RTN

RTN

dodano: 2018-08-28 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Wakacje trwają w najlepsze, więc aby umilić wszystkim czas oczekiwania na album Projekt: WEST "Wolumin Drugi", poznański skład postanowił wypuścić specjalne letnie collabo, które powstało jakiś czas temu na linii P-ń 2 L.A. Jest nim g-funkowy remix kawałka "West Coast State Of Mind", który przed kilkoma laty nagrał reprezentant South Central Los Angeles i rezydent Pueblos Housing Projects (znanymi też jako Low Bottomz) - Parlay Starr.

dodano: 2018-05-25 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Każdemu kto ogarnia mocno polską g-funkową scenę ksywka RTN z pewnością nie jest już opcja. Młody producent z Lublina ma już na koncie niejedno udany bit i collabo osadzone w kalifornijskich klimatach i właśnie szykuje się do premiery swojego debiutanckiego albumu, który ma zostać wydany latem, a my właśnie otrzymaliśmy pierwszy singiel z nadchodzącego materiału.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-06-29 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Przed nami kolejna kooperacja na linii Polska-Kalifornia, owocem której jest nowy singiel mającego na swoim koncie współpracę m.in. z Dr. Dre, Mariah Carey, Xzibitem czy Nate Doggiem, Shade Sheista oraz lubelskiego producenta Rutrana (RTNProductionz), którego bity pojawiły się m.in. na ostatniej płycie kalifornijskiej ekipy Lords Of Lyrics (L.O.L.). 

dodano: 2015-02-18 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Lords Of Lyrics to ekipa, którą powinien kojarzyć każdy szanujący się g-funkowiec. Znani najbardziej z mega hitu "Summer Breeze", który pojawił się na wydanym w 1996 roku krążku "Heaven Or Hell" i wciąż jest jednym z największych wakacyjnych szlagierów lat 90-tych od dawna przygotowywali swój comeback-album. Po dwóch wydanych singlach - "Do It Fluid" i "Raps Like These", duet JP/Koop zapowiedział że płyta "Loyalty or Royalty" ukaże się już w najbliższy piątek!

kategorie:
dodano: 2015-02-17 22:43 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)
01. Loyalty Or Royalty
02. Raps Like These
03. West Coast 4 Life
04. Sip N Sunday
05. Real Talk [Interlude]
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-04 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

"Leniwe Popołudnie" to kolejny singiel promujący najnowszy, g-funkowy projekt reprezentanta Beat Squadu - Czarnego. Gościnnie w utworze pojawili się Def217 oraz Marta Krzywda a produkcję, czerpiącą pełnymi garściami z klasycznego "Somethin' 4 Tha Mood" DJ Quika, dostarczył jak zwykle niezawodny w tych klimatach Rutran. Sprawdźcie to!