Deep

Deep

dodano: 2019-04-17 19:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Czyste Szumienie" było krążkiem, na który czekało wielu fanów Pięć Dwa - dojrzałym, emocjonalnym, osadzonym w klasycznym brzmieniu. Z Hansem i Deepem spotkaliśmy się przy okazji ich występu w Warszawie, co zaowocowało obszernym i interesującym wywiadem...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-12-13 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wrześniowy powrót Pięć Dwa z "Czystym Szumieniem" spotkał się z szeregiem pozytywnych opinii. Hans i Deep wyruszyli też w trasę, która dobiega właśnie powoli końca...

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-02 11:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy album członka 52 Dębiec. Oto co o krążku mówi sam Deep: "Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę."

Tagi:
video
dodano: 2017-08-21 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Deep, reprezentujący w dawnych czasach zespół 52 Dębiec wraz z nowym albumem, który ukaże się nakładem DistrictAREA. Wraz z ogłoszeniem przyjęcia rapera do labelu na YouTube pojawił się teledysk do utworu "C'est la vie" zapowiadający płytę Deepa o tytule "Katarakta".

Tagi:
dodano: 2016-09-06 22:31 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

1 września miała miejsce premiera płyty DXB (Deep X Bobson) - "Synergia". Artyści zapraszają do odsłuchu całego krążka. Preorder został w całości wyprzedany, jednak płyta wciąż jest dostępna do kupienia przez internet. Zgodnie z zapowiedziami DXB już w połowie września tego roku rusza razem z Pięć Dwa w trasę koncertową.

Tagi:
dodano: 2016-08-02 11:51 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Najnowsze dokonanie DXB - "Synergia" - to połączenie starego stylu z eksperymentalnym nowym brzmieniem. Deep i Bobson zaprosili na swój album wielu gości, a są wśród nich m.in. Justyna INA Krówczyńska, Bartosz CHUPA Zawadzki, Skor, Buka, Ry23, Hans Pięć Dwa, oraz DJ Twister. Nad warstwą muzyczną czuwają producenci tacy jak Danexbeatz, Lembo, Schockwaves i $limak.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-10 12:58 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Deep i Bobson promują płytę "Synergia", której premierę wyznaczyli na 1 września 2016 roku. W  "Intrydze" - jak mówią autorzy, "subtelnej jak dym z papierosa opowieści o płci pięknej" - pojawia się również Ramona23, a w "Karma wraca" gościnną zwrotkę dograł Buka. Oba kawałki wyprodukował $limak.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-25 14:04 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"NON profit" to drugi singiel Deepa i Bobsona promujący płytę "Synergia". Premiera wydawnictwa przewidziana jest na 1 września 2016, preorder startuje 1 sierpnia. Produkcją utworu zajął się DanexBeatz.

Tagi:
video
dodano: 2016-05-26 10:38 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy pierwszy teledysk promujący płytę Deep X Bobson "DXB - "Synergia". Premiera płyty 1 września 2016, preorder startuje 1 sierpnia. W utworze gościnnie zaśpiewała Justyna "Ina" Krowczyńska, a muzykę wyprodukował Lembo.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-23 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy najnowszy klip poznańskiego duetu DEEP x BOBSON do utworu "Wznosi się kurz". Utwór, w którym gościnnie pojawił się Chupa, promuje nowe wydawnictwo zatytułowane "Synergia", które ukaże się jesienią.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-05-21 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Przedpremierowo i przedwyborczo - Pięć Dwa udostępnia pierwszy singiel z najnowszej płyty pt. "Retro", która to - jak sama nazwa wskazuje - ma być utrzymana w mocno klasycznym klimacie w sferze muzycznej. A lirycznej? Jak zawsze niebanalnie, co można wywnioskować po pierwszym udostępnionym numerze.

Tagi:
dodano: 2015-04-14 19:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 5)
piec dwa

Kto nie kojarzył takich utworów jak "Konfrontacje" czy "To my Polacy"? Tuż przed nagraniem albumu, z którego pochodziły te utwory, Pięć Dwa opuścił Deep - kiedy zaś wrócił, zespół znów zszedł do podziemia.Od tamtej pory Hans i Deep nagrali trzy albumy, a w przygotowaniu mają kolejny. My jednak rozmawialiśmy z nimi przy okazji premiery reedycji hitowego "P-Ń VI", choć to oczywiście nie jedyny temat, jaki poruszamy. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-29 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Tempo ukazywania się nowych "#Hot16Challenge" już trochę zwolniło, ale nie znaczy to, że przestaliśmy dostawać ciekawe zwrotki. Za mikrofonem stanął dawno nie słyszany Waldemar "Wall-E" Kasta, a poza nim swoje zwrotki rzucili też m.in. Shellerini, Duże Pe, Deep z 52, Bas Tajpan, RY23, CNE, Łozo aka Pitahaya czy Doniu. Check it.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-09-20 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 12)

W pozostawaniu najbardziej niezależnym zespołem na hip-hopowym rynku grupa Pięć Dwa jest od lat szalenie konsekwentna. Z dala od branżowych koneksji, featuringów, stale budująca swój w sporej części 'nie-hip-hopowy' fanbase, do tego na przekór wydająca w komercyjnej wytwórni MyMusic – spadkobiercy po niesławnym dla wielu UMC Records. Trzeba przyznać, że droga muzyczna chłopaków przedstawia się barwnie. Było ulicznie, oldschoolowo, bardziej mrocznie (zapomniany nielegal Deepa „We mnie”), trip-hopowo, a nawet reggae’owo i... rockowo (trzeba też wspomnieć o Luxtorpedzie, w której Hans nabiera wokalnego obycia z mocnym gitarowym graniem i która okazuje się dla rapera potężnym zastrzykiem popularności). To wszystko jednak zawsze miało znak jakości 52, który dziś oznacza świadomość, charakter, dojrzałość i muzyczny rozwój, a jego efektem jest właśnie tegoroczna produkcja.

Tagi:
video
dodano: 2014-06-20 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Mroczny i niepokojący teledysk do utworu "Ersatz" to kolejny singiel od Pięć Dwa promujący nowy album grupy zatytułowany "N.E.O." Za realizację wideo odpowiada Paweł Rybarczyk wspomagany przez Leszka Nowaka, scenariusz powstał w głowie Łukasza Korczaka, a w całość poskładał to Tomasz Jarosz, który zrealizował już wcześniej teledyski Hansa i Pięć Dwa do numerów "Zmywam", "SAM", "To Miasto" i "Gniew".

Strony