Deep

Deep

dodano: 2022-12-06 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 10)

Już 9 grudnia 2022 roku zapraszamy wszystkich na wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie jubileuszowy koncert legendy poznańskiego podziemia – WBU, który odbędzie się w poznańskim klubie u Bazyla. Świętując XX-lecie działalności artystycznej, raper będzie jednocześnie promować swój nowy album „Póki Jestem”, którego dzisiaj ma swoją premierę.

dodano: 2020-07-16 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Krótko po premierze kolejnego krążka Pięć Dwa pt "Tölgy Föld" do naszego cyklu zawitała połówka poznańskiego składu - Deep. Sprawdźcie jakie ciekawostki ma do zdradzenia! Więcej szczegółów albumu znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

dodano: 2019-04-17 19:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Czyste Szumienie" było krążkiem, na który czekało wielu fanów Pięć Dwa - dojrzałym, emocjonalnym, osadzonym w klasycznym brzmieniu. Z Hansem i Deepem spotkaliśmy się przy okazji ich występu w Warszawie, co zaowocowało obszernym i interesującym wywiadem...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-12-13 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wrześniowy powrót Pięć Dwa z "Czystym Szumieniem" spotkał się z szeregiem pozytywnych opinii. Hans i Deep wyruszyli też w trasę, która dobiega właśnie powoli końca...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-02 11:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy album członka 52 Dębiec. Oto co o krążku mówi sam Deep: "Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę."

Tagi:
video
dodano: 2017-08-21 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Deep, reprezentujący w dawnych czasach zespół 52 Dębiec wraz z nowym albumem, który ukaże się nakładem DistrictAREA. Wraz z ogłoszeniem przyjęcia rapera do labelu na YouTube pojawił się teledysk do utworu "C'est la vie" zapowiadający płytę Deepa o tytule "Katarakta".

Tagi:
dodano: 2016-09-06 22:31 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

1 września miała miejsce premiera płyty DXB (Deep X Bobson) - "Synergia". Artyści zapraszają do odsłuchu całego krążka. Preorder został w całości wyprzedany, jednak płyta wciąż jest dostępna do kupienia przez internet. Zgodnie z zapowiedziami DXB już w połowie września tego roku rusza razem z Pięć Dwa w trasę koncertową.

Tagi:
dodano: 2016-08-02 11:51 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Najnowsze dokonanie DXB - "Synergia" - to połączenie starego stylu z eksperymentalnym nowym brzmieniem. Deep i Bobson zaprosili na swój album wielu gości, a są wśród nich m.in. Justyna INA Krówczyńska, Bartosz CHUPA Zawadzki, Skor, Buka, Ry23, Hans Pięć Dwa, oraz DJ Twister. Nad warstwą muzyczną czuwają producenci tacy jak Danexbeatz, Lembo, Schockwaves i $limak.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-10 12:58 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Deep i Bobson promują płytę "Synergia", której premierę wyznaczyli na 1 września 2016 roku. W  "Intrydze" - jak mówią autorzy, "subtelnej jak dym z papierosa opowieści o płci pięknej" - pojawia się również Ramona23, a w "Karma wraca" gościnną zwrotkę dograł Buka. Oba kawałki wyprodukował $limak.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-25 14:04 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"NON profit" to drugi singiel Deepa i Bobsona promujący płytę "Synergia". Premiera wydawnictwa przewidziana jest na 1 września 2016, preorder startuje 1 sierpnia. Produkcją utworu zajął się DanexBeatz.

Tagi:
video
dodano: 2016-05-26 10:38 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy pierwszy teledysk promujący płytę Deep X Bobson "DXB - "Synergia". Premiera płyty 1 września 2016, preorder startuje 1 sierpnia. W utworze gościnnie zaśpiewała Justyna "Ina" Krowczyńska, a muzykę wyprodukował Lembo.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-23 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy najnowszy klip poznańskiego duetu DEEP x BOBSON do utworu "Wznosi się kurz". Utwór, w którym gościnnie pojawił się Chupa, promuje nowe wydawnictwo zatytułowane "Synergia", które ukaże się jesienią.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-05-21 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Przedpremierowo i przedwyborczo - Pięć Dwa udostępnia pierwszy singiel z najnowszej płyty pt. "Retro", która to - jak sama nazwa wskazuje - ma być utrzymana w mocno klasycznym klimacie w sferze muzycznej. A lirycznej? Jak zawsze niebanalnie, co można wywnioskować po pierwszym udostępnionym numerze.

Tagi:
dodano: 2015-04-14 19:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 5)
piec dwa

Kto nie kojarzył takich utworów jak "Konfrontacje" czy "To my Polacy"? Tuż przed nagraniem albumu, z którego pochodziły te utwory, Pięć Dwa opuścił Deep - kiedy zaś wrócił, zespół znów zszedł do podziemia.Od tamtej pory Hans i Deep nagrali trzy albumy, a w przygotowaniu mają kolejny. My jednak rozmawialiśmy z nimi przy okazji premiery reedycji hitowego "P-Ń VI", choć to oczywiście nie jedyny temat, jaki poruszamy. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-29 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Tempo ukazywania się nowych "#Hot16Challenge" już trochę zwolniło, ale nie znaczy to, że przestaliśmy dostawać ciekawe zwrotki. Za mikrofonem stanął dawno nie słyszany Waldemar "Wall-E" Kasta, a poza nim swoje zwrotki rzucili też m.in. Shellerini, Duże Pe, Deep z 52, Bas Tajpan, RY23, CNE, Łozo aka Pitahaya czy Doniu. Check it.

Strony