Slums Attack powraca - Peja i DJ Decks wydadzą wspólny album!

Coś co jeszcze kilka lat temu mogło wydawać się nierealne, jednak się ziści. Po wielu podpowiedziach i tropach Peja i DJ Decks oficjalnie zapowiedzieli wspólny album!

Peja i Decks podczas wspólnej transmisji na żywo poinformowali oglądających, że już 6.12. premierę będzie miał ich wspólny album pt. "depeche_mood". Preorder miał ruszyć już w środę (12.06), jednak Decks przekonał Peję, żeby wstrzymać się z tym do pierwszego singla. 

Panowie zdradzili, że póki co powstało 9 numerów, a także dograne zostały dwa featy - ksywki artystów póki co pozostają tajemnicą. Wiemy, że na pewno żaden inny artysta nie pojawi się w utworze "Na swoim", którego fragment mogliśmy usłyszeć podczas streama. Oprócz tego Decks puścił kilka beatów i skreczy, które prawdopodobnie znajdą się na "depeche_mood". 

O zgodzie Rycha i Darka wiadomo już od dłuższego czasu, jednak na oficjalny powrót Slums Attack w pełnym składzie czekamy od 2012 roku. To wtedy ukazał się ostatni album Peji wyprodukowany przez DJ Decksa, czyli "CNO2".

Zajawkę tego, jak może brzmieć nadchodzący projekt dostaliśmy przy okazji premiery kawałka "XXXL", który był pierwszym wspólnym numerem Peji i Decksa od wielu lat.

[Ciąg dalszy artykułu poniżej]

Pełny zapis transmisji znajdziecie poniżej. W ponad godzinnym materiale możecie usłyszeć kilka snippetów, a także posłuchać luźnej rozmowy Rycha i Darka na różne tematy, również te związane z nadchodzącym albumem.

Mihal
To było do przewidzenia.
rr
"to było do przewidzenia tak jak hat-trick Paulety"
one
Przynajmniej artykuł nie jest sponsorowany

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>