Klaud N9jn

Klaud N9jn

video
dodano: 2016-11-23 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wczoraj obejrzeliście pierwszą część tegorocznej wizyty w nowym mieszkaniu VNM-a i wywiadu połączonego z rywalizacją w Fifę. Dziś pora na drugą połowę i - jak przystało na piłkarskie starcie - drugie 45 minut rozmowy a także kolejne dwa mecze. Na ten moment stan meczowy to 1-1 a ostatnia rywalizacja zakończyła się mocno jednostronnie. Co będzie dalej?

video
dodano: 2016-11-22 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Rozmowa, którą przeprowadziliśmy z VNM'em w jego kawalerce po wydaniu "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" to niezaprzeczalny klasyk. Przez te 4 lata zmieniło się sporo, a my z okazji powołania DeNekstBest oraz wydania "Klaud N9jn" i "DeNekstBest Mixtape" ponownie odwiedziliśmy V'a w mieszkaniu - już nowym i o sporo wyższym standardzie, o czym wiecie z tekstów elbląskiego MC.

Tym razem doszło też do prawdziwej rywalizacji a między VNM i Ematei śmiało wstawić można "VS". Sprawdźcie dlaczego i krótko przed premierą "Halflajf" wpadajcie z nami na kolejną wyczekiwaną odsłonę VNMTV Cribs!

video dnia
dodano: 2015-09-03 21:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

W sieci właśnie ukazał się klip do kolejnego numeru VNMa, z ostatniego albumu Klaud N9jn. Po wcześniejszych teledyskach do numeru "Druga" i "REM", w nasze ręce trafia video do numeru "Fan 3".

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-05-26 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Z VNM’em miałem problem. Nie ukrywam, że kiedyś bardzo mocno jarałem się zwrotkami Venoma, szczególnie tymi z "Niuskul Mixtape" czy "Na Szlaku Po Czek", aż do "De Nekst Best". Proces "przekonywania się" do "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" oraz "ProPejn" był zdecydowanie dłuższy. "KLAUD N9JN" ujęło mnie już za pierwszym odsłuchem, z uwagi na nieskazitelny warsztat Tomka, jak i za każdym razem bezbłędnie dobrane podkłady, na których on sam siedzi jak zły. V już nic scenie nie musi udowadniać toteż od reprezentanta Prosto Label otrzymujemy spójny, przemyślany album koncepcyjny, będący niejako potwierdzeniem wysokiej formy i pozycji Tomka na scenie.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-20 17:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już dziś wieczorem w ramach warszawskiego cyklu imprez Bal So Hard premierę swojego najnowszego krążka świętował będzie VNM, a melanż rozkręcą DJ Hubson i Czarny HIFI. Reprezentant Prosto Label podzielił się także z fanami wytłumaczeniem całego konceptu "KLAUD N9JN":

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-04-30 22:37 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Klaud N9jn" to czwarta solowa, a pierwsza koncepcyjna płyta VNM-a - raper wykorzystuje sny jako bazę do opowiedzenia historii swojego życia widzianej oczami mniej lub bardziej bliskich mu osób. Produkcją muzyczną albumu zajęli się m.in. B.Melo, Czarny HIFI, DrySkull, Du:it, Sherlock, SoDrumatic i inni. Gości ujawnimy wkrótce. 

Okładka płyty "Klaud N9jn" to dzieło Bartka Kotera, który namalował obraz widoczny na froncie, oraz Karola Rycio odpowiedzialnego za oprawę graficzną.

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2015-04-29 22:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

VNM atakuje z kolejnym po "Drugiej" singlem z "Klaud N9jn".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-14 11:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Wczoraj zalały nas nowe wieści od VNM'a - najpierw info o czwartym albumie wraz z tytułem i okładką, potem tracklista, preorder i pierwszy teledysk. Jak pisze V, pobił już preorderowy rekord Prosto, postanowił więc uchylić jeszcze rąbka tajemnicy odnośnie nowej płyty...

Tagi:
video dnia
dodano: 2015-04-13 20:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

VNM atakuje nowym krążkiem. Parę godzin temu pisaliśmy Wam o tytule i okładce, teraz dostaliśmy jeszcze pierwszy klip, tracklistę oraz preorder...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-13 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Od "ProPejnu" (recenzja) upłynęło już trochę czasu, a ostatnio dostaliśmy świetne "Linie", nie dziwi więc, że wielu pyta kiedy nowy krążek VNM'a. Dziś dostaliśmy tajemniczą i enigmatyczną zapowiedź, która wydaje się poniekąd odpowiadać na to pytanie...

Tagi: