WdoWA

WdoWA

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-17 22:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pisaliśmy Wam już o powrocie Wdowy, która po dłuższej ciszy wraca z nowym materiałem. Teraz pora na nowy numer i na więcej informacji!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-24 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Od ostatniego wydawnictwa Wdowy minęło już ponad 5 lat - mowa o "Listopad EP", które ukazało się w grudniu 2013. W 2017 roku raperka zdradzała, że ma gotową sporą część nowego albumu i dodawała: "Troszeczkę mamy pod górkę jeżeli chodzi o wydanie tego albumu, bo również mamy pewien zamysł, co miałoby się wokół tego dziać, jakby miało to być wydane i trudno jest znaleźć partnera do takiego przedsięwzięcia w tej chwili, ale myślę, że jesteśmy już na ostatniej prostej".

Teraz wygląda na to, że cisza w końcu zostanie przerwana.

Tagi:
video
kategorie: Pop, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-30 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Honorata Skarbek - Chora ft. Wdowa

Utwór „Chora” znalazł się na albumie Honoraty Skarbek “Sunset”, wydanym w w maju tego roku. W singlu pojawia się gościnnie WdoWA.

– Piosenka jest balladą o uczuciu, po którego stracie, ciężko jest się pozbierać. Obrazek jest metaforą skrajnych emocji, jakie może wzbudzać miłość, co pokazane jest poprzez zestawienie dwóch żywiołów- ognia i wody. Scenariusz do teledysku napisałam sama. Bardzo zależało mi na przedstawieniu miłości, która rozpalała mnie do czerwoności jak ogień, równocześnie odbierając mi powietrze tak jak robi to woda – komentuje piosenkarka.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-01 19:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

W najnowszym odcinku CGM Rap Podcast, prowadzący dokonali podsumowania całego Projektu Tymczasem, w któym wzięło udział 4 artystów: Sokół, Sitek, Pezet i Żabson. Najwięcej czasu poświęcono ostatniemu utworowi promującemu akcję, czyli "Ukryty w mieście krzyk" w interpretacji Żabsona. Najbardziej krytycznie odniosła się WdoWA, która uznała, że raper z Opoczna pozbawił utworu Pezeta duszy.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-04 18:50 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wyjątkowy album nagrany przez artystów Alkopoligamii podczas wczasów twórczych we wsi o wdzięcznej nazwie "Molza". Cieżko wyobrazić sobie lepszy sposób na uczczenie tego jubileuszu niż specjalne wydawnictwo. Na albumie znajdzie się kilkanaście utworów zrealizowanych od początku do końca w wyjątkowych, mazurskich okolicznościach sprzyjających pracy twórczej. Zarówno muzyka jak i teksty powstawały w niecodzienny sposób, na hamaku, nad stawem czy w pokoju domku letniskowego zaaranżowanego tymczasowo na pomieszczenie studyjne.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-07 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Przy okazji podsumowania tego, co działo się na naszej scenie w lipcu WdoWA opowiedziała Yurkosky'emu o swoich wrażeniach z beefu Bedoesa z Filipkiem.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-07-07 03:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

WdoWA publikuje nowy utwór i video pt. „To by było coś“. „Piosenka poświęcona jest wszystkiemu co dziś modne - kult ciała, kult sexu, kult posiadania i kult tzw. wygrywania życia. To jest nudne, nieprawdziwe, to nie robi na mnie wrażenia – nie urzeka mnie i właśnie dlatego powstał ten numer“ – mówi WdoWa. Za wartstwę muzyczną utworu odpowiada DJ Spox. Artystka przygotowuje się właśnie do wydania trzeciego długogrającego albumu.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-19 22:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"brejnFAK" to trzeci video-singiel z piątego oficjalnego wydawnictwa VNMa pt. "HALFLAJF". Tym razem obok V'a słyszymy rzadko udzielającą się gościnnie WdoWę, a całość zobrazowała ekipa Sky Piastowskie.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-06 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Warszawska raperka WdoWA szykuje nowy album, który ukaże się jesienią. Aby osłodzić czas oczekiwania prezentuje fanom remix singla wokalistki Justyny Kuśmierczyk pt. "Włącz-Wyłącz". Do oryginalnego utworu WdoWa dograła swoje zwrotki. Za produkcję utworu odpowiada Justyna Kuśmierczyk oraz Kamil "Zeus" Rutkowski (PierwszyMilion).

dodano: 2015-06-19 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Przeszliśmy przez cały pierwszy hip-hopowy boom, docieramy więc do czasów, gdy hip-hop zniknął z wielkich mediów, ale coraz mocniej wyglądał na podziemnej niwie. Pozorna posucha, kryzys w rapbiznesie i niedobór głośnych legalnych debiutów pokrywa się więc z tym, że w składzie do Młodych Wilków mimo wszystko naprawdę byłoby z kogo wybierać...

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-04 17:00 przez: Anonim (komentarze: 24)

Spore zaskoczenie i masę komentarzy wywołało ubiegłoroczne odejście Wdowy z wytwórni Alkopoligamia.com. Nawet Ten Typ Mes stwierdził w wywiadzie, że "nie do końca wie, o co jej chodziło". Dziś do tematu odniosła się sama raperka, tłumacząc przyczyny...

dodano: 2015-01-01 19:00 przez: Artur Rychlik (komentarze: 21)

Początek stycznia, nowy rok, najlepszy czas na podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Nie brakuje osób wyrażających swoje zdanie i wymieniających najlepsze płyty czy single, co jednak mówią nam liczby? Chociaż nie ma co się nimi nadmiernie sugerować, na wiele poniższych danych warto spojrzeć z przymrużeniem oka, to jednak jedno trzeba podkreślić. Liczb nie oszukamy, a te przynajmniej mnie osobiście zaskoczyły. Zapraszam zatem do sprawdzenia statystycznego podsumowania roku!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-26 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Po ostatnim usunięciu z Youtube'a dotychczasowych płyt mamy zapowiadany muzyczny strzał od Wdowy! Raperka twierdzi, że choć okoliczności powstania piosenki było czystym przypadkiem, to żaden z dotychczas nagranych przez nią samą utwór nie podobał jej się jak ten, do którego klip właśnie pokazała swoim fanom...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-23 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"WdoWA zniknęła z Youtuba. Rest in niepamięć. Artystyczna Tabula Rasa." - napisała raperka na swoim FB i rzeczywiście... z serwisu Youtube zniknęły jej teledyski oraz oficjalne odsłuchy ze wszystkich płyt!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-07 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Domino wywołane przez Solara ruszyło w najlepsze a my zalewani jesteśmy kolejnymi odpowiedziami na "#Hot16Challenge". Kolejne osoby, kolejne nominacje... Grono raperów, którzy podjęli rękawice wygląda coraz okazalej a my mamy dla Was zebrane odpowiedzi, które trafiły już do Sieci. A w nich m.in.: Ten Typ Mes, Buka, WdoWA, TomB, Muflon, Bezczel, Zbuku, Kobra, Vixen, Czeski, Bonez, Gonix czy Kamel... Kto na razie zrobił największe wrażenie?

Strony