Śliwa wyjaśnia problem niewysłanych płyt

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-02 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Śliwa przygotowuje się do wydania swojej nowej płyty w Step Records, a w międzyczasie zmaga się z zarzutami o niewysłanie części starych, opłaconych płyt do fanów. Raper postanowił ustosunkować się do zarzutów na swoim facebookowym profilu.

"Niestety zdecydowałem się zamknąć sklep internetowy ponieważ nie byłem w stanie  na bieżąco realizować wszystkich zamówień. Przepraszam Was za ten chaos! Od blisko 10 lat staram się dojść do celu w tej grze i ubolewam, że praktycznie na własne życzenie zgotowałem sobie taki bałagan... Bez Was nie ma mnie i mimo iż znaczna większość płyt została wysłana, wiem że mogą być jeszcze osoby do których nie dotarły paczki. Podpisałem kontrakt ze Step Records, by nie powielać tak głupich błędów i najlepszym dowodem na to będzie premiera nowego albumu 21.05.2021 'Pół Życia Za Mną'" - pisze raper na swoim profilu. - "Pewne pseudo portale 'muzyczne' w chwili największego zamieszania rozdmuchały ten problem na skalę jakiejś totalnej wyjebki, a prawda jest taka, że 95% zamówień zostało zrealizowanych na czas!  Pragnę zamknąć ten temat. Jak widzicie promocja nowego album trwa w najlepsze, w sieci pojawiły się już cztery klipy i track ista. Zdaje sobie sprawę, że to wszystko nie miałoby najmniejszego sensu gdybym zwyczajnie oszukał WAS FANÓW."

Śliwa poprosił również o kontakt te osoby do których płyty nie doszły. Dodał również, że jego stare płyty po zamknięciu jego sklepu są dostępne na preorder.pl.

Co ciekawe do sprawy odniósł się również Filipek, który na swojej facebookowej grupce zaznaczył, że jeśli Śliwa nie rozliczy się z fanami, ten zażąda wycofania swojej zwrotki z "Pół Życia Za Mną".

Yo! Osoby które nie dostały płyt „Szkoła Uczuć”, „Special Box”, „Surprisetrack Vol. 2” zamówionych ze strony...

Opublikowany przez ŚLIWA Piątek, 30 kwietnia 2021

Tagi: 

15Rachel
Z Tombem beef, do Śliwy się pruje. A Filipek wysyła płyty do fanów skoro taki święty
Konon
Ty się naćpałeś czymś? Filipek robi swoje komuś się to nie podoba, komuś tak ale płyty na czas. Te kurwisko śliwka w ze słoika wali w chuja z płytami do tego jest asluchalny. Wyjmijcie chuja z uszu.
Dzielnicowy
Śmiał się z tomba a sam nie był lojalny wobec Ryśka oraz swoich fanów.Peja go wybił, promował, zabierał na koncerty i traktował jak ojciec.a śliwa zrobił co zrobił.w stepie będzie mieć dyscyplinę
Roklq
Peja go wypromował, wyrzucił i zostawił w momencie w którym go potrzebował. Zajebisty ojciec
Dzielnicowy
Roklq wszystko ma swoje granice,śliwa widocznie je przekroczył.dlaczego Rysiek miał nadstawiać ciągle karku za jego kombinacje? Dostał kopa,wychowawczego.Może coś zrozumie albo nie.Jak się chce wydawać legal,to się trza liczyć z terminami etc i brać robotę na poważnie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>