DJ Decks

DJ Decks

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-10-06 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
fot. Jacek Kuropatwa

"Na Legalu było ogromnym sukcesem, a cały kraj usłyszał wtedy na dobre o Peji i Decksie. Na ile premiera tego albumu wywróciła życie Decksa do góry nogami?

video
dodano: 2021-08-24 15:49 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

„Rentgen” to już trzeci utwór promujący EP-kę DJ-a Decksa i Śliwy. Klip został nakręcony iPhonem przez samego Decksa.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-21 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Mixtape 7" przyniósł DJ-owi Decksowi niemały rozgłos, głównie dzięki bardzo szerokiemu gronu gości ze Stanów. W wywiadzie z Danielem Zadrożnym DJ Decks przyznał, że zaczął już pracę nad ósmą odsłoną swojej serii.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-09 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 13)

Peja jakiś czas temu w jednym z komentarzy pod swoim postem na Facebooku stwierdził, że Magiera jest dużo lepszym producentem od DJ-a Decksa, podkreślając, że jego relacja z byłym współpracownikiem nie ma wpływu na tę wypowiedź. Wątek zaczął krążyć w weekend po muzycznych mediach, fanpage'ach i grupkach, przedstawiony jako krytyka Decksa, co rozgrzało dyskusje. Peja oraz Magiera postanowili zamknąć ten temat swoimi dobitnymi wypowiedziami, komentując całą sytuację.

video
dodano: 2021-07-24 20:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

DJ Decks i Śliwa zaprezentowali drugi utwór z nadchodzącej EP-ki pt. "90’s". "Intro" otwiera tracklistę nowego wydawnictwa producenta i rapera z Poznania.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

DJ Decks szykuje się aktualnie do wydania wspólnej EP-ki ze Śliwą. Członek StoproRap zorganizował z tej okazji Q&A, w którym odpowiedział na parę pytań fanów. Producent zdradził, że pracuje już nad "Mixtapem 8" oraz wskazał gościa, którego zaprosi na projekt.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-21 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W trakcie Q&A na swoim Instagramie jeden z fanów zapytał DJ-a Decksa, czy będzie szansa zobaczyć go jeszcze w oktagonie. Odpowiedź producenta wskazuje na to, że nie kwapi się do powrotu do klatki.

Tagi:
video
dodano: 2021-06-11 17:54 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

DJ Decks w końcu ujawnił ksywkę rapera z którym nagrał swoje następne wydawnictwo. Producent połączył siły z poznańskim MC, Śliwą, czego efektem jest EP-ka "90's Kid". Do sieci trafił również pierwszy singiel promujący krążek.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-06-11 17:33 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

DJ Decks i Śliwa prezentują wspólną EP-kę pt. „90’s Kid”. Raper i producent na nowym wydawnictwie zawarli siedem nagrań. Tytuł płyty jest nawiązaniem do lat 90., w których urodził się Śliwa, a DJ Decks zaczynał swoją przygodę z muzyką. Na EP-ce gościnnie pojawili się również Sarius, Kuba Leciej (Gitara), Paweł ”Basolog” Kuźmicz (Bas) oraz Kuba Linowski (Skrzypce).

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-04 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

DJ Decks ma w tym roku wydać EP-kę w konwencji MC/Producent, jednak wciąż nie znamy ksywki rapera, z którym Decks wyda ten materiał. Inaczej sprawa wygląda z gośćmi. Producent ujawnił niedawno 2 ksywki, które pojawią się gościnnie na projekcie.

video
dodano: 2021-01-11 11:14 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pierwszy klip w 2021 roku i siódmy od czasu odświeżenia labelu StoproRap - "Wszystko czego potrzebuję/All I need" od DJ Decksa zadebiutowało na youtubowym kanale wytwórni. Gościnnie w utworze możemy usłyszeć nowojorski skład Onyx oraz warszawski duet Polska Wersja.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-04 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

DJ Decks również zaskoczył fanów informacją na Nowy Rok. Jak się okazuje, producent szykuje wspólną EP-kę z raperem.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-07 19:26 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Wycofaj się/Back out" to piąty klip promujący "Mixtape 7", którego premiera już w najbliższy piątek. Tym razem DJ Decks we wspólnym utworze połączył Karę i Przemka Fergusona, reprezentantów młodego pokolenia z Tha Alkaholiks, amerykańską grupą z Los Angeles.

dodano: 2020-09-29 16:07 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Czwarty klip promujący Mixtape 7 właśnie pojawił się na kanale StoproRap. Locals/Miejscowi to efekt współpracy Dj Decksa z Mr.Capone-E, Majorem SPZ i Kasią Tontor.

Na nieco ponad tydzień przed premierą kolejnego albumu poznańskiego producenta pojawiła się jego następna zapowiedź. Locals/Miejscowi, wpisuje się w klimat całego krążka i również jest kooperacją legend amerykańskiego rapu z polskimi artystami. W tym nagraniu siły połączyli Mr.Capone-E, czyli reprezentant i ikona chicano-rapu, który na swoim koncie ma współpracę z takimi twórcami, jak Snoop Dogg, The Game, czy Migos z Majorem SPZ oraz Kasią Tontor, utalentowaną polską wokalistką sprawnie poruszającą się w klimatach r&b, hip-hop i soul.

kategorie:
dodano: 2020-08-22 13:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Legendy amerykańskiego rapu w kooperacji z polskimi artystami może zwiastować tylko jedno - siódmy już Mixtape DJ Decksa! Na krążku poznańskiego producenta udzielili się raperzy zza oceanu, którzy uczestniczyli w tworzeniu kultury hip-hop i są jej prekursorami. Mowa tu o Luniz, M.O.P., Rass Kass, Onyx, Kool G Rap, The Beatnuts, PMD, Mc Eiht i Tha Alkaholiks. Na płycie pojawiła się także czołówka polskiej sceny, czyli O.S.T.R., Major SPZ, Kasia Tontor, W.S.R.H., JWP, Małach, Rufuz, Polska Wersja, Paluch, Śliwa, Pih, Bonson oraz reprezentanci młodego pokolenia - Przemek Ferguson oraz Gun Kara.

Album był produkowany przez dwa lata i składa się na niego dziesięć mocnych utworów. Każdego z obecnych na trackliście gości, osobiście zaprosił do współpracy DJ Decks. Jak podkreśla producent - z tymi artystami ma koleżeńskie kontakty. Wszystkie klipy promujące płytę nakręciła niezawodna ekipa 9 Liter Filmy, a przez panującą pandemię i odwołane loty do USA w ujęciach kręconych w Stanach Zjednoczonych pomagał Akin Films.

Mastering krążka to zasługa Michała Eproma Baja, a za mix nagrań odpowiedzialni byli Voskovy & Mac Kay dla Dobre Ucho Studio. Oprawę graficzną wydawnictwa Mixtape 7 wykonało Forin Studio.

Preorder przez 14 dni będzie dostępny w limitowanej edycji kolekcjonerskiej, w której skład wejdzie - kolekcjonerski box „BOOMBOX”, certyfikat autentyczności Forin Limited z podpisami autorów, płyta CD - DJ Decks Mixtape 7 - Dziedzictwo/Heritage w wersji 2 CD, płyta winylowa - Singiel Vinyl DJ Decks Siedem, kaseta DJ Decks Mixtape 7 - Dziedzictwo/Heritage, mapa miasta DJ Decks City, koszulki Siema Dariusz, metalowy brelok do kluczy DJ Decks Mixtape 7, zestaw 14 pocztówek 3D Dj Decks City - historia z opisami artystów występujących w projekcie,  zestaw 4 naklejek - Big size - 4 elements of Hip-Hop, 3 x paper toy w postaci wagonów metra DJ Decks City metro, marker DJ Decks City metro.
Wersja standardowa preorderu będzie dostępna do końca trwania sprzedaży i będzie zawierać - 2 CD, autograf oraz stickers pack.

Strony