Alberto

Alberto

dodano: 2021-02-19 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Miszel, jak i reprezentanci GM2L, jako jedni z pierwszych implementowali drillowe brzmienia na polskim podwórku, jednak ich ruchy nie były w żaden sposób powiązane. Wczoraj raperzy opublikowali wspólne zdjęcia ze studia, co znaczy, że szykują dla nas jakiś wspólny kawałek.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-21 17:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Niedawno do sieci wyciekł screen rozmowy słuchacz z Alberto, w której raper obraził ekipę SBM. Członek GM2L postanowił załatwić sprawę w najlepszy możliwy sposób, więc spotkał się wczoraj z Solarem, by to wyjaśnić. Panowie szybko doszli do porozumienia.

Tagi:
dodano: 2021-01-09 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Raper, który wdarł się na naszą scenę za sprawą sensacyjnego "Dwutaktu", odpowiedział na parę pytań fanów w nowym instagramowym Q&A. Wśród tematów znalazła sie domniemana walka na Fame MMA oraz muzyczne plany rapera na najbliższe miesiące. Oprócz tego członek GM2L wspomniał o swoich muzycznych początkach.

Tagi:
video
dodano: 2020-11-24 15:31 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Autor sensacyjnego "Dwutaktu" i podopieczny Malika Montany publikuje swój drugi singiel pod aktualną ksywką. "Czarny charakter" promuje film Konrada Niewolskiego, "Asymetria". Numer, tak jak pierwszy numer raper, utrzymany jest w drillowych klimatach i za jego produkcję odpowiada OLEK.

Tagi:
dodano: 2020-11-04 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Alberto wjechał ze swoim singlem "Dwutakt", jak z buta, robiąc przy tym niemały szum oraz zgarniając propsy od wielu reprezentantów sceny. Członek GM2L nie spoczywa jednak na laurach. Z jego Instastory dowiedzieliśmy się, że już niedługo otrzymamy od niego kolejny singiel. Ponadto raper zdradził czy jest szansa na jego udział w Fame MMA oraz co myśli m.in. o Szpaku, Białasie czy Quebo.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-07 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Na kanale #GM2L pojawił się numer "Dwutakt" rapera Alberto. Produkcją kawałka utrzymaną w drillowym klimacie zajął sie OLEK wraz z Saint Cardona.