De Nekst Best

De Nekst Best

video
dodano: 2016-11-23 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wczoraj obejrzeliście pierwszą część tegorocznej wizyty w nowym mieszkaniu VNM-a i wywiadu połączonego z rywalizacją w Fifę. Dziś pora na drugą połowę i - jak przystało na piłkarskie starcie - drugie 45 minut rozmowy a także kolejne dwa mecze. Na ten moment stan meczowy to 1-1 a ostatnia rywalizacja zakończyła się mocno jednostronnie. Co będzie dalej?

video
dodano: 2016-11-22 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Rozmowa, którą przeprowadziliśmy z VNM'em w jego kawalerce po wydaniu "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" to niezaprzeczalny klasyk. Przez te 4 lata zmieniło się sporo, a my z okazji powołania DeNekstBest oraz wydania "Klaud N9jn" i "DeNekstBest Mixtape" ponownie odwiedziliśmy V'a w mieszkaniu - już nowym i o sporo wyższym standardzie, o czym wiecie z tekstów elbląskiego MC.

Tym razem doszło też do prawdziwej rywalizacji a między VNM i Ematei śmiało wstawić można "VS". Sprawdźcie dlaczego i krótko przed premierą "Halflajf" wpadajcie z nami na kolejną wyczekiwaną odsłonę VNMTV Cribs!

video
dodano: 2016-06-20 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Szczeciński duet publikuje kolejny obrazek z albumu "CD Player". Na produkcji Doriana prezentują się wokalnie Cywinsky oraz Wozz Lozowski a.k.a. Łozo. Klip zrealizowało Punkt Widzenia Studio.

dodano: 2016-06-19 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Debiutanckie LP duetu Cywinski x Dorian swoją premierę miało 17 czerwca. Album wydany nakładem De Nekst Best oferuje neo-soulowy klimat połączony z R'n'B. Gościnnie VNM, Łozo, Bonson oraz Łona.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wydany na początku roku "De Nekst Best Mixtape" zainaugurował działalność labelu VNM'a a teraz raper podzielił się krótką refleksją odnośnie tego, gdzie był 6 lat temu wchodząc do Prosto, a gdzie jest dziś...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-01-11 16:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

De Nekst Best Mixtape to 11 premierowych numerów, na których średnie pokolenie najlepszych raperów i producentów miesza się z młodszym pokoleniem najlepszych raperów i producentów wspólnie interpretując na swój sposób tytuły znanych kawałków raperów najstarszego pokolenia.

Za produkcję odpowiadają Matheo, SoDrumatic, Czarny HIFI, Ment XXL, SherlOck, B.Melo, Chris Carson, Deemz, Lanek, Lenzy i Wezyr, z kolei wokalnie na mixtapie udzielili się VNM (który jako gospodarz projektu pojawia się aż w 8 utworach), Bisz, Sarius, Quebonafide, Flojd, Rado Radosny, Oxon, Kuba Knap, Danny, Kuban, Kartky, W.E.N.A., Ad.M.a, Nerwus, Cywinsky, JNR, Toster, Te-Tris, Gedz, Hades, FonoPe, Ras, Astek, Stochu i Supran, dodatkowo niektóre traki zostały wzbogacone cutami DJa Flipa i DJa Kruga.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-12-20 19:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

VNM wjeżdża na grubo. De Nekst Best Mixtape to wyjątkowy krążek nie tylko ze względu na skład projektu (11 premierowych numerów, na których średnie pokolenie najlepszych raperów i producentów miesza się z młodszym pokoleniem najlepszych raperów i producentów wspólnie interpretując na swój sposób tytuły znanych kawałków raperów najstarszego pokolenia) – jest to również pierwsza pozycja w katalogu nowo powstałego wydawnictwa De Nekst Best (www.denekstbest.com) i oprócz tego, że można ją nabyć jedynie na stronie wydawnictwa to jej ilość jest ograniczona do 5000 sztuk.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-01-16 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)
"Sprawdź karierę J. Cole'a, moja to jej follow-up" nawija na "De Nekst Best" VNM. I trzeba przyznać, że to naprawdę celne porównanie.

Konsekwentna praca w mało rapowym mieście, wyrwanie się z niego dzięki wytrwałości i charyzmie, wsparcie od jednej z ikon sceny i w końcu wyczekiwany legal. Jak brzmi pierwsze oficjalne wydawnictwo w dorobku VNM'a?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-01-16 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 28)
VNM'owi można było odmówić wielu cech kompletnego rapera, ale nigdy charyzmy. Jeśli nie docenialiście umiejętności to jestem pewien, że jego konsekwencja, upór i determinacja muszą dziś wzbudzać uznanie. Po długiej drodze jaką przeszedł jako podziemny MC, w końcu doczekał się kontraktu z jednym z ważniejszych labelów - Prosto.

"De Nekst Best" za chwilę trafia do sklepów, a wiele wskazuje na to, że powinniście się do nich pofatygować. Czy udało się wyeliminować to co dotąd odstraszało od jego rapu? Czy dobór bitów został przeprowadzony z odpowiednią dbałością? Czy "De Nekst Best" jest debiutem na miarę oczekiwań fanów, którzy zdążyli już wkuć stare numery na pamięć?