Śliwa

Śliwa

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2018-12-06 19:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wiele muzycznych redakcji wraz z końcem listopada rozpoczyna podsumowania mijających 12 miesięcy - a przecież to absurd, bo grudzień owocuje zawsze w prawdziwą lawinę premier, a materiały bijące się o tytuł najlepszych w danym roku często otrzymywaliśmy na ostatniej prostej... W tym roku znów jest gorąco a grudzień zapowiada się na prawdziwy wyścig zbrojeń - postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym krążkom, które otrzymamy zanim wystrzelą sylwestrowe korki od szampana... Kolejność wg daty wydania.

kategorie:
dodano: 2018-12-06 18:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wiele muzycznych redakcji wraz z końcem listopada rozpoczyna podsumowania mijających 12 miesięcy - a przecież to absurd, bo grudzień owocuje zawsze w prawdziwą lawinę premier, a materiały bijące się o tytuł najlepszych w danym roku często otrzymywaliśmy na ostatniej prostej... W tym roku znów jest gorąco a grudzień zapowiada się na prawdziwy wyścig zbrojeń - postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszych krążkom, które otrzymamy zanim wystrzelą sylwestrowe korki od szampana... Kolejność wg daty wydania.

***

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-03 18:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dedis - Dogrywka feat. Śliwa, Rakkaman prod. Tune Seeker

Kolejny klip z nadchodzącej płyty Dedisa „Marzenia z podwórka”. Gościnnie Śliwa i Rakkaman.

video
dodano: 2018-11-27 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Trwa w najlepsze zimowa lawina wydawnicza w polskim rapie, a z nią lawina teledysków. Tę pierwszą śledzić możecie w naszym dziale Premiery Płyt, by nie pogubić się w piętrzących się albumach. Za tą drugą staramy się nadążyć i przedstawić w przejrzysty sposób w dziale Video...

video
dodano: 2018-11-26 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po dłuższej przerwie Śliwa rozpoczyna promocję albumu "Zmiany w sąsiedztwie", który finalnie nie ukaże się już nakładem RPS Enterteyment. Na początku roku SLW skupił na sobie wiele oczu poprzez beef z Białasem i Tombem, potem jednak zrobił sobie kilkumiesięczną przerwę - do czasu, bo w ostatnich tygodniach uczestnik 1 edycji Młodych Wilków zaczął serwować klipy zrealizowane z ekipą 9 Liter Filmy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-12 23:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Śliwa "Taksówkarz" Prod. Morph (OFFICIAL VIDEO)

Po dłuższej przerwie Śliwa rozpoczyna promocję albumu "Zmiany w sąsiedztwie". Na kanale Śliwa TV pojawił się numer „Taksówkarz”, który wyprodukował Morph. Za klip odpowiedzialna jest ekipa 9liter Filmy

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-29 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Niedawny beef rozgrzał całą scenę, a kolejne dni potrafiły całkowicie zaskoczyć biegiem wydarzeń - rozwój sytuacji obserwował także Tede, jeden z najbardziej doświadczonych beefowo zawodników w polskiej rapgrze. Co ma do powiedzenia na ten temat?

video
dodano: 2018-03-23 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Śliwa wjeżdża z kolejnym klipem! "No Time For Bullshit" zostało nagrane w rodzinnym mieście rapera, czyli w Poznaniu. Zobaczcie, co tym razem zaserwował słuchaczom reprezentant Aspiratio Crew. 

video
dodano: 2018-03-14 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po blisko 2-letniej ciszy Tomb wychodzi z cienia, a my wykorzystujemy ten fakt, by zadać mu serię niewygodnych pytań i wyjaśnić wszystkie kontrowersyjne tematy, których przez ostatnie kilkanaście miesięcy nazbierało się sporo. Wczoraj otrzymaliście część pierwszą, pora na drugą połowę!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-01 21:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

Po kilku dniach przerwy wracamy na beefowe pole - Białas odpowiada Śliwie po raz drugi!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-24 18:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Kolejny dzień, kolejne dissy - TomB odpowiada Bedoesowi i Śliwie! 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze
dodano: 2018-02-24 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Trzeba przyznać, że to, co działo się na polskiej scenie w ostatnich 2 tygodniach nadawałoby się na scenariusz serialu, którego nie powstydziliby się Agata Christie oraz autorzy komiksów o Avengers. Zwroty akcji, rotacja na froncie i starcia na tylu liniach, że ciężko ustawić strony konfliktu. Równocześnie odcięcie się od Internetu na 2 dni mogło sprawić całkowite pogubienie się w tym kto z kim się dissuje i po czyjej stronie jest piłeczka. Po (wg naszych obliczeń) 13 odcinkach postanowiliśmy więc zebrać Wam to wszystko do kupy...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-23 20:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 31)

Już myśleliśmy, że piątek okaże się dniem bez żadnego dissu - jednak nic z tego, rzutem na taśmę Śliwa serwuje diss na Białasa!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-22 15:26 przez: Kontakt (komentarze: 7)

Po wczorajszej odpowiedzi Białasa w rozbudzonym po ponad 2 latach starciu czeka nas chyba jeszcze jeden strzał - Beezy zapowiedział bowiem "Następna odpowiedź z mojej strony za 3 lata!", tak więc drugi diss Śliwy na Białasa powinien zamknąć tę gałąź trwającego beefu, który powoli zaczyna przypominać hydrę.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-21 22:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Kolejna gałąź trwającego beefu również nie zwalnia tempa - Śliwa odpowiada na wczorajszy diss Tomba, wywołany wersami z "Ready To Die".

Tagi:

Strony