samą koszulkę MW8! Możecie zamówić ją na UrbanCity.pl - w pakiecie z albumem, lub samą.

Strony