DJ Decks

DJ Decks

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-22 14:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

DJ Decks zadebiutował wczoraj w formule MMA i oczarował widzów i krytyków, demolując swojego rywala już w 1 rundzie. Zwycięstwo to nie umknęło uwadze Peji.

Tagi:
kategorie: Polska, News
dodano: 2019-12-21 22:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Na dzisiejszej gali FFF MMA zobaczyliśmy dwie postacie ze środowiska rapowego - najpierw do walki wyszedł Rest, który w starciu przegrał, a jako drugi zawalczył DJ Decks.

Tagi:
dodano: 2019-05-14 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kilka dni temu DJ Decks ujawnił, że na jego nadchodzącym "Mixtape Vol.7 (Dziedzictwo)" pojawi się kalifornijski duet Luniz. To kolejny mocny gość po Mr. Capone-E, Ras Kassie i O.S.T.R. - do tego gość wyjątkowo barwny, mający na koncie multiplatynowe nagrania. Pod info wrzuconym przez Decksa pojawiła się lawina propsów od polskich raperów z różnych miast i muzycznych stylistyk - o co chodzi i dlaczego ten featuring to rzeczywiście duże wow?

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-03-01 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

DJ Decks zapowiedział niedawno, że jego "Mixtape vol.7" ukaże się 9.10.2020 - do premiery więc jeszcze dłuższa chwila, ale poznański producent rozpoczął już podgrzewanie atmosfery...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-02 16:01 przez: Kontakt (komentarze: 7)

W przeddzień Śląskiego Rap Festivalu DJ Decks przypomniał na swoich profilach archiwalne zdjęcie z Tede, co wywołało burzę w komentarzach - ostre wpisy pojawiły się także na grupie SLU Gang, na co zareagował Peja...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-03 11:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Raperzy często wykorzystują ostatnio funkcję pytań na Instastory a w efekcie dostajemy sporo ciekawych informacji. Tym razem szybkie Q&A urządził sobie z fanami DJ Decks...

dodano: 2018-12-31 17:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jak co roku końcówka grudnia przynosi wiele podsumowań - pisaliśmy Wam już jak 2018 rok wspominają Paluch czy Peja, teraz w sylwestrowy wieczór mamy kolejną garść wspominek od reprezentantów polskiej sceny...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-01 16:00 przez: Kontakt (komentarze: 6)

W niedawno opublikowanym wywiadzie z Marcinem Misztalskim Peja wspomniał, że po rozejściu z Decksem "padł ofiarą ostracyzmu i część lokalnych artystów odwróciła się od niego". Wywołało to falę komentarzy odnośnie konfliktu i jego kulisów, a teraz całe zamieszanie skomentował Peja, w obszernym wpisie opublikowanym na grupie fanów "SLU Gang".

kategorie:
dodano: 2018-11-25 23:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Mixtape 3654” to 34 utwory, prawie 75 minut muzyki i ponad 70 raperów na jednym wydawnictwie. Najnowsza płyta to nic innego jak zmiksowane cztery mixtape’y złożone w jedną całość. Wymieszane instrumentale i acapelle dają zupełnie inne spojrzenie na znane już nagrania.

– Ta produkcja zamyka pewien okres w mojej działalności, teraz czas na nowe producenckie wyzwania o których dowiecie się niebawem – informuje producent.

Wersja limitowana w nakładzie 3654 sztuk.

Tagi:
video
dodano: 2018-10-01 17:29 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Utwór pochodzi z 6 mixtape'u DJ Decksa, na którym gościnnie udzielił się duet Małach i Rufuz oraz szef Ganji Mafii, Kali. Za klip do "Zmroku" odpowiada ekipa 9Liter.

kategorie:
dodano: 2018-06-16 01:15 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Dj Decks powraca z kolejnym mixtapem. Tym razem przyszedł czas na vol.6, a na nim jak zawsze starannie wyselekcjonowani goście. Na nowym krążku znajdzie się mieszanka starej jak i nowej szkoły rapu. Wśród zaproszonych znajdują się: DonGuralesko, Fokus, Abradab, Solar, Białas, Quebonafide, Sitek, Sztoss, Grammatik czyli Eldo i Jotuze, Onar, Bonson, Kobik, Małach, Rufuz, Kali, Sarius, Oxon, VNM, Eripe, Otsochodzi, Guzior, Kuba Knap, Ero, Paluch, Borixon, Szpaku, Sheller oraz Kaz Bałagane.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-06-04 13:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 11)

Minęło parę dni od premiery mixtape'u DJ Decksa (który wg ogłoszeń zbliża się do Złotej Płyty), a już odbija się on szerokim echem. W numerze, zatytułowanym "Jakoś idzie", Kaz Bałagane dissuje Sentino, zarzucając mu obłudę oraz wylicza jego niepoprawne zachowania. W kawałku możemy usłyszeć także Szpaka i Shelleriniego. 

video
dodano: 2018-05-29 18:33 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

DJ Decks atakuje kolejnym singlem! Tym razem mamy okazję usłyszeć utwór "Nie dla dzieci", w którym udzielili się Paluch i Borixon. Album DJ Decksa ukaże 1 czerwca nakładem La Bomba Studio i dystrybucją My Music.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-28 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

6 część mixtape'owej serii DJ-a Decksa nadciągnie już w przyszłym roku - teraz poznaliśmy częściową tracklistę i intrygujące zestawy gości...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-07 16:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 3)

Peja i Dj Decks przy współpracy z dystrybutorem "My Music" przenoszą swoje katalogii albumów z Fonografiki. Od roku artyści są w konflikcie z byłym wydawcą i przy wsparciu wspmnianego wcześniej dystrybutora postanowili pójść na swoje i wznowić katalog wydawnictw pod szyldami RPS i La Bomba.

Jak wszyscy wiemy, raper i producent, obecnie nie współpracują ze sobą, jednakże w sprawie praw do swojej twórczości, umieli być ponad tym i w tej chwili obaj podpisali preordery dwóch wznawianych krążków. W niedługim czasie na rynek trafi ponownie kultowa już "Reedukacja", która sprzedała się w 50 tys. egzemplarzy oraz album "Fturując" z gościnnym występami u innych artystów. Peja w oświadczeniu podkreśla, że te działania mają na celu pełną kontrolę nad prawami do własnej twórczości oraz apeluje, aby nie kupować krążków, które nadal sprzedaje Fonografika, ponieważ robi to bez zgody twórców.

Tagi:

Strony