Śliwa

Śliwa

kategorie:
dodano: 2019-08-18 02:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeśli jesteś prawdziwym fanem mojej twórczości, musisz mieć na swojej półce „Surprisetrack vol. 1”" – zachęca Śliwa.

Album jest limitowany do 1000 sztuk. Według zapewnień nigdy nie będzie jego wznowienia.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-24 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W grudniu ukazała się najnowsza płyta Śliwy, wydana już poza RPS Enterteyment. W ubiegłym roku Peja argumentując zakończenie tej współpracy pisał: "Głównym powodem był przede wszystkim brak komunikacji na lini wydawca-artysta. Wielokrotnie przekładaliśmy termin zatowarowania w sieciach Empik, Media i Saturn głównie z uwagi na brak dostarczonego przez artystę ukończonego materiału – a moje tłumaczenia się dystrybutorowi w osobie My Music były już po prostu groteskowe (...) Prywatnie bardzo lubię Patryka i dla dobra tej znajomości nie powinniśmy po prostu dłużej razem pracować"

Teraz Śliwa przyznał rację odkrywcy swojego talentu.

Tagi:
dodano: 2019-01-01 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Grudzień był naprawdę gorący jeśli chodzi o premiery w polskim rapie - zaatakowały legendy, nowe twarze, jak i najgorętsze postacie na scenie. Mieliśmy głośne debiuty i intrygujące powroty... A kto wg Was wypadł najlepiej?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-27 23:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

ZBUKU ft. Śliwa, TPS - Bardziej Stara Szkoła

ZBUKU łączy siły ze Śliwą i TPS-em w utworze „Bardziej stara szkoła”. Jest to kolejny singiel z płyty „Konsekwentnie” reprezentanta Step Records. Za produkcją kawałka stoi DNA, a osiedlowy klip to dzieło Matyjak Studio.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2018-12-06 19:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wiele muzycznych redakcji wraz z końcem listopada rozpoczyna podsumowania mijających 12 miesięcy - a przecież to absurd, bo grudzień owocuje zawsze w prawdziwą lawinę premier, a materiały bijące się o tytuł najlepszych w danym roku często otrzymywaliśmy na ostatniej prostej... W tym roku znów jest gorąco a grudzień zapowiada się na prawdziwy wyścig zbrojeń - postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym krążkom, które otrzymamy zanim wystrzelą sylwestrowe korki od szampana... Kolejność wg daty wydania.

kategorie:
dodano: 2018-12-06 18:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wiele muzycznych redakcji wraz z końcem listopada rozpoczyna podsumowania mijających 12 miesięcy - a przecież to absurd, bo grudzień owocuje zawsze w prawdziwą lawinę premier, a materiały bijące się o tytuł najlepszych w danym roku często otrzymywaliśmy na ostatniej prostej... W tym roku znów jest gorąco a grudzień zapowiada się na prawdziwy wyścig zbrojeń - postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszych krążkom, które otrzymamy zanim wystrzelą sylwestrowe korki od szampana... Kolejność wg daty wydania.

***

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-03 18:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dedis - Dogrywka feat. Śliwa, Rakkaman prod. Tune Seeker

Kolejny klip z nadchodzącej płyty Dedisa „Marzenia z podwórka”. Gościnnie Śliwa i Rakkaman.

video
dodano: 2018-11-27 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Trwa w najlepsze zimowa lawina wydawnicza w polskim rapie, a z nią lawina teledysków. Tę pierwszą śledzić możecie w naszym dziale Premiery Płyt, by nie pogubić się w piętrzących się albumach. Za tą drugą staramy się nadążyć i przedstawić w przejrzysty sposób w dziale Video...

video
dodano: 2018-11-26 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po dłuższej przerwie Śliwa rozpoczyna promocję albumu "Zmiany w sąsiedztwie", który finalnie nie ukaże się już nakładem RPS Enterteyment. Na początku roku SLW skupił na sobie wiele oczu poprzez beef z Białasem i Tombem, potem jednak zrobił sobie kilkumiesięczną przerwę - do czasu, bo w ostatnich tygodniach uczestnik 1 edycji Młodych Wilków zaczął serwować klipy zrealizowane z ekipą 9 Liter Filmy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-12 23:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Śliwa "Taksówkarz" Prod. Morph (OFFICIAL VIDEO)

Po dłuższej przerwie Śliwa rozpoczyna promocję albumu "Zmiany w sąsiedztwie". Na kanale Śliwa TV pojawił się numer „Taksówkarz”, który wyprodukował Morph. Za klip odpowiedzialna jest ekipa 9liter Filmy

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-29 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Niedawny beef rozgrzał całą scenę, a kolejne dni potrafiły całkowicie zaskoczyć biegiem wydarzeń - rozwój sytuacji obserwował także Tede, jeden z najbardziej doświadczonych beefowo zawodników w polskiej rapgrze. Co ma do powiedzenia na ten temat?

video
dodano: 2018-03-23 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Śliwa wjeżdża z kolejnym klipem! "No Time For Bullshit" zostało nagrane w rodzinnym mieście rapera, czyli w Poznaniu. Zobaczcie, co tym razem zaserwował słuchaczom reprezentant Aspiratio Crew. 

video
dodano: 2018-03-14 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po blisko 2-letniej ciszy Tomb wychodzi z cienia, a my wykorzystujemy ten fakt, by zadać mu serię niewygodnych pytań i wyjaśnić wszystkie kontrowersyjne tematy, których przez ostatnie kilkanaście miesięcy nazbierało się sporo. Wczoraj otrzymaliście część pierwszą, pora na drugą połowę!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-01 21:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

Po kilku dniach przerwy wracamy na beefowe pole - Białas odpowiada Śliwie po raz drugi!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-24 18:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Kolejny dzień, kolejne dissy - TomB odpowiada Bedoesowi i Śliwie! 

Tagi:

Strony