Halflajf

Halflajf

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-06 13:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W najnowszym singlu "Tresz tok" VNM wspomina, że po przejściu 'na swoje' z ostatnim albumem spadły mu youtube'owe liczby odsłon, jednak poza tym wszystko jest u niego bez zmian. Postanowiliśmy dopytać o ów spadek i o to, czy weszło mu to na ambicję sprawiło, że przy zapowiadanym teraz "Trailblazer EP" pracował ze zdwojoną mocą...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-11 13:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Podobał się piłkarski wywiad VNM vs Ematei zrobiony na chacie V'a? To robimy halflajfową dogrywkę!
Dziś wieczorem 19:00, transmisja na żywo na naszym fanpage'u - nie będzie więc długiego czekania na video.

Tagi:
video dnia
dodano: 2016-11-28 02:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

VNM - Cypher 2.0 feat. Sarius, Otsochodzi, Sztoss (cuty DJ Flip)

"Cypher 2.0" to drugi video-singiel z najnowszej płyty VNMa pt. HALFLAJF. Po wizualnym odtworzeniu oryginalnego Cyphera z 2011 roku z Pezetem, Mesem i Pyskiem na klipie do utworu "Zmiana" VNM wydaje sequel Cyphera, który tym razem zrzesza młodszych reprezentantów polskiej sceny rap na owym street-video, cause shit changes!

Tagi:
video
dodano: 2016-11-23 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wczoraj obejrzeliście pierwszą część tegorocznej wizyty w nowym mieszkaniu VNM-a i wywiadu połączonego z rywalizacją w Fifę. Dziś pora na drugą połowę i - jak przystało na piłkarskie starcie - drugie 45 minut rozmowy a także kolejne dwa mecze. Na ten moment stan meczowy to 1-1 a ostatnia rywalizacja zakończyła się mocno jednostronnie. Co będzie dalej?

dodano: 2016-11-22 19:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Godzinę temu wrzuciliśmy Wam pierwszą połowę wyczekiwanego wywiadu z VNM'em, a teraz V serwuje nam kolejny singiel z "Halflajf". Sprawdźcie "Narcyza"!

Tagi:
video
dodano: 2016-11-22 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Rozmowa, którą przeprowadziliśmy z VNM'em w jego kawalerce po wydaniu "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" to niezaprzeczalny klasyk. Przez te 4 lata zmieniło się sporo, a my z okazji powołania DeNekstBest oraz wydania "Klaud N9jn" i "DeNekstBest Mixtape" ponownie odwiedziliśmy V'a w mieszkaniu - już nowym i o sporo wyższym standardzie, o czym wiecie z tekstów elbląskiego MC.

Tym razem doszło też do prawdziwej rywalizacji a między VNM i Ematei śmiało wstawić można "VS". Sprawdźcie dlaczego i krótko przed premierą "Halflajf" wpadajcie z nami na kolejną wyczekiwaną odsłonę VNMTV Cribs!

dodano: 2016-11-13 22:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"naiVe" to drugi singiel promujący piąte oficjalne wydawnictwo VNMa pt. "HALFLAJF". Gościnnie udzieliła się na nim uznana, jazzowa wokalistka Monika Borzym. Tym razem V idzie bardziej w stronę singli takich jak "Obiecaj mi" - czyli bezkompromisowa szczerość w odniesieniu do siebie i muzyki. Czym rozczarował go The Weeknd? O tych i innych rzeczach w "naiVe".

Tagi:
video dnia
dodano: 2016-11-06 20:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Dlaczego: "Chodźcie ze mną w podróż down the memory lane, albo raczej pobiegnijcie, bo ten trak to nie spacer po parku" - pisze VNM i zabiera nas w szaloną przejażdżkę przez przeszłość i teraźniejszość.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-02 20:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jeszcze w tym roku otrzymamy nowy album od VNM'a! Raper zdradził to dziś, publikując dodatkowo obszerny komentarz dotyczący płyty.

Tagi: