De Nekst Best

De Nekst Best

kategorie:
dodano: 2024-03-10 00:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Półtora roku pracy zaowocowało najbardziej dopracowaną płytą Żyta w dorobku. "Szafa Gra" to album różnorodny i zaskakujący, z którego bije zajawa i czyste emocje. Suwalskiemu raperowi towarzyszy plejada niezwykle ciekawych gości: Emil Blef, Gverilla, Bober, VBS oraz Tomson. Za całość produkcji muzycznej odpowiada połowa duetu - Surfair. Płyta ukazała się nakładem De Nekst Best.

 

video
dodano: 2023-10-20 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"ATP" to trzeci singiel promujący nadchodzący album duetu Żyt Toster/SurfAir "Szafa Gra". Tym razem artyści wjeżdżają na kort tenisowy i posyłają bombę jak Iga Świątek. Za klip odpowiada Buszman Buszido (Master Vision Production). Łapcie ten mocno panczlajnowy banger i zamawiajcie preorder albumu, który jest już dostępny na stronie labelu De Nekst Best.

dodano: 2021-12-22 20:50 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

Na koniec roku wytwórnia DeNekstBest nie zwalnia tempa. Po udanej grudniowej premierze DeNekstBest Mixtape 2, swoją oficjalną premierę ma tytułowy singiel z płyty „Student”, czyli pierwszego legalnego wydawnictwa nowego artysty, który zasilił szeregi labelu.

dodano: 2021-12-20 17:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Oglądaliście już specjalny międzypokoleniowy podcast z udziałem Vienia, Zeusa i Silesa, teraz pora na drugą część, w której obok VNM'a i FonTama pojawiają się inni reprezentanci trzech pokoleń sceny rapowej - Bilon, W.E.N.A. i Milu!

recenzja
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2021-12-08 21:45 przez: Bartłomiej Woynicz (komentarze: 8)

Trzeba przyznać, że takiego projektu chyba nasza scena jeszcze nie widziała...  63 trzech twórców, w tym 14 producentów, 45 pięciu raperów/-ek / wokalistów i kilku DJ-ów. Na każdym z 14 numerów (7 syntetycznych, a 7 na klasycznym samplingu) odnajdujemy 3 pokolenia nawijaczy/-ek (w każdym z tracków różnica wieku między najstarszym/-szą, a najmłodszym/-szą to minimum 20 lat). Trudno bez ogromu liczb napisać coś o tym unikatowym projekcie, choć reszta akapitów postara się ich ustrzec.

Sprawdźcie nasze wrażenia z przedpremierowego odsłuchu krążka, który już w piątek ma swoją premierę. Jutro za to na naszych łamach wyjątkowy materiał video zarejestrowany z okazji premiery mixtape'u De Nekst Best!

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-01-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

VNM świętuje właśnie piękny jubileusz - 10 lat od legalnego debiutu. W rozmowie z Hirkiem Wroną podsumował cały ten okres, wspomniał po latach "De Nekst Best" oraz opowiedział o wyrazach szacunku, jakie dostaje od reprezentantów nowej szkoły.

video
dodano: 2021-01-21 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

VNM dopiero co wydał "EXIT2020" a równolegle w niedzielę wybiło 10 lat od jego klasycznego legalnego debiutu "De Nekst Best"! Spotykamy się więc z V'em na specjalny wywiad live, a Hirek Wrona porozmawia zarówno o "DNB" jak czasach obecnych. Zadamy też Wasze pytania - bądźcie z nami o 20:30 w kolejnym Magazynie Popkillera Live!

recenzja
dodano: 2020-05-26 15:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 3)
VNM

Postać Venoma doskonale znana jest zarówno polskim słuchaczom rapu, jak fanom komiksów na całym świecie. Podobnie jak rysunkowy pierwowzór, symbiot rozstał się na chwilę z nosicielem, czego byliśmy świadkami przy Czuz Tu Daj Najs. Na Hope For The Best, stary przyjaciel powrócił.

video
dodano: 2016-11-23 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wczoraj obejrzeliście pierwszą część tegorocznej wizyty w nowym mieszkaniu VNM-a i wywiadu połączonego z rywalizacją w Fifę. Dziś pora na drugą połowę i - jak przystało na piłkarskie starcie - drugie 45 minut rozmowy a także kolejne dwa mecze. Na ten moment stan meczowy to 1-1 a ostatnia rywalizacja zakończyła się mocno jednostronnie. Co będzie dalej?

video
dodano: 2016-11-22 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Rozmowa, którą przeprowadziliśmy z VNM'em w jego kawalerce po wydaniu "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" to niezaprzeczalny klasyk. Przez te 4 lata zmieniło się sporo, a my z okazji powołania DeNekstBest oraz wydania "Klaud N9jn" i "DeNekstBest Mixtape" ponownie odwiedziliśmy V'a w mieszkaniu - już nowym i o sporo wyższym standardzie, o czym wiecie z tekstów elbląskiego MC.

Tym razem doszło też do prawdziwej rywalizacji a między VNM i Ematei śmiało wstawić można "VS". Sprawdźcie dlaczego i krótko przed premierą "Halflajf" wpadajcie z nami na kolejną wyczekiwaną odsłonę VNMTV Cribs!

video
dodano: 2016-06-20 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Szczeciński duet publikuje kolejny obrazek z albumu "CD Player". Na produkcji Doriana prezentują się wokalnie Cywinsky oraz Wozz Lozowski a.k.a. Łozo. Klip zrealizowało Punkt Widzenia Studio.

dodano: 2016-06-19 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Debiutanckie LP duetu Cywinski x Dorian swoją premierę miało 17 czerwca. Album wydany nakładem De Nekst Best oferuje neo-soulowy klimat połączony z R'n'B. Gościnnie VNM, Łozo, Bonson oraz Łona.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wydany na początku roku "De Nekst Best Mixtape" zainaugurował działalność labelu VNM'a a teraz raper podzielił się krótką refleksją odnośnie tego, gdzie był 6 lat temu wchodząc do Prosto, a gdzie jest dziś...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-01-11 16:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

De Nekst Best Mixtape to 11 premierowych numerów, na których średnie pokolenie najlepszych raperów i producentów miesza się z młodszym pokoleniem najlepszych raperów i producentów wspólnie interpretując na swój sposób tytuły znanych kawałków raperów najstarszego pokolenia.

Za produkcję odpowiadają Matheo, SoDrumatic, Czarny HIFI, Ment XXL, SherlOck, B.Melo, Chris Carson, Deemz, Lanek, Lenzy i Wezyr, z kolei wokalnie na mixtapie udzielili się VNM (który jako gospodarz projektu pojawia się aż w 8 utworach), Bisz, Sarius, Quebonafide, Flojd, Rado Radosny, Oxon, Kuba Knap, Danny, Kuban, Kartky, W.E.N.A., Ad.M.a, Nerwus, Cywinsky, JNR, Toster, Te-Tris, Gedz, Hades, FonoPe, Ras, Astek, Stochu i Supran, dodatkowo niektóre traki zostały wzbogacone cutami DJa Flipa i DJa Kruga.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-12-20 19:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

VNM wjeżdża na grubo. De Nekst Best Mixtape to wyjątkowy krążek nie tylko ze względu na skład projektu (11 premierowych numerów, na których średnie pokolenie najlepszych raperów i producentów miesza się z młodszym pokoleniem najlepszych raperów i producentów wspólnie interpretując na swój sposób tytuły znanych kawałków raperów najstarszego pokolenia) – jest to również pierwsza pozycja w katalogu nowo powstałego wydawnictwa De Nekst Best (www.denekstbest.com) i oprócz tego, że można ją nabyć jedynie na stronie wydawnictwa to jej ilość jest ograniczona do 5000 sztuk.

Strony