Łozo

Łozo

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-12-15 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Po odcinkach z udziałem Peji i VNM'a, tym razem w programie The Next Level pojawia się WdoWA, a obok niej dobrze znany także rapowym słuchaczom Wojtek "Łozo" Łozowski, były członek Afromental i współpracownik Mesa czy VNM'a.

"Kim jest Doktor Serduszko i co ma z nim wspólnego pielęgniarka w skórze arbuza na głowie? Jeżeli szukacie kogoś do władania przepychaczką to lepiej trafić nie mogliście. To tutaj nastąpiła rewolucja sztuki. Czy jesteście na nią gotowi?" - czytamy w opisie.

video
dodano: 2016-06-20 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Szczeciński duet publikuje kolejny obrazek z albumu "CD Player". Na produkcji Doriana prezentują się wokalnie Cywinsky oraz Wozz Lozowski a.k.a. Łozo. Klip zrealizowało Punkt Widzenia Studio.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-11-26 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nadchodzi czwarta solowa płyta członka legendarnego, wrocławskiego składu WN/Drutz oraz Wrooclyn Dodgers - Łozo aka Pitahaya. Jej tytuł nosić będzie nazwę „Między Ziemią a Niebem”.

"Wiesz co jest po środku? Jeśli nie, czekaj na premierę. Mocne tematy bez zbędnych przechwałek, czyli to, w czym Paweł od lat był najlepszy." - mówi nam wydawca, Dwaem. Dzisiaj macie do sprawdzenia promomix aby poczuć namiastkę tego, co Was czeka. 

 

Tracklista: