Dj Soina

Dj Soina

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-10 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Uznany producent mający na koncie albumy z Paluchem czy Słoniem oraz poznański DJ działający na scenie od ponad 20 lat ogłosili dzisiaj, że w tym roku ukaże się ich wspólna płyta producencka. Przy okazji poznaliśmy wydawcę tego krążka.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-27 23:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DJ Soina x Jongmen - Intro | Oddech (prod. Ceha | Killyrgod)

„Kręci Mnie Vinyl 3” to mix kawałków raperów z całej Polski, pozycja obowiązkowa dla fanów Polskiego rapu. Na KMV3 udzielili się między innymi donGURALesko, WacToja , Słoń, Białas, Paluch, Jongmen, Borixon, Qlop, Kaczor, RY23, Rafi, Maskot, Diox, Reto i wielu innych.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-14 11:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Kręci Mnie Vinyl 3” to mix kawałków raperów z całej Polski, pozycja obowiązkowa dla fanów polskiego rapu. Na KMV3 swoje zwrotki nagrali Paluch, donGURALesko, Wac Toja, Słoń, Białas, Qlop, Borixon, Diox, Zbuku, RY23, Rafi, Kaczor oraz wielu innych.

video
dodano: 2018-04-09 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

"KMV3" zapowiada trzecią część mixtape'ów "Kręci Mnie Vinyl" autorstwa DJa Soiny. Tym razem gościnnie udzielili się donGURALesko, Białas, Kaczor oraz Young Veteran$! Premiera krążka planowa jest na październik 2018

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Video
dodano: 2016-10-19 15:49 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Drugi vlog z trasy "061 Tour" zabiera nas za kulisy próby, którą przeprowadzają DGE, Sheller, Kaczor, Qlop oraz DJ Soina. Tym samym fani mogą dowiedzieć się, jakie kawałki będzie można usłyszeć na najbliższych koncertach.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-06-28 08:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

MGNT x SZPADYZOR.REC prezentują zapowiedź KRĘCI SIĘ VINYL GOŚCINNIE. Nowy limitowany mixtape DJ Soiny, a zarazem przekrój najciekawszych kooperacji przesyconych popisami gospodarza na adapterach na przestrzeni jego kariery, który światło dzienne ujrzy już 1 lipca. 

Na krążku usłyszycie weteranów polskiej sceny takich jak : DonGURALesko, Ero, Słoń, Shellerini, Qlop, Kajman, RY 23, Bezczel, Kaczor, PIH, Rafi, Ede, Kacper HTA, Cira, V.E.T.O. jak i świeżych graczy m.i.n Monument, Loker, Jopel, Kadaf, CBR, Joter, Opał, Fabster, Arach czy też Jeune Ras. 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-04-08 16:54 przez: djsoinabooking (komentarze: 0)

Siemanko! To już druga odsłona imprezy Black/Beats - wyjątkowo czarnego wydarzenia, na które zapraszamy topowe postaci polskiej sceny rapowego djingu.

kategorie:
dodano: 2015-04-08 15:55 przez: djsoinabooking (komentarze: 0)

Koncert promujący najnowszy materiał poznańskiego rapera KACZORA "Most na rzece odkupienia"

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-03-21 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zgodnie z zapowiedziami pojawił się kolejny mixtape od Dj Soiny - tym razem utrzymany w cieplejszych, bardziej imprezowych klimatach. Produkcja "Spring Break Mixtape" jest nawiązaniem do amerykańskiej przerwy wakacyjnej odbywającej się w marcu. Mocny vibe, tłuste głębokie bassy w wydaniu nowoczesnego hip-hopowego brzmienia i twerkowe uderzenie od Soiny rozgrzeją wiosenną atmosferę i rozpalą niejeden parkiet w nadchodzących miesiącach. Zarówno "71 Warm up" jak i "Spring Break" pojawią się w wydaniu kolekcjonerskim.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-03-12 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Prezentujemy oficjalny mix Dj'a Soiny upamiętniający otwarcie największego halowego wydarzenia - Wrocław Hip Hop Festiwalu 2015. Materiał jest utrzymany w konwencji mixtape'ów nagrywanych na żywo, na których wychował się autor kompilacji. Mix został urozmaicony w studio o dodatkowe efekty i scratche.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-02-19 22:53 przez: djsoinabooking (komentarze: 0)
Dj Soina - Video Mix /KoKo Club / Gołdap / 06.03.15

Zapraszamy już 06 Marca po raz kolejny odwiedzi nasz klub reprezentant Poznania DJ SOINA który zaprezentuje swój AUDIO-WIZUALNY show miksując najlepsze bangery i najwyszej jakości klipy !

Official DJ: Beats by Dr.Dre x Triple Impact x WSRH x Demonologia 2 x Szpadyzor Records x Empire Music Studio.

Digital Video Jokey) innowacyjne połączenie DJ'a z VJ'em. Osoba zajmująca się jednoczesnym miksowaniem muzyki, jak i obrazu tworząc „na żywo” unikatowe Audio­Wizualne Show będące ucztą zarówno dla oczu jak i uszu.

video
dodano: 2014-04-25 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ogniwo x Yankee Doo Doo - Póki my żyjemy feat. Rafi , DJ Soina , prod. Ceha [HIP-HOP HAUZ]

Prezentujemy trzeci klip promujący nadchodzącą płytę "HIP-HOP HAUZ" duetu Ogniwo x Yankee Doo Doo. W numerze pt. "Póki My Żyjemy" gościnnie nawija Rafi. Video zostało zrealizowane w Poznaniu na Placu Wolności.

video
dodano: 2013-12-04 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kręci Mnie Vinyl 2" to najnowszy, obsadzony przeróżnymi gośćmi mixtape DJ-a Soiny. W piątym klipie możemy usłyszeć kielecko-poznańskie collabo w osobach Kajmana, Kroolika Underwooda oraz Ramzesa. Poniżej video oraz tracklista materiału.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-10-18 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 53)

Słoń i Mikser to idealny duet do robienia tego co sami nazywają "chorym hip hopem", "horror rapem" albo "masażem środkowego ucha małym młotkiem do wybijania szyb w autobusach". Mikser ma nie tylko skłonność, ale też wielki talent do tworzenia podkładów, których przewodnim motywem jest niepokój, groza i strach. Słoń z kolei to gość, który ma niewątpliwy dar do pisania takiego rapu - zarówno w skali pojedynczych linijek jak i obszernych konceptów na kawałki. Pierwsza "Demonologia" to album, który potrafił zaintrygować i zdziwić, kiedy ogrom polskiego rapu wywołuje co najwyżej obojętność. Materiał sprawił, że duet szybko stał się pierwszoplanową gwiazdą, a liczba fanów i słuchaczy wzrosła tak, że... musiała wzrosnąć też liczba hejterów.

Wydaje mi się, że część słuchaczy, która nie była w stanie zaakceptować tekstów tarzających się w wydzielinach i plastycznie opisujących najbardziej drastyczne historie jakich nigdy byście nie wymyślili, musiała sobie w prosty sposób wytłumaczyć fakt, że płyta odniosła sukces. Prostym wytłumaczeniem jest rzucenie debilnego hasła "to rap dla gimbów". Kiedy słucham trzeciej części "WCM" i uwzględni w tym wszystkim postać Słonia, jego osobowość, zarzut wydaje się być kuriozalny. Czy do końca? Faktycznie rzeczy pokroju "picia ropy z pryszczy" i wersy w stylu "zamrożę kawałek gówna, żeby potem Cię nim dźgnąć" bardzo kojarzą się ze wczesnorozwojowym poczuciem humoru, ale przecież to tylko jedna strona medalu. To nie przypadek, że "DII" zadebiutowało na drugim miejscu OLiSu, a fanów jest coraz więcej, nie tylko wśród osób słuchających na codzień hip hopu.

Strony