Dj Soina

Dj Soina

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-21 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Chris Carson i DJ Soina przygotowują aktualnie swój wspólny krążek "Olimp", który ukaże się nakładem Warner Music Poland. Wczoraj duet opublikował imponującą listę gości na której znajdziemy takie ksywki jak Tede, Młody Dron czy Tau.

video
dodano: 2021-04-15 15:16 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Na pierwszy singiel ze wspólnego albumu Chris Carson i DJ Soina przygotowali prawdziwe combo - w numerze "Puca" mamy okazję usłyszeć razem Palucha, Young Igiego i Koldiego.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-10 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Uznany producent mający na koncie albumy z Paluchem czy Słoniem oraz poznański DJ działający na scenie od ponad 20 lat ogłosili dzisiaj, że w tym roku ukaże się ich wspólna płyta producencka. Przy okazji poznaliśmy wydawcę tego krążka.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-27 23:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DJ Soina x Jongmen - Intro | Oddech (prod. Ceha | Killyrgod)

„Kręci Mnie Vinyl 3” to mix kawałków raperów z całej Polski, pozycja obowiązkowa dla fanów Polskiego rapu. Na KMV3 udzielili się między innymi donGURALesko, WacToja , Słoń, Białas, Paluch, Jongmen, Borixon, Qlop, Kaczor, RY23, Rafi, Maskot, Diox, Reto i wielu innych.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-14 11:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Kręci Mnie Vinyl 3” to mix kawałków raperów z całej Polski, pozycja obowiązkowa dla fanów polskiego rapu. Na KMV3 swoje zwrotki nagrali Paluch, donGURALesko, Wac Toja, Słoń, Białas, Qlop, Borixon, Diox, Zbuku, RY23, Rafi, Kaczor oraz wielu innych.

video
dodano: 2018-04-09 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

"KMV3" zapowiada trzecią część mixtape'ów "Kręci Mnie Vinyl" autorstwa DJa Soiny. Tym razem gościnnie udzielili się donGURALesko, Białas, Kaczor oraz Young Veteran$! Premiera krążka planowa jest na październik 2018

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Video
dodano: 2016-10-19 15:49 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Drugi vlog z trasy "061 Tour" zabiera nas za kulisy próby, którą przeprowadzają DGE, Sheller, Kaczor, Qlop oraz DJ Soina. Tym samym fani mogą dowiedzieć się, jakie kawałki będzie można usłyszeć na najbliższych koncertach.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-06-28 08:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

MGNT x SZPADYZOR.REC prezentują zapowiedź KRĘCI SIĘ VINYL GOŚCINNIE. Nowy limitowany mixtape DJ Soiny, a zarazem przekrój najciekawszych kooperacji przesyconych popisami gospodarza na adapterach na przestrzeni jego kariery, który światło dzienne ujrzy już 1 lipca. 

Na krążku usłyszycie weteranów polskiej sceny takich jak : DonGURALesko, Ero, Słoń, Shellerini, Qlop, Kajman, RY 23, Bezczel, Kaczor, PIH, Rafi, Ede, Kacper HTA, Cira, V.E.T.O. jak i świeżych graczy m.i.n Monument, Loker, Jopel, Kadaf, CBR, Joter, Opał, Fabster, Arach czy też Jeune Ras. 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-04-08 16:54 przez: djsoinabooking (komentarze: 0)

Siemanko! To już druga odsłona imprezy Black/Beats - wyjątkowo czarnego wydarzenia, na które zapraszamy topowe postaci polskiej sceny rapowego djingu.

kategorie:
dodano: 2015-04-08 15:55 przez: djsoinabooking (komentarze: 0)

Koncert promujący najnowszy materiał poznańskiego rapera KACZORA "Most na rzece odkupienia"

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-03-21 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zgodnie z zapowiedziami pojawił się kolejny mixtape od Dj Soiny - tym razem utrzymany w cieplejszych, bardziej imprezowych klimatach. Produkcja "Spring Break Mixtape" jest nawiązaniem do amerykańskiej przerwy wakacyjnej odbywającej się w marcu. Mocny vibe, tłuste głębokie bassy w wydaniu nowoczesnego hip-hopowego brzmienia i twerkowe uderzenie od Soiny rozgrzeją wiosenną atmosferę i rozpalą niejeden parkiet w nadchodzących miesiącach. Zarówno "71 Warm up" jak i "Spring Break" pojawią się w wydaniu kolekcjonerskim.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-03-12 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Prezentujemy oficjalny mix Dj'a Soiny upamiętniający otwarcie największego halowego wydarzenia - Wrocław Hip Hop Festiwalu 2015. Materiał jest utrzymany w konwencji mixtape'ów nagrywanych na żywo, na których wychował się autor kompilacji. Mix został urozmaicony w studio o dodatkowe efekty i scratche.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-02-19 22:53 przez: djsoinabooking (komentarze: 0)
Dj Soina - Video Mix /KoKo Club / Gołdap / 06.03.15

Zapraszamy już 06 Marca po raz kolejny odwiedzi nasz klub reprezentant Poznania DJ SOINA który zaprezentuje swój AUDIO-WIZUALNY show miksując najlepsze bangery i najwyszej jakości klipy !

Official DJ: Beats by Dr.Dre x Triple Impact x WSRH x Demonologia 2 x Szpadyzor Records x Empire Music Studio.

Digital Video Jokey) innowacyjne połączenie DJ'a z VJ'em. Osoba zajmująca się jednoczesnym miksowaniem muzyki, jak i obrazu tworząc „na żywo” unikatowe Audio­Wizualne Show będące ucztą zarówno dla oczu jak i uszu.

video
dodano: 2014-04-25 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ogniwo x Yankee Doo Doo - Póki my żyjemy feat. Rafi , DJ Soina , prod. Ceha [HIP-HOP HAUZ]

Prezentujemy trzeci klip promujący nadchodzącą płytę "HIP-HOP HAUZ" duetu Ogniwo x Yankee Doo Doo. W numerze pt. "Póki My Żyjemy" gościnnie nawija Rafi. Video zostało zrealizowane w Poznaniu na Placu Wolności.

Strony