Trailblazer EP

Trailblazer EP

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2018-01-24 15:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 9)

Koniec 2017 roku przyniósł dość nieoczekiwany wydawniczy strzał od VNMa pod postacią EPki, w całości wyprodukowanej przez B.Melo. Panowie właściwie kilkukrotnie już zdążyli ze sobą współpracować na polu muzycznym (chociażby w przypadku ostatniego LP rapera). Nic nie stało więc na przeszkodzie, by znajomość przekuć w EPkę, będącą niewątpliwie zapowiedzią większego, nadchodzącego wydawnictwa. Ale wracając do "Trailblazer EP" - jest to zdecydowanie materiał pokazujący, że w wymyślaniu patentów i zaskakiwaniu słuchacza Venom ma wciąż duże pole do manewru, co jednocześnie skrzętnie i dobrze wykorzystuje.

video
dodano: 2017-12-25 21:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przedstawiamy drugie video do utworu pt „DUMA”, z gościnnym udziałem Gedza, promujące wydawnictwo „Trailblazer”, czyli EP stworzone przez VNM-a i trójmiejskiego producenta B.Melo. Płyta została wydana 15 grudnia w wersji limitowanej i dostępna jest wyłącznie w internetowym sklepie wytwórni www.denekstbest.com oraz na serwisach streamingowych.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-10 19:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

VNM zdecydowanie nie próżnuje. Nadal mamy możliwość zamówienia preorderu nowej Ep'ki pod tym linkiem, natomiast sam twórca serwuje nam kolejny singiel z krążka. Tym razem jest to numer "2ND Thoughts" z gościnnym udziałem Tomsona.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-06 13:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W najnowszym singlu "Tresz tok" VNM wspomina, że po przejściu 'na swoje' z ostatnim albumem spadły mu youtube'owe liczby odsłon, jednak poza tym wszystko jest u niego bez zmian. Postanowiliśmy dopytać o ów spadek i o to, czy weszło mu to na ambicję sprawiło, że przy zapowiadanym teraz "Trailblazer EP" pracował ze zdwojoną mocą...

video
dodano: 2017-12-05 19:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejny projekt, kolejny niespięty wywiad! Tym razem z VNM'em spotkaliśmy się na live-streamowej rozmowie w Postęp Studio, w trakcie której z zaskoczenia zaprezentowaliśmy Wam klip do "Tresz Tok". Pogadaliśmy też z V'em o całym projekcie z B.Melo, azjatyckim tripie z Pawbeatsem, spadku wyświetleń przy "Halflajfie", przelecieliśmy także serię pytań rzucanych przez słuchaczy pod naszym livestreamem. Sprawdźcie pełen video-zapis rozmowy!

kategorie:
dodano: 2017-12-01 12:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Koncepcyjna produkcja materiału nie pozwala się skategoryzować – umyślnie przesterowane bębny z basem w połączeniu z rytmiczno-agresywną nawijką i artystycznie zdegradowaną jakościowo instrumentacją przełamywane są przez pełne harmonii wokalne refreny gości w każdym utworze. Gospodarze stawiając na swoje muzyczne korzenie odświeżone poprzez najnowsze rozwiązania techniczne jednocześnie nie ograniczają odpowiednio wyselekcjonowanych wykonawców, którzy zostali zaproszeni do współtworzenia niezwykle ciekawego stylistycznie projektu.